• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: "V zemi, kde kazdy ma aspon 2 psy nebo kocicku" - Nemame zadne domaci mazlicky, nevidim duvod. Mame deti, coz mi prijde lepsi, ale nic proti vkusu.

    "Otazka je, jak mazlicky hromadne zpopelnit." - Pokud mi dopravite nakladak ruznych urvanych, hysterickych, pripadne agresivnich psu vsech druhu a barev, klidne se o to postaram. Budu chtit proplatit strelivo, benzin, pronajem bagru a nejaky cas.

    Prosim bez jejich blaznivych majitelu. Tez nejsem bez viny, tak mi neprijde, ze mam na to vhodny mandat.

    Ale jestli je to nutna podminka, muzu predat na jine lidi, kteri by asi nemeli problem ani s tim ;-)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Pekne, pekne. Dnes jsem nasel asi 3 clanky o dalsich savcich, co zacali umirat na lidske mutace c19. Rika se tomu zpetny prenos, defacto to rika, ze to zmutuje na 7miliardach lidi a zacne to vrazdit dalsi savce. Izraelci uz asi mesic varuji, ze cim vic ockuji, tim vic se jim posouva vek hospitalizovanych dolu, plus nekteri (prej je to panikar Flegr) rikaji, ze pokud nezacnem ockovat domaci mazlicky, mame problem. Hahaha. V zemi, kde kazdy ma aspon 2 psy nebo kocicku, tak to bude urcite velka legrace. Otazka je, jak mazlicky hromadne zpopelnit.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    No co? Dame konferencni hovor? Jeste mi zustaly nejake dogecoiny, tak budou i zmackana petikila za lem kalhotek, cuz?

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Základ populární sociální sítě Clubhouse tvoří software málo známé čínské firmy. To vyvolává bezpečnostní obavy | Hospodářské noviny (iHNed.cz)
    https://zahranicni.ihned.cz/...tvori-software-malo-zname-cinske-firmy-to-vyvolava-bezpecnostni-obavy
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Pokud clovek umi Eng, tak tahle kapela ma podobny potencial jako Havarna

    Bubbles and the Shitrockers (feat. Alex Lifeson) - Who's Got Yer Belly
    http://www.youtube.com/watch?v=4vLaO7hoTxM
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jo jo

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: Co me sere je, ze se ted vsechno spolitizovalo na uroven neudrzitelne diskuze. Takze Vondrak je “pro vladni” pac je z ano. Jenze ne, on ve snemovne prohlasil, ze jsou curaci, a ma se to delat jinak, ale ze si nedovoli nerict, ze vyjmecny stav neni potreba.

    A vsichni = no jasny, on je z ano, tak kope za burese.

    To vidim jako pruser.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SCHWAB: Jde o to, ze to je fiziologicke poskozeni. Hledej niz jak jsem psal o “fog mind”
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: Ja treba Vondraka hrube nesnasim jako osobnost, ale jako hejtman je taky imho dobrej.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    SPECZ: S nasim hejtmanem panem Kubou jsem (nejen) ohledne COVID spokojen.

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Logicka hadanka: kdyz teda celou situaci muzou ted zvladat kraje, tak tedy nouzovy stav nikdy nemusel byt vyhlasen?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Metafor

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Prezil jsem to, ale spatne mi bylo teda fest.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Jiri Karasek je kokot, jestli splodil tohle. Trocha mu nedochazi, ze ti “spickovi manazeri” se musi chovat podle zakonu, a oni je nemaji.

    Treba zakazy prava shromazdovani, dealokace luzek v nemocnicich a jejich zmena na jine, atd.

    To, ze AgroFertik klika je v nouzovem stavu desna pakarna je pravda, jenze oni ti hejtmani makali i tak. A delali co mohli.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    VÁŽENÍ HEJTMANI, • Blogy Respektu
    https://karasek.blog.respekt.cz/vazeni-hejtmani/
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    SPECZ: zajímavý, mne většinou ne a nyxdroid me posle jinam než na ten příspěvek.
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    OVERDRIVE: hmmfff..budu mít spíš psychoproblemy, když budu vědět, že jsem prošel covidem a ze 20% je má, nebo když nebudu vědět že jsem měl covid?
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    SCHWAB: Ano, prvně. Jindy to funguje korektně.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Mám v 0:11 poslat kondolenci tvé drahé ?
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    SPECZ: je to zajímavý, nyxdroid tyhle nyxí linky na nyxí příspěvky nějak nedává. Se ti stalo poprvé?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam