• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Myslím že RČ je jediný co se na klientu nekontroluje:

    https://nitter.net/filipsedivy/status/1350046619429908480
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Myslim, ze ten portal by sel pouzit jako lvl 1 nejakeho boxu, na kterem se script kiddies uci, jak rozbijet veci a orogramatori, jak nedelat uplny picoviny.
    Predpokladam ovsem, ze i webari v php a tak, maji dnes uz nejake knihovny, ve kterych uz jsou takovy drobnosti jako neposilani hesel v query poreseny, ne?
    Ja nevim, weby nedelam, ale treba wordpress a joomla :))))))))))))

    Dochazej mi smajliky.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Typico!!! Overeni rodneho cisla probiha na strane klienta. Tak to si pico delas prdel!

    To uz ani neni mozny.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    myslím že kdyby teď přiletěla parta mimozemšťanů a celej ten mrdník vládní někam odvibrovala dopryč, tak by byl dva tři dny o chlup větší chaos než teď, a pak by byla naděje že začnou věci normálně fungovat :-)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Takhle jdu po ulici a rikam si, je to Julek, neni to Julek?
    Tak zajdu na CIA, a byl to Assange!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Nevim jak vas, ale me maminka ucila , ze kdyz ma utocnik pristup k fyzickemu zarizeni, neexistuje zadna metoda, ktera by mu zabranila jej zneuzit.

    Poucen, slohnul jsem bankomat.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ja jsem za vodou! Hodlam si zmenit vizualizaci, vsude...

    Mmmchodrm zajimavy nazor od kamose z CCCP: hele, je dobre si uvedomit, ze kdyz banda ztripovancu rabuje Kongres, bude mezi nima 1-2% spicich agentu CCCP, kteri najdou tu spravnou kancelar, kde slohnout notebook

    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Preventivně tě zabiju dřív než ti z toho jebne :-)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Napadl me strasne pitomy slogan, ale je to jen parafraze, tak to tak berte:
    “Budu stat ridit pomoci occamovy britvy”
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---

    Kdyz by Overdrive kandidoval na jakoukoliv verejnou funkci

    5 hlasy od 5 respondentů

      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Jeste mi to nabidlo ... ale to uz by byla politika a to ja nerad

      Michal Tučný - Pověste ho vejš (oficiální video)
      http://www.youtube.com/watch?v=HFqz7VvXk1o
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Chtel jsem dat “kdyz si bajecnou zenskou...”, pac pak vsichni popijej to vino, co jsem zminil v divnem transkriptu...

      Michal Tučný - Báječná ženská (oficiální video)
      http://www.youtube.com/watch?v=gaMq-D7K8ls


      Ale youtube mi zaroven nabidlo: Vsichni uz jsou bv Mexiku,... tak ted vaham


      Michal Tučný-Všichni jsou už v Mexiku
      http://www.youtube.com/watch?v=rv1z2-_-huk
      SPECZ
      SPECZ --- ---
      OVERDRIVE: No ono se ani neví jestli vůbec pojede a z který zastávky ...
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      SPECZ: Zjednodusim myslenku rozdilu registracni system a rezervacni system:

      Registrace je fronta lidi, ktera ceka na autobus, prijede autobus, vejde se 30 lidi, zbytek ceka ve fronte, az se odbavi vsichni

      Rezervacni system je to, ze lidi si koupi mistenku a prijdou na svuj autobus a mezitim doma piji chateau nef du pap.

      Ten druhy mod je lepsi, uz proto, ze vim, kolik autobusu musi prijet.

      To co udelalo ministerstvo je ale cikanske cekani na bus: chodim na zastavku v nahodne casy, a doufam, ze zrovna potkam autobus. Kdyz ne, jdu domu a zkusim to zas v nahodny cas.

      Tzn.nevi se, kolik je treba autobusu ani se nevi, kdy to jede.
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      VID: Jako my to tady zkouseli resit ciste technicky. Timeouty, dostupnost, logika formulatru... neni to uplne o tom, koho sesadit. Na to jsem moc blbej, abych nadava Babisovi & Blatnemu.

      Ale kdyz ti nefunguje overeni rodneho cisla, pac deleni 11 funguje jen do roku 1954, tak vis, ze ten, kdo programuje, tak to programuje blbe. Chyba v kodu neni tak podstatna jako chuyba v logice.

      Podobne jako, kdyz vytvaris seznam zajemcu, je ti kua jedno, kolik jim je. Zaregistrujes vsecky a dotazem do db vyberes jen ty, ktere chces na nejblizsi obdobi.

      To vsechno se da odvodit z rodneho cisla a je to 10 radku kodu v JAKEMKOLIV programovacim jazyku.
      SPECZ
      SPECZ --- ---
      VID: Kolega se zkoušel registrovat (nakonec teda bylo jednodušší použít MITM proxy), registroval se úspěšně a pak mu to řeklo že už není volná kapacita ...
      SPECZ
      SPECZ --- ---
      Kamarád chtěl na očkování objednat babičku. Zaslechl že systém má být spuštěn od dnešních 0:00, takže čekal u počítače na spuštění systému. Prý nešlo pokračovat dál, dokud člověk nezadal jakési heslo. To mělo trvat minimálně do tří do rána, pak usnul, když se probudil kolem osmé ráno už to žádné heslo nechtělo. Nezaznamenal jste někdo popisovaný jev ?
      VID
      VID --- ---
      registrace nejsou plný, média bleptaj hovadiny
      SPECZ
      SPECZ --- ---
      OVERDRIVE:
      takže se neregne nikdo starší 67 let ?
      a nemá to bejt náhodou pro kategorii 80+ ?
      tak jak kurva můžou mít plný registrace ?
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Dame si neco vtipneho, ne? Zjistil jsem, ze jsem lvl super gopnik ;)

      6 superpowers of the Russian gopnik
      https://www.rbth.com/lifestyle/329313-6-superpowers-of-russian-gopnik/amp
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam