• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    GILHAD: vis, jak se v shadowrunu dostal matrix na ulici, ze? A co z toho bylo? Treba cyberware....
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    GILHAD: a i kdyby si kdekdo dolozil to, co dnes zname tim, co zna jen nekdo, neposunulo by to ty, co dnes neznaj nic, o spoustu let dopredu? Treba by z nich byli pak tahouni poznani, co vis?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    GILHAD: a kazasskej server, kam dnes hrozne (50% ;) vedcu cpe sve poznatky, proste proto, ze se odsamdsad ucili?

    GNU/Linux taky dlouho nefungoval,...
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    OVERDRIVE: Jako bylo by to hezky, ale nejspis by to nefungovalo
    - museli by vsichni, vsechno a odted naporad (jinak vyhrava ten, kdo si necha svoje pro sebe a doplni o cizi - coz v rozsahu USA/EU/Rusko/Cina si nedovedu predstavit, stejne jako s kolosama typu google, FB, ...)
    - financovat vyzkum, nebo fabriky? Prodavat bude ten s fabrikama ...
    takze by vyzkum byl prevazne hobby a detaily, ktere stihnu hodit na pult driv nez to konkurence, nebo boli me, ale ne konkurenci

    Ono "kazdy podle svych sil, kazdemu dle jeho potreb" zni taky hezky, ale holt by to potrebovalo znacnou prevahu lidi, co uprednostni to "ze vsech svych si" nad tema co uprednostni "vsechny sve potreby" ...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Kuci, co si rekli, ze o squattuji Pripjat

    Chernobyl Flat Repair LikeDid they see us??
    http://www.youtube.com/watch?v=tMCLs_b9oXw
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---

    Logicka hadanka: uplne openSource kompletniho vedeckeho poznani...

    4 hlasy od 4 respondentů

      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Tohle chtelo zvecnit screenshotem



      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Odpoved jednomu optimistovi, co tvrdi, ze dik vedeckemu vyzkumu premuzem covid s prstem v nose:

      to co pises by bylo o to zajimavejsi, pokud by se vysledky vyzkumu open-sourcovali, coz se ani u cov19 nedeje.
      Proc kdejaka Modena a Pfizer vysledky maji, ale kazdy jede po vlastni ose: vyzkum, testy, schvalovani... pritom hodne z tech fondu na vyzkum bylo z danovych penez a je tu jista predstava prava obcana, ktery rika: nechcete ten celej process sdilet? A nechcete treba uvolnit patenty, at Rusove a Cinani (o africe nemluve) nemusi travit lidi arzenem, ale jen to zadaj do svejch fabrik?

      To by byl vyvoj, a jaky!
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Si tak rikam, ze to asi neprobihalo tak, ze nejdriv si vzala notebook/disk, a jen co prisla domu, koukla do telefonniho seznamu, kde je nejblizsi Ruskej rezident, aby si mohla trocha privydelat.

      I kdyz mozna jo.

      Ja teda zadnyho Ruskyho agenta neznam, teda krom naseho prezidenta. Vubec bysem nevedel, komu to strelit. Zas u nas to asi neni treba krast, volny pohyb informaci, kapitalu a pracovnich sil je spis asi standard, ne?
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Hele, uz jsem nekdy napsal “ja jsem vam to rikal”?

      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      _OZZY_: Vcera jsem Adle rozebral skodovku, udelal si online training zdravovedy, nabil baterku, uvaril borsc, nejaky tickety...

      Z neceho me dneska desne boli ramena, asi z tihy sveta, co na nich nesu.

      Vlastne furt neco delam a mam spis problem nic nedelat.
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      EVELINA: Vim, ale ted k tomu mam bliz i kvuli tomu, ze Adla tam jezdi delat nejakou socialni praci.

      Je to vcelku hezky misto, ale dyby zem byla placata, tak je to okraj. ;)
      EVELINA
      EVELINA --- ---
      OVERDRIVE: víš, že mám muže z Osoblahy? konec světa, ale tři hospody....ale je tam starej židovskej hřbitov!
      SPECZ
      SPECZ --- ---
      CRAZY ESCAPE FROM POLICE HELICOPTER (LONDON)
      http://www.youtube.com/watch?v=S97kpqv9eQo


      Hovada. Ale oceňuju schovku :-)
      _OZZY_
      _OZZY_ --- ---
      SPECZ: myslim, ze to tak nejak bude... ^_^ A to ja si rikam, ze jsem obcas strasny flakac, ale nestiham ani polovinu toho, co Spider :D
      SPECZ
      SPECZ --- ---
      _OZZY_: Jasně, sjíždí ytb videa a čte knížky, aby to tu mohl reportovat, a občas něco vyfotí a hodí to sem :-)
      _OZZY_
      _OZZY_ --- ---
      Uzjsem ti nekdy rekl, ze jses strasnej grafoman? (myslim, ze asi nespoctane)
      Delas vubec neco krom sjizdeni nyxu, webu a psani prispevku sem? :D
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---

      Osoblaha nebo Most?

      2 hlasy od 2 respondentů

        OVERDRIVE
        OVERDRIVE --- ---
        Ale je tam krasne!


        //

        Kdyz neprsi, nesviti slunko, nebo nesnezi
        OVERDRIVE
        OVERDRIVE --- ---
        I kdyz je pravda, ze uz jsem uvazoval, ze bych se odstehoval nekam k Bruntalu.... Osoblaha je treba bezva. Nejvyssi nezamestnanost v CR, takze nemaj ani kostel ani jzd, procez hospoda zustala.

        Kdyz se to dobre pojme, dalo by se tam koupit nekolik pozemku a domu, takze kdyz jde clovek z te knajpy, nemusi si pamato at ani cislo baraku.

        Taky se na to nemusi nijak vazat, tedy pokud neceka, ze by to chtel prodat nebo tak neco.

        Taky jsem slysel, ze je to vynikajici oblast na lov mamutu, ale muze to byt jen legenda, pac pochybuju, ze je tam jeste nekdo schopny neco lovit.
        Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam