• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    GILHAD: Ser na punk. Delej to dal.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    SPECZ: Cyve, tak to jsem uz rok punkac a nevim o tom! :)
    Nebo se to pocita jen kdyz to delam, abych nasral nejake idioty, ale nepocita, kdyz na ne seru a delam to pro sebe?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Carevna

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Toz squatting na lede neasi

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ohen na lede 2

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ohen na lede 1

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ma zena vypada jak morovy doktor

    SPECZ
    SPECZ --- ---


    Akorat v tom maj sami hokej, svatby a pohrby jsou ve sloupcich nezmeni se i zmeni se :-)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Se mi poved jinotaj, tak ho musim spamnout vsude:

    Jsem si to vcera predstavoval tak, ze Sauron hodi valku ve Stredozemi na Kraj, hobiti ho s tim poslou k sipku, ze na to nemaji a Sauron rekne: ok, tak navalte Prsten a ja s tim teda neco udelam.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: No a jeste tam jsou takove drobnosti (bejvali, proto to chci videt), ze jako isp musis poskytovat pristup k veskerym datum a to tak, ze povinne umistis jejich man in the middle hardware do svojich serveroven. .... to bude panecku botnet.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: Prelozeno do cestiny:

    Naberou zejmena par neschopu za neschopacke penize, ktere by si v soukromem sektoru neskrtli.

    Na vse zasadni si dal budou objednavat soukromy sektor, jako to cinili do ted.

    Secteno a podtrzeno: Dalsi zbytecny urad. Dalsi spatna zprava o vyhazovani penez nas danovych poplatniku.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Cute

    How a Handgun Works: 1911 .45 - Animagraffs
    https://animagraffs.com/how-a-handgun-works-1911-45/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A spat!

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Mozna je to neco, jako obmena vozoveho parku. Ze jako mossin nagant po dedkovi uz nic moc... ja ti nejak nevim no. Toz jako Tikka T3, kdyztak, prosim.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    No, jestli to zrovinka tedka padne na urodnou pudu, to si teda fakt netroufam odhadnout. Pokud chcete nekdo neco vracet, vemte to pres Ostravu. Ja to poresim za vas ;)

    Jako udelat zbranovou amnestii v roce, kdy narust poctu nove zakoupenych zbrani je neco jako ve stovkach procent, to me zas pobavilo.

    Začala další zbraňová amnestie, lidé mohou zbraně bez povolení vracet do července
    Před 2 hodinami
    Už dva týdny můžou lidé bez obav z postihu odevzdávat nelegálně držené zbraně a střelivo, případně i dodatečně vyřídit potřebné doklady. Jde o pátou zbraňovou amnestii v historii Česka. Poslední takový generální pardon vyhlásily úřady před sedmi lety.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Co sem to prave videl?
    To je ale vesely malicky narudek, zijici predevsim praci svych rukou, milujici zabavu a dobre jidlo... nebo aspon... jakekoliv jidlo.

    【脚ガー】朝鮮人民軍歌 / 日本語字幕 JAPAN.sub / Military song of DPRK
    http://www.youtube.com/watch?v=aIS61YdiCU0
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tyvole!!! Oni schvalili zakon o vojenskem zpravodajstvi? A mohla bych ho videt? Wtf?!

    https://twitter.com/metnarl/status/1360175768014307330

    lubomir metnar:

    Dnes jsme se výrazně přiblížili tomu, abychom ČR zajistili účinnou kybernetickou obranu. V době, kdy je chod společnosti závislý na počítačích, musíme chránit klíčovou infrastrukturu před napadením. Děkuji všem poslankyním a poslancům, kteří novelu zákona o VZ podpořili.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Prosimvas! Jak se te hlasky mam zbavit. Fakt furt chodim po baraku a vyhlasuju vsemu dzihad, nejdriv to chytily vsechny tri protiepidemicke systemy, adele uz jsem vyhlasil dzihad, uz jsem vyhlasil opozicni dzihad i bramborovemu salatu. To je proste tak navykova hlaska. Hlavne ja si nemuzu pomoct a furt vidim Achmeda The Terrorist, a furt dokola me to lame v pase ;)

    On je mu i podobnej, voe

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Kua, dnes nebudou Cau Lidi feat Dan Panda?

    Jsem cekal zivak, a ona picu?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Typico! Tak nemci uz nam zakazali i tranzit. Jen humanitarni doprava a doprava zbozi. Hahaha. Tolik k planum naucit se nemecky a zmenit zemi :7

    To znam, taky mam na sk pulku rodiny a to nejdulezitejsi nouzove zavazadlo. A k cemu mi tam je, ze?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam