• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: tyvoe, chtel bych nejaky crash course na vysilacky, vzdycky mi nekdo posle 400 strankovou ucebnici, kterou jsem si pravda uznavam, nikdy neprecet, a nevim NIC.

    Nejaky weelet a 2denni weekend s rumem a dratama?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Nevite nekdo, co je tohle za kanal? Je to takove pouzitelne, ale zajimalo by me, co jsou zac lidi, co za tim stoji

    Dušan Neumann 1. díl: V Americe se děje něco, co se podobá Mussoliniho korporativnímu fašismu
    http://www.youtube.com/watch?v=79L7zYjUCQ0
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Hara mi Zoja, takze samec a “to” jsou zavreni v jinem pokoji. Celou noc jekot. Vyti jak na lesy... a to uz tyden. Mam kruhy pod ocima, ale ze je teda vyhodim ven.

    Jeden vubec nevstal, prilepenej k podlaze slinama, jak neco z Vetrelcu.
    Druhej vtal jak v kocovine, dosel k drepicimu ja, polozil mi hlavu do klina a ve stoje usnul.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Chjo. Jestli ja nestarnu. Uz si rikam, ze ani policajti nejsou svine.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Za banditi, ;)
    Za takovy videja bysem dostal ban i ve Slav auditu. Dneska sici chciu mat vsecko vymazleny...

    Meanwhile in RUSSIA FAIL/WIN Compilation
    http://www.youtube.com/watch?v=Ca3uJOAObRo
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Rikal tady nekdo dolejvat s flasky?

    Meanwhile in RUSSIA! |Part 1| 2020 |Best Funny Fails and Wins
    http://www.youtube.com/watch?v=aCHbkYyfI9g
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Kenneth O’Hara: Nôž tvaru delta (1976)
    http://www.youtube.com/watch?v=DmQ9Za-x3N0



    To mam doma v samizdatu,...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Myslim, ze lidi, kteri se furt divi, ze i pres vsechny demokracie a staty, tak furt funguji mafie, bratrickovani a kontakty, tak jsou neuveritelne naivni.

    Clovek, ktery neveri, ze je dobry mit brachu policajta a tetu doktora, a sestru ja nevim, urednika na katastru, atd. Tak je sice idealista, ale nechape, jak se to toci.

    Roky nelzu (kdyz nepisu storkty spis zajimave a s pointiu, nez jako vecnou kazuistiku), nikdy jsem nikoho nepodplacel a v pravde ani moc neprosil. Ale vim, ze kolem me je neviditelna sit, ktere obcas nemusis vsechno vysvetlovat 3x a ktera by me chytila, aspon v nejvetsim pruseru.

    Proto ja sam neopoustim kamarady, a to treba i ty, co me fakt nemusi, a ze jich neni malo... nektery veci nedelas za odmenu, nekteri lidi proste maj klice od tveho baraku.
    Jo a nekteri lidi prodali sperky, co mi zustaly po babicce, a ti pak rozhodne nemuseli cekat na to, az shori v Prekle.

    Ale jak rikaj fotbalove bojuvky
    “Fight, fail, regroup, walk in pack.”
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jako zas chapu, ze v Ostrave je lepsi mit drobnosti v pici. Kdyz jsem jeste jezdival s klukama z poulicnich aut na vycvyky, nebyli to casto zadni lumeni, nekteri si obcas i uhajlnuli. Ale treba cigose maj zvladnuty. Proste s nima umej tancovat, nejdou do toho jak bili, ale jak cigosi. To je treba hutnej styl a chce to zkusenost a vycvik.

    Adla treba rikala, ze po znasilneni, tak byli policajti proste dokonali. Nejen, ze pachatele dostali v ramci hodin, ale jeste ji pomohli se vsim, vcetne “obouvanim bot” a to az tak, ze ji vlastne pomohli, aby typek dostal 4 roky.

    Stejne si myslim, ze mu zachranili zivot v, vlastne, pac Adla tou dobou zila s vojakem, ktery byl od Jugosky az po Afgan, a je fakt, ze by asi “prosakly” informace, pokud by soud nedopad.

    Sak, kdyz mi Adla rikala, ze kdyz bych se nekde za hranicema dostal do problemu, sla by za timhle typem, a vysekalo by me z toho cpulka NATO, pripad jsdm si, ze me ma fakt rada.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tak kamose, co ho vcera sbalili na stodolni, kvuli pivu na ulici ( a on jim odmitnul ukazat obsah kapes, ale dal jim nastesti aspon obcanku), tak nechali prespat na stanici a rano jej kopli do pozadi bez snidane i bez flastru.
    Musim rict, ze Ostravti fizlove jsou zatim nejvic v pohode, ze vsech mest, kde jsem kdy zil.

    Jednou jsem se porval s dvema na Vrutkach a taky me pustili, taky az rano.

    Ale treba v Olomouci by za pivko na ulici hvizdnul aspon litr. Za drzost a odpor klidne i patnacka.

    Stat, kde nejrozumnejsi obcan je policajt? No toto?
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    OVERDRIVE: To neva, nekterych mam vicero kusu a tesim se, ze az dam dokupy zateplenou dilnu, tak z nich konecne zacnu delat funkcni.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Proc jako?
    Nemuze to delat nekdo jinej? Treba v Brne je hezky,... ;)

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jinak za me: noze. Sbiram noze.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    TLOUDEV: Mam jeden i s dokumentaci, podivam se Ti na typ, ale budes jej asi mit. Plne funkcni ale s upravou nahonu, aby se to neklepalo.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: vysílačky
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    OVERDRIVE: sbiram gramofony tesla
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Taky jste zaznamenali, ze Soudruh Pizamko vlastne navrhnul, ze nepujde volit koalice, ale jen strany, a v tom samem duchu podotknul, ze sloucit ANO a CssD je cool napad?

    Takze rozsiruju ideu:
    Co, ze mame za rok?
    Podnikat se nemi, za hranice se nesmi, dziny jen v tuzexu... a jo, muzete volit koho chcete, teda pokud je to ANO.

    Tohle uz tady kurva vsechno bylo. Madarskej model.
    A co se jako deje. Muzem si o tom tak psat.

    Tahk hele, dyz uz delate molotov, nasypte tam tak 1/3 pisku, pac jinak se to nerozbije, nebo to spatne lita.

    Vic uz nevim, co o tom rict, ale obnovili jsme pasy. Zenu jsem k tomu donutil.

    Kazdopadne jsem kdysi slibil, ze tady kdyztak zustanu, jenze pokud nikdo nebude vysilat na Svobodne Evrope,...

    No nic. No nic.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Ph tyeah! To bych si i xakru zahral. Nejake spolehlive verze, co jedou ve wine?

    Mmchodem wine 6.0 je out
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Copak kam, ale odkud ?!?

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Achjo, dnes je v novinach desna nuda. Inaugurace, Covid a bitka v parlamentu. Z toho se skoro neda nic vymyslet.

    Sice me stihl pobavit titulek “kam proudi vakciny?”, pri kterem jsem si predstavil ty konvoje kamionu,... ale furt je to slabsi...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam