• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jinak za me: noze. Sbiram noze.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    TLOUDEV: Mam jeden i s dokumentaci, podivam se Ti na typ, ale budes jej asi mit. Plne funkcni ale s upravou nahonu, aby se to neklepalo.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: vysílačky
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    OVERDRIVE: sbiram gramofony tesla
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Taky jste zaznamenali, ze Soudruh Pizamko vlastne navrhnul, ze nepujde volit koalice, ale jen strany, a v tom samem duchu podotknul, ze sloucit ANO a CssD je cool napad?

    Takze rozsiruju ideu:
    Co, ze mame za rok?
    Podnikat se nemi, za hranice se nesmi, dziny jen v tuzexu... a jo, muzete volit koho chcete, teda pokud je to ANO.

    Tohle uz tady kurva vsechno bylo. Madarskej model.
    A co se jako deje. Muzem si o tom tak psat.

    Tahk hele, dyz uz delate molotov, nasypte tam tak 1/3 pisku, pac jinak se to nerozbije, nebo to spatne lita.

    Vic uz nevim, co o tom rict, ale obnovili jsme pasy. Zenu jsem k tomu donutil.

    Kazdopadne jsem kdysi slibil, ze tady kdyztak zustanu, jenze pokud nikdo nebude vysilat na Svobodne Evrope,...

    No nic. No nic.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Ph tyeah! To bych si i xakru zahral. Nejake spolehlive verze, co jedou ve wine?

    Mmchodem wine 6.0 je out
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Copak kam, ale odkud ?!?

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Achjo, dnes je v novinach desna nuda. Inaugurace, Covid a bitka v parlamentu. Z toho se skoro neda nic vymyslet.

    Sice me stihl pobavit titulek “kam proudi vakciny?”, pri kterem jsem si predstavil ty konvoje kamionu,... ale furt je to slabsi...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ceska republika a jeji vlada. Obraz jak malovany

    Captain Jack Sparrow Arrives in Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003)
    http://www.youtube.com/watch?v=9uJTekyvMlk
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    OVERDRIVE: knizky :) A pandy:)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    „Paměť vždycky hoří špatně.“

    Citace z knihy
    Petr Chrumov 01 - Hvězdy, ty studené hračky
    Lukjaněnko, Sergej Vasiljevič
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tak mne napada: sbirate jeste neco?
    Myslim, jak se sbiraly znamky, anglicaky, telefonni karty...?
    Znate jeste nekoho, kdo neco sbira?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Co dat o weekendu nejakej Shadowrun po nejake online platforme? Uz je tady dost lidi?
    Nastinim setting:
    Seattle, 2074.
    Po jistem prerusenem magickem rytualu, ktery provadel neznamy kruh hermetiku, pronikla do reality “Nakaza”...
    Na magy a samany (a jejich odvozeniny) to funguje tak, ze je to okamzite pri astralnim (tudiz i fyzickem - s vnimanim) kontaktu nakazi, zmeni se jim aura, nejsou schopni jednat najednou jinak, nez co nejefektivnejsi prenasec. Nastesti velmi brzo (12-24h) umrou. Kazdopadne z kruhu utekla holka, lidska, nemagicka.
    Zachranil ji id Aranius, a kdyz ji sel o nejake hodiny pozdej zkontrolovat, zjistil, ze zrejme nakazila i pritele, a sli si zatancovat do klubu Chernobyl.
    V ten moment se k Araniovi pridalo NPC Jack Willow, magicky adept typu zaklinac a spolecne klub imunizovali, pomoci chaos magie, ktera sice zachranila vsechny cerstve nakazene, ale za cenu toho, ze kazdy z nich je ted (rekneme) dualni bytost. Proste na ne hodili kouzlo “zbav nas infekce - masove”, jenze to same kouzlo, dokud funguje, nakazeny je nonstop propojeny do astralnich rovin. V momente, kdy by tohle bylo zruseno, je z nej zas prenasec.
    Ma to tu vychytavku, ze potencialni prenasece jde stopovat pomerne snadno.
    Potiz je, ze klub Chernobyl neni stavba s jednim parketem a jednim vychodem.
    Sice shadowrunneri zahrali na Chaos z vic stran, takze vyvolali pozarni alarm, a pak “prokleli” vsechny, kdo se hrnul ven pizarnimi exity, ale to furt nerika, ze jsou to vsichni, a ani jeden z runneru si neni jist.

    Takze tu mame domino situaci. Pokud utekl aspon jeden nakazeny, ma R priblizne 10. Pokud utekl mag, ma sice kratkou zivotnost, ale R = kazdy koho potka, 100%.

    Co magicka nemoc doopravdy dela ne-magum je nezname, zatim se vi, ze jsou prenaseci. Magy zabiji, ale vic se taky nevi.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tak jsem si k snidano-obedu udelal kim-chi rejzi, a musim rict, ze je to fakt DOBRY! Ale jedna ze zasadnich komponent je sezamovy olej. Ono to i tak voni jak piknik v nebi, ale az sezamovy olej tomu doda takove neco, co se neda popsat, proste zahusti to vuni, dorovna to chut.

    Takze pokud jsem nekoho nalakal na vyrobu kimchi, coz je vcelku trivka, ale pak nevite co s nim, tak proste jen uvarit rejzi, mezitim kimchi osmahnout na panvi. Az mas oboji, na panvi smychat. Asi tak lzici az dve sezamoveho oleje. Mas-li rasy, pridej bud ted, nebo na ozdobu nakonec (to pak chutna jak rybi-chlorofilove chipsy)...

    S ryzovarem (uz jsem psal, ze zakladni pomocnik kazdeho stareho mladence) je to jidlo za 10min hotove, bez moznosti to zkurvit.

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    _OZZY_: zahradkar, vlastenec a chatař
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    ...ani ne 24 hodin a 75 novejch prispevku. Ty nejses vastenec, ani zahradkar, ty jses v prve rade chatista...

    ale proc jsem sem prisel: par dni zpet se me Over patl, jestli znam YT kanal Townsends - ano znam ^_^ Ale dalsi (aspon co se souvislosti s jidlem a historii) podobny kanal, ktery sleduji je Tasting History. Znate? U tohodle jsem se ted pobavil:
    Ancient Roman Fast Food Restaurants
    https://www.youtube.com/watch?v=qtmOdxEVytA&ab_channel=TastingHistorywithMaxMiller

    Nekdy mam nutkani nektere jeho recepty vyzkouset :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Me stejne fascinuje, jak ta vlada musi byt prekvapena, ze jako po nich chcem, aby vladli, ne?
    Tohle se dopredu prece nedomlouvalo!

    Trosku mi to pripomina holku, co ma rada sex, tak se rozhodne, ze pujde slapat, a pak je hrozne rozcilena, ze se ji vetsina chlapu udela do zadku a ani nepocka, az si to ona uzije.
    Amen.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ten pocit, kdyz do vetsiny diskuzi, kam jeste chci psat, chodi nekdo i ikonkou Olgy Hepnarove.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    TLOUDEV: viz prispevek nize aka motocyklove deniky ;)
    A pak, ze synchronicity jsou otazka spravne zvolenych kombinaci drog ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Mmchodem Guevarovy Motocyklove denniky nejsou zas az tak spatne cteni. Takovej trocha Zigmund s Hanzelkou. Ani nevim, zda to vyslo cesky, jen vim, ze to byla prvni kniha, co jsem docet englicky.

    A jo, vyslo

    Motocyklove deniky - Guevara Ernesto.epub | Ulož.to
    https://uloz.to/file/yAgmWCFj0exS/motocyklove-deniky-guevara-ernesto-epub
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam