• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: Ty kufry jsou neskladne, takze ho sebou nemas vsude.

    A nez je clovek vezme do ruky, byva pozde.

    Dilema mezi skladnosti a firepower jsem si vyresil takto, doporucuji. Zvlast, kdyz ma clovek rad raritky a legendarni zbrane.

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ale to mas takovy ty advanced stradegie, jak kdyz zjistis, ze je strasne hezky jit udelat neco do hospody na cizi net, ale kdyz by se nekdo ptal, tak na pankace s notebookem polepenym hromadou nalepek, co sedel 5h v koute a neco delal na kompu, tak si asi nikdo nevzpomene, ze?

    Proto jsou treba ruzny survivalisti spatni hraci RPG cek. Ono proste nechtej strilet obouruc z dvou pistoli a mit na hlave ciro. Oni chtej chodit v tom svete v neprustrelnych sedivych hadrech a v kufru mit AR/Kalacha. Pac prece kazdej vi, ze bejt napadnej a mit malou firepower je picovina. Je s nima desna nuda hrat, pac udelat mesto, kdy takova postava nezabije kdykoliv kohokoliv znamena udelat valku.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Zas v dobe, kde si pomoci nekolika jednoduchych kroku koupis nekolik jednoucelovych serveru, protunelujes je, logy hodis do dev null a platis za to obskurnim coinem, nebo nejakou prackou na kreditni karty. Jako jo no. Vpn neni samospasitelna, ale uzitecne to je.

    Ja ppuzivam na blbosti Riseup, ktera ma asi 30 exitpointu, ktere muzes prepinat ala tor klient. Ale neco cenneho bych tomu nesveril.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: Jo, jen VPN nejsou bezpecnostni prvek, kdyz o neco jde.
    Nekolik zajimavejsich Anonymous hackeru (decek) slo vcelku srat, pac tyhle placene vpn sluzby, tak normalne vydaly logy fizlum.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: Jo, tu cast s crowd sourcingem u reseni problemu ma pokrytou moc hezky.

    Kdysi jsem si uvedomil, ze pokud na neco myslim a neco resim, v tech 7 miliardach dela urcite treba 100k lidi to same.

    Ze pokud jsem v necem dobrej, je v tom mnoho lidi hodne lepsich.

    Ma zena se me treba snazi furt usmernovat, pac ja mam treba desny problem u zakazek, ze nikdy nemam dojem, ze je neco dotazene. Dostanes ukol “identifikuj tohle” staci zeme puvodu. Pustim se dycky do toho a pak uz i zjistim, kde se to naleza, jake to ma vedlejsi dalsi parametry...

    Pak zjistim, ze to po me nikdo nechtel, nikde to nebude pouzito, pac zadavatel chtel znat jen “zeme puvodu” nema cil pouzit vic.

    Naucit se tohle sebeomezovani je skill.

    Nebo sebepodcenovani, to je to co resi semnou Adla. Ja tu dycky chodim jak lev a nadavam si, ze jsem neco nemel brat, ze na to nemam, ze to znamena 3 dny cist neco, cemu nerozumim. A Adla mi dycky rika, ze mam uvazit, ze 99% lidi toho o dane veci vi min nez ja, ze treba jsem fakt nejlepsi nastroj na dany ukol.

    Crowd sourcing je v tomhle bozi, na zadanem ukolu maka kdo vi.

    Mmchodem to rikaval Keller, nez se z nej stal sileny komunista, ze politicke strany jsou blabol, ze by bylo lepsi, aby se problemy statu resili tak, ze na kazdem dela kdo neco muze prispet, a ne nekdo, kdo vi hovno, ale mava spravnou barvou vlajky.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: Tss, nevíš co je dobrý! :-)

    NordVPN je zaklad spokojeneho manzelstvi s moji Marvel fanynkou :-)

    [ LAUNCHER @ PALNÉ ZBRANĚ - Nemoderovaná diskuze - Všechno dobře dopadlo a na rozloučenou jsem dostal omluvu, že mě buzerovali ]
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: Top! :-D
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Ten product placement na nord Vpn je mrdka.
    Chyby tam vysvetleni https (tsl) a info o tom, ze majitel vpn serveru data cist muze, stejne jako poskytovatel bez vpn.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Zatim jsem v pulce, ten product placement na zacatku sere, ale jinak to panko z Kosic seka slusne.

    Treba 4chan “capture the flag” jsem neznal ;)

    Nebezpečenstvo Internetu - Animovaný Dokument CZ/SK
    http://www.youtube.com/watch?v=a_LiGXtXXNQ
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Kamoska neni schopna pochopit princip nyxu, ze kdyz neco chce, ma si najit patricnej audit a tam se zeptat. Sype do me nejakej web uradu pro kybernetickou bezpecnost, co vypada jak kdyz spoji sily barvoslepej urednik a ucitelka z 50.let, a nemuzu tam najit zadna uzitecna videa, ktera detem maji vysvetlovat, co jsou to ti hackeri (uz tady je to pro me warning, ze to bude statni shit) a jak se maji chranit, co nedelat a tak.

    Deti maj cosi jako 13 a 11 a mam trosku dojem, ze je to takove to, ze rodic usoudi v 15, ze by mel zacit s ditetem o motylkach a kytickach, a dite mu vysvetli, ze anal dobry, ale pissing uz nelibi.

    Kazdopadne neresil nekdo z vas nejaky podobne hruzny instruktazni videa? Nejake doporuceni?
    EVELINA
    EVELINA --- ---
    OVERDRIVE: někteří ještě uvádí nemotornost
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Hmm, tak to ta chripecka co jsem se s ni pred nedavnem deset dni izoloval mozna mohla napomoct mejm soucasnejm problemum ...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Psal jsem o tom jinde a potvrdilo mi to nekolik lidi, ze tahle rymicka zda se ma jeden z castych pripadu nespavost. A vubec neurologicke problemy. Kasel a plice a tak, ze to jako jo, ale na long run je “tezky prubeh” jeste zlaty, myslim proti “lehhkemu prubehu, ale long covid” (long covid je googlitelnej keyword).

    Reporty z tripu znamych a kamaradu:
    - ruzne prubehy, ale pak nespavost, nevyvolana deprese
    - fog mind - jsi jakoby zhuleny/ozraly, neschopnost sledovat rychlejsi objekty (treba hokej na obrazovce)
    - nespavost - i nekolik mesicu spanek po hodinach, max treba 3h/noc = naprosta dezorientace/vycerpani
    - je tu i report (nekolik) s poruchami pameti - lidi rikaj, ze maji okna... jakoze treba nevi, co delali par dni z5, nevi co se stalo pred hodinou a podobne


    No hned bych se jel nekam kamaradit, zalyzovat si s bandou, a tak.

    Zombie walk is comming
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    No hura! Konecne nekdo srovnal covid se zombakama.

    Jen u zombaku je vychytavka, ze vis, ze te kousnul, coz u c19 neni:

    Dawn of the Dead News Report PART 1
    http://www.youtube.com/watch?v=HV4Ek4mZNsg
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ha!!!!! Jsem na to prisel!!!!
    Za covid muzou zidi!!! Proto taky v Izraeli je dobre, a misto aby nemci palili zidy, pomahaj ted zidi palit nemce!

    A naaahle je vsechno jasne! Tak schvalne, kdy to napadne nejakeho jineho blba nez me? Nebo zeby uz?

    Dokumentární film - Konspirační teorie - Protokoly siónských mudrců
    http://www.youtube.com/watch?v=Fnr9QhF-IBo
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tyvoe! Tak jak ja jsem neukrad tu skodovku, abych se rano zdesil, co ze se mi to nezdalo (mmchodev vite co je nejhorsi? Hledat pak to same parkovaci misto... jo bylo volne)...

    Tak tady typek 2x slohnul aeroplan, a pristal s nim na Manhattanu. Samo byl zlitej. Podruhe to udelal proto, ze mu to napoprve nikdo neveril.

    To chce koule. Furt me zajima, jak se lita ozralej. Jak je to 3D, tak to musi byt mazets. Jednou jsem na LSD plaval, a taky to byl zazitek, jak najednou nejsi limitovan povrchem a pojmy nahore-dole nejsou relativni, teda jsou, ale zaroven i funkcni...


    Letadlo na tripu uz beztak nekdo zkousel, ony tyhle wehikly stojej v us asi jak u nas lepsi skodovka a clovek na to nic moc nepotrebuje (kdyz ma teda vic odvahy nez znalosti fyziky, dynamiky, meteorologie, navigace,...)...

    [ KOZLIKK @ obrazky, co mne rozstipou - CTI ZAHLAVI !!! (tzn. primárně formou či obsahem nadpruměrné, nikoli vtipné, morbidní a WTF) ]

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Browser ‘Favicons’ Can Be Used as Undeletable ‘Supercookies’ to Track You Online
    https://www.vice.com/...browser-favicons-can-be-used-as-undeletable-supercookies-to-track-you-online
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: Ta slecna ma nahore oholenou hlavu?
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Vy zapojujete do hrátek svého domácího sluhu !?!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Takhle to vidim ja

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Takgle to vidi jini

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam