• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jo jo

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: Co me sere je, ze se ted vsechno spolitizovalo na uroven neudrzitelne diskuze. Takze Vondrak je “pro vladni” pac je z ano. Jenze ne, on ve snemovne prohlasil, ze jsou curaci, a ma se to delat jinak, ale ze si nedovoli nerict, ze vyjmecny stav neni potreba.

    A vsichni = no jasny, on je z ano, tak kope za burese.

    To vidim jako pruser.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SCHWAB: Jde o to, ze to je fiziologicke poskozeni. Hledej niz jak jsem psal o “fog mind”
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: Ja treba Vondraka hrube nesnasim jako osobnost, ale jako hejtman je taky imho dobrej.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    SPECZ: S nasim hejtmanem panem Kubou jsem (nejen) ohledne COVID spokojen.

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Logicka hadanka: kdyz teda celou situaci muzou ted zvladat kraje, tak tedy nouzovy stav nikdy nemusel byt vyhlasen?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Metafor

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Prezil jsem to, ale spatne mi bylo teda fest.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Jiri Karasek je kokot, jestli splodil tohle. Trocha mu nedochazi, ze ti “spickovi manazeri” se musi chovat podle zakonu, a oni je nemaji.

    Treba zakazy prava shromazdovani, dealokace luzek v nemocnicich a jejich zmena na jine, atd.

    To, ze AgroFertik klika je v nouzovem stavu desna pakarna je pravda, jenze oni ti hejtmani makali i tak. A delali co mohli.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    VÁŽENÍ HEJTMANI, • Blogy Respektu
    https://karasek.blog.respekt.cz/vazeni-hejtmani/
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    SPECZ: zajímavý, mne většinou ne a nyxdroid me posle jinam než na ten příspěvek.
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    OVERDRIVE: hmmfff..budu mít spíš psychoproblemy, když budu vědět, že jsem prošel covidem a ze 20% je má, nebo když nebudu vědět že jsem měl covid?
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    SCHWAB: Ano, prvně. Jindy to funguje korektně.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Mám v 0:11 poslat kondolenci tvé drahé ?
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    SPECZ: je to zajímavý, nyxdroid tyhle nyxí linky na nyxí příspěvky nějak nedává. Se ti stalo poprvé?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ten pocit, kdyz se vam ve 22:44 zacne chtit zvracet a ve 22:55 zacnete kaslat krev. No proste k nezaplaceni.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    Pojďme nasrat vládu! – Punktopia
    http://punktopia.cz/pojdme-nasrat-vladu/
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: ne, v nyxdroidu to hází do správný diskuse ale na úplně jiný příspěvěk, na desktopu to funguje korektně.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    kámoška v brmlabu fotila našla ve skříni neoznačený vzorek - a teď jí pěkně sere že neví co to je:

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam