• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Mmmchodem do Ostravy jsem prisel s 60l kufrem a 2 roky mi bohate stacil.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Sak Bodax spal primo v Brmlabu ne? Tusim mi vykladal, ze prolez nejakejma stupackama a chodbama do tech vysokejch pater, kte byly mrtvy kancly, vybral si nejakej s teplovodama, vykopnul dvere a prespaval tam, nez mu na to prisli hlidaci. Takze pak zalez proste do jinyho kanclu.
    Nekde mam i fotky. Mel tam matraci, notebook a kanistr s vodou.

    Ja zas spal nejakej cas na Zizkove v kumbale na smetaky na takovejch tech 3 dilech kreslo-sedacky.

    Stolek jsem mel od kontaku a teplo od boileru.

    Ale jednou tam chlastali i 2 kolegove, a v klidu se bavili, a zazil jsem tam nejlepsi trojku v zivote, akorat clovek musel za jednou klecet, kdyz ji lyzala te truhe, pac jinak se to tam nenaskladalo. A navic hrozne zavazel pes jedne z ucastnic, ktery me kousnul do kolena, pac jsem mu v zachvatu sukani kleknul na ocas.


    To nekecam.


    Takze jako dodavka je jeste konfort.

    Zas jeden znamej fetka treba uz na to hodne sral a spal v urbexech, to uz je fakt overkill i na me.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: No, on na konci i rika, ze si mysli, ze je to vtipny.
    A jako je. Ale trvalo mi to.

    V kalifornii? Vcelku v klidu bejvak, zvlast kdys mas na hasicarne pracku, kuchynku a tak.

    Kamos spal v dodavce v Podoli, primo pred bazenem. Uz jej tam znali, jako obecniho blba, tak se zadaco chodil vysprchovat, vyprat si (na bazenech jsou dobry a levny pradelny, maj vodu a teplo za hubicku, z principu, casto perou pro spitaly a tak)... makal na Kavkach. Takze dycky vysapal kopec, pobavil verejnost, zalez do dodavky.

    Samo secky energie na czorku, ale to jsou drobnosti.


    V te nasi studene EV mi to pripadne dost udrzbove , ale dyz to nekoho ba, co by ne. Az si koupim zil, taky to zkusim.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: A nemrdlo mu tak, že to vypadá jako suchej humor ?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Nejdriv jsem si myslel, ze tomu typkovi proste mrdlo. Pak mi doslo, ze je to tak suchej humor, ze to vypada, ze mu mrdlo.

    I lived in my pickup for 29 months, I now have $225K
    http://www.youtube.com/watch?v=4_7ti1EjI0s
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    „Jen moře a nebe vědí, co je to skutečný klid.“

    Citace z knihy
    Petr Chrumov 01 - Hvězdy, ty studené hračky
    Lukjaněnko, Sergej
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Nevim no, me zacalo horet v ruce i redidlo i plastovy kanistr s Naturalem 95. Ale jednou mi bylo 6 a podruhe jsem mel 6 rumu.
    Natural byr horsi, at trepes jak trepes, furt se te drzi kanistr.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jo Nesbo je zkurvenej kitchar. Je to dobry asi jak cervena knihovna... bleee. 10000000000 odstinu sracek v kvetnate krasomluve.

    Jdu si cist Hoega : Cit slecny Smilly pro snih.

    Jo Nesbo uz po 3. = nee.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: To není popis best practices, to je popis podmínek při kterejch očekávám že už to bude dělat něco jinýho než "poteče z flašky a případně bude hořet kapka na kraji hrdla". Ono donitř se tomu plameni nikdy moc nechce, je tam málo kyslíku, protože páry vytlačujou zevnitř vzduch, případný hoření uvnitř ještě mnohonásobně zvětšuje expanzi uvnitř láhve, čímž vytlačuje hořící směs ven ...
    Takže fakt jen štěknutí.
    Já jsem se stav výbuchu flašky od piva parama hořlaviny opakovaně snažil navodit, s lihem, benzínem, isopropylem, různejma ředidlama, vším možným, a jediný čeho jsem kdy dosáhnul bylo že flaška prdla chvíli po tom, když už byla fakt hodně natopená a na vzduchu chladla moc rychle. Nejvýraznější efekt byl nakonec s trochou benzínu, vstříknout jehlou do nahřátý petky (nahřátý od předchozích pokusů a potom profouknutý čerstvým vzduchem), to pak zvládlo hořet i dvě až tři vteřiny a petku hezky honit po dílně.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    At uz to ma jakykoliv kontext, tak tohle byc pasoval na vyrok tydne.
    Rika to neco jako: pulka je strasne moc.

    Na kontext srat, jen si nemuzu nevzpomenout na vsechny ty vetsi a mensi pulky, nebo nej idealnejsi veci a podobne.



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jezis! Ja si chci cist dedektivku, ale z “greta thurnberg naked” keywordu do googl padaj desny moudra. To je zas 11chan

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A neni to ona

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Aha, sakra, tak takhle uz je si snazila sbalit nejaka kanadska ropna spolecnost, no nic no,...

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: coz doplnuje ideu, ze uz si nikdy nekoupi zadny hadry

    (Aby me nekdo nechapal spatne, ja ji mam fakt rad, a jestli vypada bez hader nejak takhle, klidne budu i tvarista, ale pomlcim o tom, abychom si rozumeli)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tyvole, me uz fakt hrabe, sem si myslel, ze je to Greta Turnberg

    [ BOSOMT @ Meeeeee!!(kozicky)!! - Otevreno pro verejnost ]

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A ja:
    Find /adresar -name log* -exec rm -rf {} \; :

    A kolega cd /adresar; rm -rfy *log*

    Sak co se muze posrat?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tvoje “best practices” jsou ovsem taky kvl 3:

    - dyz mam vyhratou flasku
    - kdyz je v ni tak deci horlaviny
    = tak to jen stekne

    To je jak rict: sak kdyz napisu rm -rf . tak to stejne nic duleziteho neudela, kdyz teda nejsi v adresari, kde je neco dulezityho, a neni ctvrtek

    Voe!

    Tohle bych chtel, aby mi v praci ucilo novacky. Nastesti je to vetsinou jeste horsi a na novacky serem uplne.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Uzdriv jsem psal, ze me desi, ze ma 10k a vic sledujicich. Ale v kontextu dneska, jeden mrtvej tam, druhej sem. Tenhle aspon obcas neco cte. Sice ne do konce a ty veci malejma pismenkama, ale jako alchymistu lvl 3 bych ho do druziny vzal. Do tabora uz ne.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Me se to nechce hledat cely, on pak ma videjo, jak to teda udelat poradne a v nem prave dela vsecko proto, aby se odlozil pod travu... sak si ten kanal projdi, takovych momentu je tam vic. Proste “kdyz nemate kaviar, mrdnete tam sardinky”
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam