• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Svěrače chápu, ale uniká mi o co jde s metallicou.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Sak Sverac, ee Sverak uz vysoudil ruzny ty Kolije a podobny ptakoviny ne?
    Taky od te doby ze zasady nemuzu nic, s cim maj neco spolecnyho, stejne jako si uz nikdy neposlechnu Metalicu, wod doby Napsteru.

    Zivot je prilis kratkej, abych podporoval zmrdy.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: To jsem tušil, proto jsem tady [ SPECZ @ OVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: Vlastenec, zahradkar! ] dával to instruktážní video :-)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Ale zas znam soudruhy s obou stra a kdyz me nebijou, vzdyxcky si v pohode pochlastame. Kdyz me bijou, uz je mi vcelku jedno, jestli jedou piko nebo jen huli.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: A vis ze na?
    Ja vzdycky dostanu desnou sracku (teda, ne ze by se hnedy trenky formalne pak nehodily ke kosulence)... sem byl dycky za loupezniky, i kdyz chvilu jsem byl levej, a za to se taky stydim.
    Myslim, ze zapalovat vsechny soudruhy a nechat si vlastni kriticke mysleni je vcelku dost, ne se tak este ucit, kerou rukou se to spravne dela. Furt to zapominam.
    SPECZ
    SPECZ --- ---

    Server Ulož.to prohrál spor o stahování šesti českých filmů - Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/...lanek/server-uloz-to-prohral-spor-o-stahovani-sesti-ceskych-filmu-40348467

    Takže už přišli jak na to, teď už budou další tituly na seznamu jen přibývat ...
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Se tlemíš jako by se ti to nikdy nestalo !
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    OVERDRIVE: ve spanelsku pul roku na motorce. ve dvou lidech (na jedne). taky bylo fajn.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Uhajlnul ;) ted jsem se regulerne rozchechtal.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    Podporuj svého nácka (Be kind To your local NAZI)
    https://www.youtube.com/watch?v=Kt46Gl0U4P4
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: A to u těch 25k ještě řešili dodatečný bezp. prověrky. Dřív jim je samozřejmě dělali taky, ale zatímco dřív se zaměřovali na to jestli někdo potají allahakhbaruje, teď je zajímalo spíš kde si kdo uhailnul.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Taky dobry, na inauguraci se ocekavalo az 25tis vojaku, v Afganistanu jsou 4500.

    Tak co ta obcanska valka, decka, he? Sup sup!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tyvole, uplne vidim jak MATT psal: na shtf je nehorsi rozpoznat, jestli uz je situace natolik vazna, ze je cas zdrhat.

    Ja zacinam mit dojem, ze minimalne vidim nejaky vyrazny signaly. Pockam jeste jedny volby a pak uz nezaseju...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ale se zahradka to zas bude dobry!!!
    Co nekoupis v krame, budes si zas moct vypestovat!

    Sněmovna schválila zahrádkářský zákon. Upravuje zahrádkářskou činnost jako veřejně prospěšnou a řeší pacht pozemků. Předchozí snahy nebyly úspěšné.

    Via ct24


    Mmchodem chapu slovo “pachta” spravne jako vyvlastneni, respektive vydrzeni?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Kerej ze mame rok? Ja jen,ze podnikat se nesmi,za hranice se nesmi a dziny budou jen za bony...

    Na twitteru me nekdo serval, ze vladnout prej neznamena jen si ze vseho delat legraci, tak jsem se kouknul, co ma na twitteru nase vlada a jeji clenove a dovolim si nesouhlasit. Znamena.




    Ty Launcher, ja bych se zacal ucit vyrabet Glocky, zachvilu budou jen Cezety ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Kdyz se to marketingove dobre poda, jsme prvni!



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: Ja v tom taky vidim limity, ale snahou je promorit spolecnost myslenkou, zda by to nestalo za uvahu ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Reditel VZP se nechal prednostne naockovat. Tak me napadlo, jak sestricka rika: a jakou ze to mate pojistovnu? A on na to: VZP. ;)


    Ale dnes je to zas hvezdne

    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: Mezi tim:

    Krome osvobozeni know-how, ktere tu tlacil Overdrive (a ja souhlasim, ale narozdil od Overdrive vidim nejake limity), me v posledni dobe fascinuje osvobozeni prave me oblibene vyroby. Byt uznavam na (zatim?) detske urovni.

    Tzn napr.: [ MCFLY @ PALNÉ ZBRANĚ - Nemoderovaná diskuze - Nagant byl prim. kr. zbraní carské armády po celou Rus-Jap, WWl a občanskou válku ]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam