• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    OVERDRIVE: tohle proste nejde dokonale centralne naplanovat/ vlada by udelala nejlip, kdyby se o to nesnazila a co nejvic to decentralizovala a jenom centralizovali nakup a distribuci
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Stejne doufam, ze se propracujem k nejake variante “volny trh” a “narod sobe”... uz to zacina byt videt. Zas a znova selhava vlada, tak to treba nemocnice zacnou optimalizovat.
    Clovek si rika, ze mozna jsme jako stat hrozna banda hovad, ale jako lidi mozna jsme zas vcelku jeste v pohode. Nekdy tak clovek muze mit z divnych zprav nakonec i radost.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Odsud: https://irozhl.as/cqH

    Dost s nima souhlasim, ockuji proste mimo poradnik kazdeho koho sezenou na konci smeny a je mu pres 65
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Doslo na moje slova, jenze bohuzel neznam nikoho, kdo by tohle delal taky. Naredena vakcina propadne za 6h...
    —-
    Uz jsem to nekdy psal? “Ja jsem vam to rikal?”
    —-

    Až do pátku jsou vakcíny proti koronaviru vyhrazeny pro zdravotníky a nejohroženější seniory. Přesto některé nemocnice očkují také zájemce mimo oficiální pořadníky, jak zjistili reportéři serveru iROZHLAS.cz a Radiožurnálu. Zdravotnická zařízení se tak snaží zachránit dávky, které jim po každodenním očkovacím maratonu oproti původnímu plánu zbydou. „Byla by velká škoda, kdyby se něco vyhodilo,“ vysvětlují.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    OVERDRIVE: Nemame se ceho bat, ridi to nase vlada!
    ...oh, wait!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    „Ale – jak říkal už Giordano Bruno – držet se padajícího hasičského vznášedla není plán.“

    Citace z knihy
    Zabíjení
    Štěpán Kopřiva
    Je možné, že tento materiál je chráněn autorským zákonem.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Fauda mmchodem znamena chaos, ale to uz jsem tu taky psal; myslim.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jdu koukat na Faudu; pokud je tu nekdo “ne milovnik serialu a kina” jako ja, a chce si fakt davat jen Jobovky (sic! Meh?), tak Faudu uz jsem doporucoval.
    Je to Izraelskej serial, a je to takove... zidovske.

    Kdo nevi, co tim chci trict, tak rekneme, ze zidovska literatura ma takove nepsane (mehhhhh!!!!!) pravidlo, ze se v textu neresi picoviny.

    Tedy neresi se jak se postavy citi, a koho miluji, pokud kniha neni o vztazich.
    Nebo naopak se neresi, co se deje v okolnim svete, pokud je to o vztazich.
    Proste occamova britva, nejmin a uplne k tematu, zadna omacka.

    Ono to muze byt dost neprijemne, pro nekoho, kdo je zvykly na nejake ty Holywoody az dnes spis Bolywoody, kdy z radku Kafkova aforismu, udela se serial na 11 dilu v kazde ze 3 serii.
    Hlavne hodne zapletek ve vztazich, taky trosku vzpominani a flasbacku, trocha erotiky, idealne lgbt, a jeste vietnamec s cernoskou.

    V pohode, nic naplat.

    Tohle Fauda presne neobsahuje.


    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tak si dame nejaky normalni zpravy ne, Izrael poresil covid, tak ted doresit Iranskej jadernej program...

    Jak rika klasik, co se divis, ze maj naockovano, ona se ta 6 denni valka sama nrevyhrala

    Likud minister warns Israel could attack Iran nuclear program if US rejoins deal | The Times of Israel
    https://www.timesofisrael.com/...-warns-israel-could-attack-iran-nuclear-program-if-us-rejoins-deal/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    15.ledna se ma spustit registracni system na ockovani pro 80+


    Tak komentuju:

    Toz jasny, baba si vybrala, ze chce pres facebook id, odklikla, ze s cookies souhlasi (a poslala tak vsechna metadata 4 data brokerum), pak vyklikala dvoufazovou autentifikaci a napsalo ji to “tahle zeme neni pro stary”
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    2021:
    První zprávy o přeplněných krematoriích v Německu.
    Naopak Izrael už hlásí 50% proočkovanost seniorů.
    Bylo by milé, kdyby v této těžké situaci Izrael nabídl Německu pomoc a vyslal konvoj Židů, kteří pomohou spalovat Němce.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ma zena mi slibila, ze mi da k svatkuplysoveho Smuclera, a ze ji nebude vadit, ze dam vypoved a pujdem do hor past Ovcacky.

    Stastne to manzelstvi.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Vesele mava do objektivu a v ruce nese reznicky pultik..
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: moment moment, on uz to Musk prodava? Beru! Kde se to da sehnat? Vzhuru na Salas...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SH_PANDA: zas nemuzes rict, ze bych ty same zpravy nefiltroval a nepodaval v koncentrovanre podobe, tak, aby se vytezilo maximum, no ne? Proto tu jsem (a radej bych pasl ovce na salasi)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: sak jo, on uz existuje mem: nez mi dojede 10 tripu, sedim v base a rikaj mi, ze jsem neco proved v kongresu...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SH_PANDA: bylo! Ta sama pandemie, ale v Madarsku, kde si zaroven udelas dozivotni diktaturu.
    Nebo na Slovensku, kde konecne zametes pod koberec neexistujici hranici na vychode, utratis 1,4miliardy za jecdnorazovy ATG test u firmy, co byla vcera v krachu,... hele u nas je to imho spis furt prodelecne. Nesmis strilet novinare, zatim. To je otrava.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    Používáš v Rusku Starlink? Pak zaplatíš pokutu až milion rublů. Moskva připravuje nový zákon – Živě.cz
    https://www.zive.cz/...okutu-az-milion-rublu-moskva-pripravuje-novy-zakon/sc-3-a-207917/default.aspx
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Takovýto když ti dojedou houbičky a zjistíš že rabuješ kongres :-)
    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    OVERDRIVE: tady jde jenom o kourovou clonu, zahlceni lidi nepodstatnymi zpravami, ktere nic nerikaj, nic neresi, vykazuje se aktivita pro aktivitu, svola se tiskovka pro tiskovku. a statni krava se dal doji, nekde vzadu, kde neni pres ten kour videt.
    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    OVERDRIVE: slo nekdy v tomto state o neco jineho, nez co nejlip vytezit cokoliv, za co se da schovat tunelovani statnich penez? IMHO pro korupci a klientelizmus uz tady dlouho nebylo nic lepsiho nez tato pandemie.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam