• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: ten link nejak nefunguje jak bych cekal
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Bohuzel jsem si tim rozbil internety: okamzite povypinane notifikace z ruznych socialnich siti, pac je to zatim fakt hruza, kolika lidem se to libi. No nic. Cena za uspech.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Zatim muj nejretweetovanejsi a nejlajkovanejsi prispevek internetum:

    [ OVERDRIVE @ viry | epidemie | pandemie (SARS-CoV-2/COVID-19) ]
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Malorazka s tlumicem v pazbe ze slavie a pridelanym cinskym laserovym ukazovatkem se taky pocita ?
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Vis jakej je nejzasadnejsi rozdil mezi kanadama a teniskama ? Kdyz v kanadach slapnes do hovna, je cely tvoje !
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    „Keď sa modlitba skončila, odložil knihu na stôl vedľa kríža. Muž pred ním si čoskoro odkašle. Každý si pred spoveďou odkašle, akoby hriechy boli skryté v hliene a slinách. Nikolaj mal slabé tušenie, že muža už niekde videl, no nepamätal si kde. A meno mu nič nehovorilo. Muža na okamih prekvapilo, že spoveď sa bude konať tvárou v tvár a pred ňou bude musieť povedať, ako sa volá. Ak mal byť Nikolaj úprimný, aj tak tušil, že muž neuviedol svoje pravé meno. Možno bol z iného spoločenstva. Občas sa stávalo, že aj členovia iných spolkov so svojimi tajomstvami prichádzali sem, kde bolo všetko malé a anonymné a nikto nikoho nepoznal. Nikolaj dal niekoľko rozhrešení aj veriacim Nórskej štátnej cirkvi. Ak oň požiadali, dostali ho. Božia milosrdnosť je nekonečná.“

    Citace z knihy
    Diablova hviezda
    Nesbø, Jo
    Je možné, že tento materiál je chráněn autorským zákonem.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---

    Priznejte se! Kolik z vas ulovilo vzduchovkou, prakem nebo sutrem cokoliv ziveho, nez vam bylo 18?

    6 hlasy od 6 respondentů

      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Uplne jsem zapomel: kamoska z Italie mi vykladala, jak ve 10-13 let jim tata dal brokovnici a chodili na zajice (mozna kraliky, nejsem si tady jisty prekladem)...
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Chjo, zemedelstvi a bouchacky. To je zas aktualni profil auditu. To nevysvetlis, no.
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      OVERDRIVE: tenhle obrazek je mmchodem dobry v tom, ze za cloveka nekdo udelal analyzu, kde nebyt, az se veci poserou. Tam, kde je to zelene, zas az tak to nikoho nezajima. Pozn.: muze to mit i duvod, treba, ze je to tam na picu... ale nemusi, treba, ze zemedelstvi se nevyplaci ted, no,...
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      OVERDRIVE: fuj, to se vlastne nesmi, ani s vyhrnutou bundou. No nic. Fuck of guns.
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Mmchodem jeden vtipnej report s full frame glockem;)))))))

      [ OVERDRIVE @ Jeans Fetish ~ Dark Blue World. ]
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Me se libyly 2 hlasy: jedna, kamos streetworker, co delal s piko smazkama: ja na nej, dobry kanady, ale utikat v tom moc nejde, co? A on: nevim, ja je nemam na to, abych pred nekym utikal...

      Asi mesic z5, jedno nejmenovane id u me na navsteve, a kecame o botach (oba o kanadach like... proste boots): on: ty, ja bych obcas i nosil tenisky, ale krom toho, ze je to na picu v nejakym huststsim terenu, kdyz musis behat, tak vis co? Ono to ma potencial. Je jedno kolik vazis.

      No a tak.

      Proste co mas po ruce. Jo, kanady serou, a to casto. A jen obcas sou uzitecny. Zato pak hodne. No.
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      LAUNCHER: S tim kolimatorem a zlacenim!!!! To potrebuju!
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      OVERDRIVE: Dluzno podotknout, ze jediny gewehr, ktery jsem nosil vic jak rok, tak byla 1911. A to s nabojem v komore. Takze ja nejsem nijak objektivni. Plus mam zazitky s tim, co to dela treba s dlouhym kabatem. Nebrat.

      Ale to je fuck.
      LAUNCHER
      LAUNCHER --- ---
      OVERDRIVE: 2011 vypadaji o dost lepe, jak jsou sirsi:

      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      LAUNCHER: 1911 chci, a lip browning high power. Ja vim, ze jsou to obsolete kramy, jeste na .45. Ale a) mi vyhovuje jak je to placate, b) .45 mi obcas vadi min, nez jine raze, proste to ma jiny prubeh, nevim, jak se to vysvetluje...

      Je to strasny kram, co se delky tyce. Ale to uz tak je. Furt verim, ze pokud uz budu tohle podrebovat, bud se na bytost vrhnu a ubodam ji do krku, nebo budu mit cas na 5” a vic. Ale je to fakt mrdka tezka a dlouha.
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      LAUNCHER: Ja si odnes par zkusenosti, pac nejsem strelec:
      Vz 26 a vz 58 mi na omezeny zasobnik vzdy daji uspech. Jak u zvere, tak u lidske siluety.

      Ty malicke blbosti mi daji uspech kolem 10m, pac rychlost taseni, instinkt, nedostatek zkusenosti, na me ruce a svaly zpetny raz... proste na instinkt... v ten moment mi staci lepsi dao co nezavazi v kapse, a jinak je mi to uplne kurva jedno

      Na dlouhej run nevim, ale vsadil jsem na .22 na drobne reseni a adlino-otcovy strasne krasne (pres 200k/kus, ktere udrzi decko a cistota puskohledu je... skoro oko, a zkusenost s parametry vystrelu ti puska stejne neda, pokud to nemas nastrilene)... v tom smyslu beru domaci zbranovy archiv za cenu baraku, ve kterem bydlim.


      Mysli, ze ty cuustom hracky by sis zamiloval.
      LAUNCHER
      LAUNCHER --- ---
      OVERDRIVE: Nechces 1911, chces 2011 (2 rady zasobnik).

      Leda bys mel fakt male ruce.

      Nicmene doporucil bych zacit s CZ75 TS - kdyz uz neco s SA spousti.

      Ja jsem teda nakonec prodal oboje, ale...
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Lool hlasky, ze zbrojovky nemaji byt v soukromych rukach.
      Souhlasim, pervitin a heroin by mel distribuovat a vyrabet stat. Bylo by to daleko min uzitecne. Jako prevence... stat? ... dobry.
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Ja tu 1911 fakt snad dostanu ;)
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam