• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Typico! Shadowrun! Zavrit vsecky metalidi na ostrov, aby zbytek spolecnosti moh v klidu zit...

    Jak nekdo trefne podotknul: Shadowrun je z pohledu pravidel uplnej hnus, ale z pohledu popisu sveta se z nej vic a vuic stava ucebnice historie...

    Jen tato nenormální doba mohla dát vzniknout myšlence „karanténních táborů“; je to okrajový nápad mozku bezpochyby chorého (odkaz neuvádíme záměrně) a ke cti českých sociálních sítí slouží, že ani tam se mu nedostalo příznivé odezvy. Nápad to je prostý: pojďme prostě seniory na několik měsíců zavřít do izolačních karanténních táborů bez styku se světem. Nebudou-li chtít nastoupit, zříkají se práva na lékařskou péči, vždyť je stát živí, tak proč by jim to nemohl nařídit. My ostatní tady zatím budeme žít normálně, v klidu a ve zdraví se pomoříme – a bude po epidemii.

    Via link od id Keray:

    https://www.reddit.com/...%C3%BDm_skupin%C3%A1m/?utm_source=share&utm_medium=ios_app&utm_name=iossmf
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Milacku vis, pred 30 dnama jsem ti byl nevery s takovou pani, bez gumy, napsala mi, ze ma HIV, tak at to vim.
    Ale my si verime, ze. Ja se totiz stydim jit na test, tak dobry, ne?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Davkuju si jej postupne, zas me rozesmal

    Matryoshkas and Caviar - Moscow review (200th video)
    http://www.youtube.com/watch?v=DBvshxCiau0
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Zacal jsem si pocitat lidi, ktery jsem teda potencialne kakazil, pokud by orenos byl 100% a jen, co jsem dosel nakoupit neco k jidlu, bylo to 32 lidi.
    Pokud je vetsina naroda jeste blbejsi, nezbyva nam asi nic jineho, nez Marz (potazmo ja to beru pres Izrael, i dybych mel narukovat).
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Zemrela s covidem
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Klicove slovo frustrace...

    Ty Adlo, uz je to 6 dni od setkani (8h/uzavreny prostor/nechranene) s cov+ kolegini; kdy teda des na ty testy.
    Na pcr nebylo misto, tak zitra vecer.
    Adelo, tvoje teta ma na polici nekolik set ATG testu, proc si nejdes pro spejli do nosa.
    No, ale vzdyt to bych se jen dozvedela, zda jsem nakazena...



    Pohravam si s kuchynskym nozem, a vymyslim si anekdotu:
    “Adelo, prededverma jsou zombaci.
    Jiste milacku, uz bezim otevrit.”


    Dnes jsem pochopil, proc se deje nasili na zenach.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Stejne doufam, ze se propracujem k nejake variante “volny trh” a “narod sobe”... uz to zacina byt videt. Zas a znova selhava vlada, tak to treba nemocnice zacnou optimalizovat.
    Clovek si rika, ze mozna jsme jako stat hrozna banda hovad, ale jako lidi mozna jsme zas vcelku jeste v pohode. Nekdy tak clovek muze mit z divnych zprav nakonec i radost.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Odsud: https://irozhl.as/cqH

    Dost s nima souhlasim, ockuji proste mimo poradnik kazdeho koho sezenou na konci smeny a je mu pres 65
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Doslo na moje slova, jenze bohuzel neznam nikoho, kdo by tohle delal taky. Naredena vakcina propadne za 6h...
    —-
    Uz jsem to nekdy psal? “Ja jsem vam to rikal?”
    —-

    Až do pátku jsou vakcíny proti koronaviru vyhrazeny pro zdravotníky a nejohroženější seniory. Přesto některé nemocnice očkují také zájemce mimo oficiální pořadníky, jak zjistili reportéři serveru iROZHLAS.cz a Radiožurnálu. Zdravotnická zařízení se tak snaží zachránit dávky, které jim po každodenním očkovacím maratonu oproti původnímu plánu zbydou. „Byla by velká škoda, kdyby se něco vyhodilo,“ vysvětlují.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    OVERDRIVE: Nemame se ceho bat, ridi to nase vlada!
    ...oh, wait!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    „Ale – jak říkal už Giordano Bruno – držet se padajícího hasičského vznášedla není plán.“

    Citace z knihy
    Zabíjení
    Štěpán Kopřiva
    Je možné, že tento materiál je chráněn autorským zákonem.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Fauda mmchodem znamena chaos, ale to uz jsem tu taky psal; myslim.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jdu koukat na Faudu; pokud je tu nekdo “ne milovnik serialu a kina” jako ja, a chce si fakt davat jen Jobovky (sic! Meh?), tak Faudu uz jsem doporucoval.
    Je to Izraelskej serial, a je to takove... zidovske.

    Kdo nevi, co tim chci trict, tak rekneme, ze zidovska literatura ma takove nepsane (mehhhhh!!!!!) pravidlo, ze se v textu neresi picoviny.

    Tedy neresi se jak se postavy citi, a koho miluji, pokud kniha neni o vztazich.
    Nebo naopak se neresi, co se deje v okolnim svete, pokud je to o vztazich.
    Proste occamova britva, nejmin a uplne k tematu, zadna omacka.

    Ono to muze byt dost neprijemne, pro nekoho, kdo je zvykly na nejake ty Holywoody az dnes spis Bolywoody, kdy z radku Kafkova aforismu, udela se serial na 11 dilu v kazde ze 3 serii.
    Hlavne hodne zapletek ve vztazich, taky trosku vzpominani a flasbacku, trocha erotiky, idealne lgbt, a jeste vietnamec s cernoskou.

    V pohode, nic naplat.

    Tohle Fauda presne neobsahuje.


    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tak si dame nejaky normalni zpravy ne, Izrael poresil covid, tak ted doresit Iranskej jadernej program...

    Jak rika klasik, co se divis, ze maj naockovano, ona se ta 6 denni valka sama nrevyhrala

    Likud minister warns Israel could attack Iran nuclear program if US rejoins deal | The Times of Israel
    https://www.timesofisrael.com/...-warns-israel-could-attack-iran-nuclear-program-if-us-rejoins-deal/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    15.ledna se ma spustit registracni system na ockovani pro 80+


    Tak komentuju:

    Toz jasny, baba si vybrala, ze chce pres facebook id, odklikla, ze s cookies souhlasi (a poslala tak vsechna metadata 4 data brokerum), pak vyklikala dvoufazovou autentifikaci a napsalo ji to “tahle zeme neni pro stary”
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    2021:
    První zprávy o přeplněných krematoriích v Německu.
    Naopak Izrael už hlásí 50% proočkovanost seniorů.
    Bylo by milé, kdyby v této těžké situaci Izrael nabídl Německu pomoc a vyslal konvoj Židů, kteří pomohou spalovat Němce.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ma zena mi slibila, ze mi da k svatkuplysoveho Smuclera, a ze ji nebude vadit, ze dam vypoved a pujdem do hor past Ovcacky.

    Stastne to manzelstvi.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Vesele mava do objektivu a v ruce nese reznicky pultik..
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: moment moment, on uz to Musk prodava? Beru! Kde se to da sehnat? Vzhuru na Salas...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SH_PANDA: zas nemuzes rict, ze bych ty same zpravy nefiltroval a nepodaval v koncentrovanre podobe, tak, aby se vytezilo maximum, no ne? Proto tu jsem (a radej bych pasl ovce na salasi)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam