• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Takove to, kdyz vase zena zna znasilneni, ale nedokaze pochopit, ze jeji chteni a laska mi natolik omezuje osobni svobodu, ze se musim premahat, abych se nepozvracel, kdyz se premaham, abych ji nekopnul do kundy a az se slozi, nekopat ji chvili do hlavy.

    Milacku, musime se objimat.
    Ne nemusime, xakru!!!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Snazim se zene vysvetlit, proc nemam rad nevyzadane “intimni doteky”:
    Ona: kdyz ja si nemuzu pomoct
    Ja: to tikaji pachatele znasilneni
    Ona: ja te mam rada
    Ja: ja taky, ale nekoho znasilnili jednou, nekdo dostal vic
    #zoufalstvi #laska
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Drahe GLS, mohlo bys mi prosim nedodavat nedorucenevdobirky do zastavaren? Platim kartou. Vis, ono v zastavarnach neberou karty. Na kradene zbozi je to ponekud nevyhodne. #zakladamTicket
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    OVERDRIVE: Tak jsem mel (a mam) vic prace, tak docitam chaoticky ... ale:

    Kdyby vlada jednohlasne odsouhlasila zakon, ze v prodejnach nad 450 m^2 je prisne zakazano se mlatit petikilovym kladivem do vlastni hlavy, tak
    - ani se tam nepujdu do te hlavy mlatit na protest
    - ani se nepujdu do te hlavy mlatit pred kram, protoze tam se to smi

    Na druhou stranu si myslim, ze by vazne nebylo spatne, kdyby vlada takovy zakon schvalila a vsechny deniky a televize a jine Medialni Mrdky (TM) to uvedly na prvni strance - rekl bych, ze by to melo potencial vyresit radu problemu ...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    a to je tak, kdyz nedavas pozor v matematice.... jenze ted je to v konecnem dusledku desive nebezpecne.... smrtelne nebezpecne.... tenhle a treba 3 z5

    [ OVERDRIVE @ viry | epidemie | pandemie (SARS-CoV-2/COVID-19) ]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tezko rict, kde je pravda, ale bordel to bude rackej. Zasrany volby.

    INFO.CZ | Za kulisy sněmovní pře o nouzový stav: Predátor Babiš nikdy žádnou dohodu nechtěl, jedná ve vlastním zájmu
    https://www.info.cz/...tav-predator-babis-nikdy-zadnou-dohodu-nechtel-jedna-hlavne-ve-vlastnim-zajmu
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jinak ma matka svou dceru vypiplala k dokonalosti. A ma sestra chodi do maca, resi, zda ji sminky ladi s kabelkou, cumi na tv nova a skoro bych rek, ze bude popirac vakcin a tak.
    Vedle nas zila rodina, divni pavouci, nikdo je nemusel, deti vychovavali tak, ze “nahoru nepoleti, dole je najdou”, otce ozraleho prejelo a zabilo auto, kdyz decka mely 1 a 4; matka se nevdala. White tras.
    Holcicka je houslovy virtuoz, pise knihy a basne. Kluk je ferovy desetibojar.
    Nikdy nevis.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: Moje babicka je z 12 deti, dospelosti se dozila jen ona, umrela pred cca 4 rokama s alzheimerem. Videla 1 svetovou a 2 totality. Nucene nasazeni, koncentrak. O tatu prisla jako holcicka, o mamu na tifus asi v 14. A byla to nejlepsi zena, co jsem znal. Jeji vlastni dcera, ma matka, ji do smrti opovrhovala.
    Ma babicka byla nejuzasnejsi vypravec pribehu, co jsem kdy potkal.
    Krev neni voda, to ne.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: Ja to takhle nevidim. Krev neni voda a za sve deti a pro sve deti vzdycky bojuju.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: To, ze nekoho vychovas, to neznamena, ze je vychovany. Tohle ber easy. Decka si poradi a vychova je i neopakovat nase chyby, a taky jich spoustu zwopakovat.

    Ja jedno sve dite nikdy nevidel, a presto doufam, ze bude mit hezky zivot, i kdyz se o me zrejme nikdy nedozvi. Co uz.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: Tzn nemodlim se za sebe, modlim se jen o to, aby to dopadlo dobre s nasima deckama.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: Ja se o *sebe* nebojim, zil jsem krasny zivot, uzil jsem si hodne, nemuzu si stezovat.

    Ale... potreboval bych byt alespon ~20 let nazivu a s dobrymi prijmy, abychom mohl vychovat a podporit moje decka. Totez manzelka a dalsi pomahajici pribuzni.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: Adla taky chodi do prace, taky to cekam. Kdyz bych nevedel, ze nove kmeny ignoruji imunitu tech starych, skoro bych i nadaval. Takhle... co nadelam. Jsem smireny, byl to hezky zivot, tak co. Akorat me min desi smrt pri bouracce, nez cely ochrnout. Respektive varianty tehoz v podani c19
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: Domnivam se, ze nejen ti, co ho prodelali...

    Blaznive veci se deji a jeste nas toho asi hodne ceka.

    No sam jsem na sebe a blizni zvedavy, spis nechapu ze C19 jeste nemame.

    Obe dve decka chodi kazdy den do skolky, takze je to jen otazka casu...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Pětina těch, kteří prodělali covid-19, má podle studie psychické následky. Většinou úzkost, nespavost či demenci. Souvislosti vysvětluje psychiatr Martin Anders z @vfnpraha.

    Studie ukazuje, že u pětiny lidí má covid psychické následky. ‚Nestyďte se za ně,‘ nabádá psychiatr | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
    https://www.irozhlas.cz/...mov/covid-psychiatrie-psychologie-dusevni-psychicke-nemoci_2012220600_jab


    (Starsi, ale ma dojmologie se zdase potvrzuje)

    https://twitter.com/datarozhlas/status/1341291209726291969
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: Chapu ze se tam dejou nepekny veci, ale tohle s dovolenim fakt nezni realne, protoze proc tak komplikovane...?

    "A Kazakh woman from Xinjiang who was detained for 18 months in the camp system said she was forced to strip Uighur women naked and handcuff them, before leaving them alone with Chinese men.

    The Chinese men "would pay money to have their pick of the prettiest young inmates", said Gulzira Auelkhan. "They forced me to take off those women's clothes and to restrain their hands and leave the room," she said."


    Normalni clovek by takovehle dojmologie nezverejnoval...
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: K tomu A, je ale take potreba rict B.

    Jednalo se o reakci na tyhle clanky:

    https://www.bbc.com/news/world-asia-55930344

    Ktere obsahuji zavazna obvineni bez nejakych hmatatelnych dukazu:

    "What did the BBC investigation uncover?

    The testimony given to the BBC detailed allegations of rape and sexual abuse of Uighur women detained in China's internment camps in the Xinjiang region. "


    Nechci obhajovat Cinu, nelibi se mi treba co delaji v Taiwanu.

    Ale take bych urcite nechtel obhajovat BBC, ktera ma na hlave spousty a spousty prokazatelneho masla.

    Ostatne jejich priznana role v Iranu ... a jak to pak dopadlo:

    BBC Persian - Wikipedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/BBC_Persian#Role_in_1953_Iranian_coup_d%27%C3%A9tat
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Furt snim o tom, ze jednou vylezu se psem pred barak a reknu “tyvole, tady je kosa” a on tam bude lezet vz.58
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam