• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: fuj, to se vlastne nesmi, ani s vyhrnutou bundou. No nic. Fuck of guns.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Mmchodem jeden vtipnej report s full frame glockem;)))))))

    [ OVERDRIVE @ Jeans Fetish ~ Dark Blue World. ]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Me se libyly 2 hlasy: jedna, kamos streetworker, co delal s piko smazkama: ja na nej, dobry kanady, ale utikat v tom moc nejde, co? A on: nevim, ja je nemam na to, abych pred nekym utikal...

    Asi mesic z5, jedno nejmenovane id u me na navsteve, a kecame o botach (oba o kanadach like... proste boots): on: ty, ja bych obcas i nosil tenisky, ale krom toho, ze je to na picu v nejakym huststsim terenu, kdyz musis behat, tak vis co? Ono to ma potencial. Je jedno kolik vazis.

    No a tak.

    Proste co mas po ruce. Jo, kanady serou, a to casto. A jen obcas sou uzitecny. Zato pak hodne. No.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: S tim kolimatorem a zlacenim!!!! To potrebuju!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Dluzno podotknout, ze jediny gewehr, ktery jsem nosil vic jak rok, tak byla 1911. A to s nabojem v komore. Takze ja nejsem nijak objektivni. Plus mam zazitky s tim, co to dela treba s dlouhym kabatem. Nebrat.

    Ale to je fuck.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: 2011 vypadaji o dost lepe, jak jsou sirsi:

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: 1911 chci, a lip browning high power. Ja vim, ze jsou to obsolete kramy, jeste na .45. Ale a) mi vyhovuje jak je to placate, b) .45 mi obcas vadi min, nez jine raze, proste to ma jiny prubeh, nevim, jak se to vysvetluje...

    Je to strasny kram, co se delky tyce. Ale to uz tak je. Furt verim, ze pokud uz budu tohle podrebovat, bud se na bytost vrhnu a ubodam ji do krku, nebo budu mit cas na 5” a vic. Ale je to fakt mrdka tezka a dlouha.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: Ja si odnes par zkusenosti, pac nejsem strelec:
    Vz 26 a vz 58 mi na omezeny zasobnik vzdy daji uspech. Jak u zvere, tak u lidske siluety.

    Ty malicke blbosti mi daji uspech kolem 10m, pac rychlost taseni, instinkt, nedostatek zkusenosti, na me ruce a svaly zpetny raz... proste na instinkt... v ten moment mi staci lepsi dao co nezavazi v kapse, a jinak je mi to uplne kurva jedno

    Na dlouhej run nevim, ale vsadil jsem na .22 na drobne reseni a adlino-otcovy strasne krasne (pres 200k/kus, ktere udrzi decko a cistota puskohledu je... skoro oko, a zkusenost s parametry vystrelu ti puska stejne neda, pokud to nemas nastrilene)... v tom smyslu beru domaci zbranovy archiv za cenu baraku, ve kterem bydlim.


    Mysli, ze ty cuustom hracky by sis zamiloval.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: Nechces 1911, chces 2011 (2 rady zasobnik).

    Leda bys mel fakt male ruce.

    Nicmene doporucil bych zacit s CZ75 TS - kdyz uz neco s SA spousti.

    Ja jsem teda nakonec prodal oboje, ale...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Lool hlasky, ze zbrojovky nemaji byt v soukromych rukach.
    Souhlasim, pervitin a heroin by mel distribuovat a vyrabet stat. Bylo by to daleko min uzitecne. Jako prevence... stat? ... dobry.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ja tu 1911 fakt snad dostanu ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    No nekecej

    Česká zbrojovka kupuje firmu Colt, zaplatí za ni 220 mil. USD a vydá nové akcie (+komentář) | Fio banka
    https://www.fio.cz/...group-oznamila-akvizici-firmy-colt-zaplati-za-ni-220-mil-usd-a-vyda-nove-akcie
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ceska zbrojovka koupila colt? Wow!!!!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Prisla mi (po 6 mesicich od objednani) rucni vrtacka a 3 baleni nebozezu.
    A ja si furt rikal, ze naradi jsem si asi objednal, ale co tak muze asi byt v tom baliku?
    No, uz to vim. A dobry. Vrtacka i nebozezy se hodi.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Mmchodem, nemam nic proti sexu, objimani, libani se a tak... jen mi HROZNE az fyzicky vadi, kdyz to po me nekdo vyzaduje. Zvlast kdyz kourim, ctu si, pisu, nebo premyslim.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Takove to, kdyz vase zena zna znasilneni, ale nedokaze pochopit, ze jeji chteni a laska mi natolik omezuje osobni svobodu, ze se musim premahat, abych se nepozvracel, kdyz se premaham, abych ji nekopnul do kundy a az se slozi, nekopat ji chvili do hlavy.

    Milacku, musime se objimat.
    Ne nemusime, xakru!!!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Snazim se zene vysvetlit, proc nemam rad nevyzadane “intimni doteky”:
    Ona: kdyz ja si nemuzu pomoct
    Ja: to tikaji pachatele znasilneni
    Ona: ja te mam rada
    Ja: ja taky, ale nekoho znasilnili jednou, nekdo dostal vic
    #zoufalstvi #laska
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Drahe GLS, mohlo bys mi prosim nedodavat nedorucenevdobirky do zastavaren? Platim kartou. Vis, ono v zastavarnach neberou karty. Na kradene zbozi je to ponekud nevyhodne. #zakladamTicket
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    OVERDRIVE: Tak jsem mel (a mam) vic prace, tak docitam chaoticky ... ale:

    Kdyby vlada jednohlasne odsouhlasila zakon, ze v prodejnach nad 450 m^2 je prisne zakazano se mlatit petikilovym kladivem do vlastni hlavy, tak
    - ani se tam nepujdu do te hlavy mlatit na protest
    - ani se nepujdu do te hlavy mlatit pred kram, protoze tam se to smi

    Na druhou stranu si myslim, ze by vazne nebylo spatne, kdyby vlada takovy zakon schvalila a vsechny deniky a televize a jine Medialni Mrdky (TM) to uvedly na prvni strance - rekl bych, ze by to melo potencial vyresit radu problemu ...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam