• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Fakt si ted pripadam jako clovek, ktery cely zivot delal idiota: 20 let podporuju stat, od zachranare po it. Dobrovolne a v podobe neziskovek delam co muzu a prodelal jsem na to nekolik milionu. A kurva komercni firma zmetku, kteri neumi ani nasobilku a jejich objednavatel Dzirila, ktereho bych nahradil jednim system na hlaseni chyb a ktery otevrene rekne, ze za IT by ruku do ohne nedal, tak dostane statni vyznamenani?

    Nemoh by nas uz nekdo zacit okupovat? Pac to co se tady povazuje za stat a to i s vyznamenanima, by nedokazalo ani sfarat v ostrave do jamy, a chlop by to poplival.

    To ne!!!

    Jsem hluboce urazen. Hluboce. A doted jsem si z toho delal srandu, ale pokud vyznamenani za “ucitele narodu” dostane clovek, co neumi abecedu, jsem urazen. Smrt! A to fakt nevi, s cim si hraji! Smrt!

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Chifir proste chces!
    Kdo to nikdy nezkousel, tak nevi. Prijdes domu z venku, kosa jak v pice filmu z cccp, vemes fakt spatnej cernej caj a varis ho 2hrsti... (mrdni ho do studene vody a var jak vyvar, tedy bublani jo, var ne)... pak to pij z hrnku ale usrkavej.
    Zadnej cukr.
    Je to horky a horky (jedno ma hacek nad r).
    Podle me to nekope, chova se to jak silny kafe, ale je to takovy pozvolnejsi, ... nastane tam moment, ze te obleje zima, jak kdyz ti nekdo projde po hrobe, ale pak to dava neco vic nez caj a neco jinak nez kafe.

    Ze sackovych caju: aspo 15 sacku na 2 litry


    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Adlu (uz je zvest-na) pobavila hlaska: sak jasny, voe. Ja dluhy platim, az kdyz uz nechci nic jinyho.

    (Neni to ke znamejm a pratelum, ale teeba ke statu, neasi,..)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Home sweet home
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Huleni...

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Kvac

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Mmchodem bez noze a vseho...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Zas na 2 sirky

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ostravsky znacky

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Libi se mi forma (jinak je to cisticka)

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SLUNKO: Mmchodem Slune, opsal jsem od vas (Tebe) tuhle vychytavku na noseni noze (opinelky) nebo zapalovace (clipper). Sorry, proste si to umim vyrobit sam, ale moh bys sem dat link na nejakej vas kram na netu, pac nektery veci mate fakt bozi... a treba tohle z hadi kuze,...

    Delej si trochu reklamu, nebo aspon Drevene Kryse, vzdyt kua jsou tu lidi, kteri takovy veci radi, a nausnice ze zkamenelyho dreva DIY zas manzelce k svatku nedoneses kazdej den...

    Visjak voe

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SLUNKO: Podle me je dobra finta v “hromada malych sklenicek”, coz maly je u me 3dcl a vic. Takze od presnidavek az po kyblo od 5l okurek... a plnit je proste “kdyz neco je”... ta velka flaska, kdy ji kavis celo z a do b, tak je otravna, pac trva dlouho a pak je cela stejne kysela a vsecko. Vic malych sklenic, klidne kazda mirne jineho slozeni, nebo vlastne stvoreni... co uz. Treba nektera neklapne, nektera je moc neco, jina zas je dokonala... ja si na ne pisu i kolik ceho. Ale prichytil jsem se, ze stejne veci resim ala Boris... proste to tam mrdni, az je to tak nejak ok, tak hotovo.. vareni baionetem.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Znate”ceskou tequilu”?

    Vem zrnkovou kavu, kostkovy cukr, kousek citronu i s kurou.

    Rozkousej zrnko kafe s citronem, hod si do toho panaka bozkova zaroven s kostkou cukru.

    Kousej.

    Kava, citron (cukr byt imho nemusi) a bozkov... vynikajici “liker” a to i pro lidi, co nemusi cesky “rum”


    Bude to fungovat i s trtinovym.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SLUNKO: Ja nakladam ze zbytku, prubezne, dycky jak vidim, ze by se neco mohlo nejak kazit,.... takze kazda vec kvasi jinak dlouho. Nekdy to pozeru hned, jindy pozdej...

    Zjistil jsem, ze kimchi jde vyrobit vlastne z jakekoliv zeleniny od porku, pres cibuli, zeli, kapustu, mrkev,... cinsky zeli je snadny, ale treba okurka, takova ta stolni je taky cool

    Ja nakladam i do horkeho octa, E to nenechavam kvasit, jen uvaris ocet, vodu sul, horcicne seminko, muzes cukr, u me je ve vsem kopr...

    Nakladam do toho zbytky cibule, loupany vajicka na tvrdo, repu,... na kvaseni kaslu, ocet stoji 8,- v kanistru ani to ne... nic se nekazi.
    Akorat adela to neji.
    SLUNKO
    SLUNKO --- ---
    Chvíli je toho hromada a za za pár dní je z toho nic.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SLUNKO: Dyk toho mas hromadu doma, ne?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Kimchi fried rice: 김치볶음밥
    http://www.youtube.com/watch?v=Lf44Fk7H24s
    SLUNKO
    SLUNKO --- ---
    To vypadá dobře, závidím, pošli.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Toz domaci kimchi z okurek a cinskeho zeli nevypada veru zle. A chutna jeste lip!
    Na tohle jsem hrdy...



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam