• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: coz doplnuje ideu, ze uz si nikdy nekoupi zadny hadry

    (Aby me nekdo nechapal spatne, ja ji mam fakt rad, a jestli vypada bez hader nejak takhle, klidne budu i tvarista, ale pomlcim o tom, abychom si rozumeli)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tyvole, me uz fakt hrabe, sem si myslel, ze je to Greta Turnberg

    [ BOSOMT @ Meeeeee!!(kozicky)!! - Otevreno pro verejnost ]

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A ja:
    Find /adresar -name log* -exec rm -rf {} \; :

    A kolega cd /adresar; rm -rfy *log*

    Sak co se muze posrat?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tvoje “best practices” jsou ovsem taky kvl 3:

    - dyz mam vyhratou flasku
    - kdyz je v ni tak deci horlaviny
    = tak to jen stekne

    To je jak rict: sak kdyz napisu rm -rf . tak to stejne nic duleziteho neudela, kdyz teda nejsi v adresari, kde je neco dulezityho, a neni ctvrtek

    Voe!

    Tohle bych chtel, aby mi v praci ucilo novacky. Nastesti je to vetsinou jeste horsi a na novacky serem uplne.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Uzdriv jsem psal, ze me desi, ze ma 10k a vic sledujicich. Ale v kontextu dneska, jeden mrtvej tam, druhej sem. Tenhle aspon obcas neco cte. Sice ne do konce a ty veci malejma pismenkama, ale jako alchymistu lvl 3 bych ho do druziny vzal. Do tabora uz ne.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Me se to nechce hledat cely, on pak ma videjo, jak to teda udelat poradne a v nem prave dela vsecko proto, aby se odlozil pod travu... sak si ten kanal projdi, takovych momentu je tam vic. Proste “kdyz nemate kaviar, mrdnete tam sardinky”
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: No, ale i u něj vypráví že flašku jen odnes a odložil do trávy, jen ho to blafnutí trochu pocákalo ...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Aha propanol
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jak jsem málem uhořel aneb nezdařený pokus faraonův had
    http://www.youtube.com/watch?v=iYCPh9OnokU
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    GILHAD: dobre, z tohohle pohledu je to dobre no... zasranej hive mind
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: ja nevim, jmenuje se to “jak jsem malem uhorel” a je to na youtube, takovej typek, co zkousi pouzivat chemikalie zpusobem “vsecko na vsechno” a jsou to jako naucny videja.
    Pojima to navic trochu jako soudruh L. Hruska... nechce se mi to hledat, chci si cist. Myslim, ze chtel delat “hady” puvodne
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    OVERDRIVE: ja bych rekl, ze se po chvili ozve rana, strela zmeni trochu rychlost, zatimco nabojnice podstatne.
    Ale kdybys tam hodil sutr, tak bude padat jen 3 metry a pak ho sezere kamenozrout zeleny.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Naaahodou, na Adlu to zabralo i bez drog. Pridala si rotaci zeme, nekteri dalsi pridavaji nelinearitu tavenin,...
    to je nahodou super problem... v podstate at reknes co reknes, dycky je to z nejakyho pohledu blbe.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Nějakej link na tu story ?
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Já tady nedávno s výrobou a zapalováním par ipy docela blbnul, v kanclu :-)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: malo lsd
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Objeví se naproti ve výšce ze který si ji hodil ...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: tomu typovi taky ne. Nastesti zapalil jen kuchyn. Ale on pouzival horlavin vic, nektery i rychlejsi... mel stesti.
    Ale varit neumi.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jdu si cist Hary Hole, tak hluboce jsem klesl (nic jineho me vcera na uloz.tam nenapadlo)...

    Kazdopadne vedeli jste, ze existuje bezzakluzove kladivo?

    https://www.zbozi.cz/vyrobek/kladivo-bez-zpetneho-razu-bahco-3625pu-60/
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: No, pokud máš poslední decku v dobře prohřátý skleněný litrovce tak to asi trochu štěkat může. Ale nepřijde mi že by rychlost hoření par isopropylu byla dost velká aby to tu flašu trhlo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam