• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    OVERDRIVE: imho sponzorem na internetu myslela napr. Noru Fridrichovou a jí nastartovánou samoživitelskou sbírku
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ja si FAKT nemyslim, ze te holce urednice nemohla do xictu rict, at jde slapat. Fakt ne.
    To za A2 jsou levicaci, az bych je obcas mlatil, a to neznamena, ze nemaj pravdu, nebo ze lzou.
    Pribarvujem vsichni.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SCHWAB: Alle, kupodivu se bavime o stejnych podobne znejicich srandovnichbskratkach.

    Tady ne primo ochrana deti, ale miri to podobnym smerem.
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    věřit tomu nechci.
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    OVERDRIVE: v Ostravě? same story in da kladno. zdroj: místní OSPOD.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: Toz to je jasny. Jen nezapominej, ze mam zenu v socialnich sluzbach a nedavno mi rikala, ze se ukazalo, ze treba pracak rozdava urednikum skryte premie, za kazdeho, koho vyhodi a nic s nim nemusi resit.
    A to neni fama, to je problem, ktery maj jeji kolegove na stole.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: Protoze to pozitivni se stalo na Nyxu mezi lidma co se alespon trosku znaj a to negativni se "stalo" v mediich.

    Bych tem mediim s dovolenim tolik neveril. Je otazkou:

    1) Jestli Jana vubec existuje
    2) Co se Jane realne na urade stalo
    3) Co Jana novinarovi rekla
    4) Co novinar nasledne napsal
    5) Co by k bodu 2 a k bodu 4 rekla pani z uradu
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Stejne je to zvlastni svet, kde se 4 lide schodnou, ze Ostrava je hezke mesto s prijemnymi lidmi a na socialce ti reknou, at si najdes sponzora na internetu.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Pres celou Hanou vede vlakova draha. Postavili si ji, snad za prvni republiky, ci co, sedlaci z vlastnich penez. Rika se tomu hanackej Express a cca 50km to jede 3,5h... to je fer, stavi to fakt u kazde lipy, tak je to schvalne, a furt je to uzitecne.

    Kazdopadne k tomu se vaze vtip, jak jde babka s rostim, kolem projizdi tenhle vlak a masinfira babe rika “si naskocte, svezu vas” a babka vece “dekuju panacku, ale radej ne, ja bych do vecera byla rada doma”

    No, takhle jsem jednou stopnul Avii po ceste Brno - Olomouc, a pak jsem si opravdu realne nadaval, ze jsem toho stopa neodmit a nepockal na jinou drocku. Jakoze 60, hluk, ze se nedalo mluvit a smrad od motoru, ze bys blil. No paradni. Dyz bych se rozbeh, byl byc doma rychlej.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jo a ze stejne garazove kolonie storka od byvaleho kolegy:

    Bydlel v USA a vcelku dlouho, takze si veci nechal privest lodi, konteinerem. Ulozil je do garaze, a jeste tentyz vecer mu volali z PCR, ze garaz byla vykradena. To nic, to se dalo cekat.

    Nicmene kdyz objevil v protokolu, ze policejni hlidce ujela plne nalozena avie, zustal ponekud perplex.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: tyvoe! Tak me napada. Chtel jsem to vyfotit. V Ostrave samozrejme garaz mit nechces. Snad jedina nevykradena je ta, jak tam ma ta cardasova kapela zkusebnu ;)

    Nicmene kousek od Adlina psiho cvicaku byvala jedna, na ktere bylo “military style sablonkou” napsano: tato garaz je pojistena vybusnym nastraznym systemem a pod tim nastrikany granat.

    No, a jak jsem vam to chtel onehda vyfotit, zjistil jsem, ze ta garaz ma nova vrata a kus dostavene zdi.

    Zas si rikam, estli won ho tam fakt mel, mozna bych to zaznamenal v novinach.
    SPECZ
    SPECZ --- ---

    How to Protect Your Shopping Trolley From Improvised Explosives
    https://www.youtube.com/watch?v=L5emxkKNf9Y
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: me to taky sere
    A) se snazim nedavat bany a ignory nikde nikomu
    B) on je proste vtipnej, jak si furt dokola nabiha na ranu, a jeste o ni prosi

    Jenze se ukazalo, ze uz to asi neni uplne sranda, a tudiz, v zajmu zachovani komunity doslo k ostrakizaci. Ale radost z toho vazne nemam.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: :..-(

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    To neudelal specz, to jsem ne-udelal ja, aby bylo jasno.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: dyk jo, taky nerikam nic o tom aute ;) jen tak natahuju.


    Mmchodem slohli jste nekdy v opilosti, bez ridicaku, po ceste z hospody domu skodovku, abyste se ranou s hruzou a kocovinou dozvedeli, ze se vam to nezdalo a skodivka stoji pred barakem?
    Ne?
    Tak nic, ja taky ne :7

    Tak asi tak, no. ;))
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    SCHWAB: OVERDRIVE: SPECZ: Je to top.

    Tuhle jeste neznam OVERDRIVE, sem s tim pls :-)



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: on sem nesmi. Poprosil me o to ... jeden dulezity ctenar, pote, co tu burkhy zacal vyhrozovat udanima na fizly, a vynasenim veci z auditu (ja teda doufam, ze cernej prach je furt na obcanku, ale u vyroby uz si nejsem jistej, vysjak)

    Zakulisne se nas par shodlo a dostal ban.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: To asi neni úplně ke zveřejnění, narozdíl od hrátek s pepřákem.

    Test pepřáku
    https://www.youtube.com/watch?v=0QAEytuNqoI
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: Co se stalo? Chci slyset detaily a pikantnosti! :-D

    BURKHAR: Burkhar, kde delas ostudu? :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam