• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    Tak takovou prasárnu bych čekal spíš v čechách nebo na slovensku ...

    V Gentu mají zlatý chyták. Značka vydělala za čtyři roky 34 milionů - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/auto/zpravodajstvi/znacka-gent-zakaz-vjezdu.A210210_151133_automoto_fdv
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Dyz se to tak veme, tohle uz pred par desitkama let vymysleli Izraelci, no.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tyjo, ale to by byl hodne hustej happening! Vybrat prachy, koupit/pronajmout ostrov, a pak by se treba 3 mega lidi sbalili a odstehovaly se tam.

    (Udelo by se tam PCR, karantenky, no a pak by se bylo chvilu na dovolene, nez ten z bytek umre)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Zamiloval jsem se do argumentu, proti memu navrhu at sekvenujem vzorky z domacich mazlicku, zda uz jsme je stihli nakazit c19 a jak se to v nich vyvyji a jaka je moznost noveho mutacniho potencialu. Kolik jich to zabije, a podobne.

    Argument: psi meli coronaviry vzdycky, nevim, proc by nas to melo zajimat.

    Po chvili jsem se neudrzel a napsal jsem:
    Blbuvzdorne: netopyri meli coronaviry taky vzdycky
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Co myslite, ze to bylo?
    Vime, ze je to praslovanske pismo, jehoz vyznam nebyl rozlusten.
    Kolega tvrdi, ze to je “hospodska deska” (odvozeno od Rosettske desky) a ze to je pojmenovano podle Ho-spodina.
    Ja tvrdim, ze to mohlo slouzit jako kalendar...

    Jisti si tim nejsme. Uhlikovou medotou jsem prokazal, ze to hori.

    A dal?

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Stejne je to vlastne sranda. Takovej Pythagoras si nekde cmaral do pisku, hral si se spagatkama a klacickama. Uplne bez kalkulacek, pocitacu, naucnych animaci a videji. Dokonce nejakej patek pred nim nekdo navrhnul a postavil pyramidy a dnesni zaci na to nemaji?

    Zas o orgument vic, proz znovuzavest otroctvi. Nebo mozna snad rovnou vyhynout.

    Navrhuju s vymiranim zacit rovnou.... eee, wut? On uz to nekdo vymyslel?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Adelo! Prosim aspon konstantu, prosiim!

    No nic, no. Jak rikal kamarad: vysoka skola je misto, kde si bila zena najde bileho muze.

    Jestli to takhle pujde dal, lide jako ja, budou muset zacinat u Phdr. a ani tam nebude jiste, ze pacient zvladnul nasobilku.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Aneb mezitim u nas doma

    Pryč s Newtonovými zákony. Podle ministerstva na ně žáci nestačí. Akademici rezolutně protestují - Echo24.cz
    https://echo24.cz/...ymi-zakony-podle-ministerstva-na-ne-zaci-nestaci-akademici-rezolutne-protestuji
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ten pocit: kdyz nemuzete zverejnit to, jak si vcera vase psice vylyzovala namrzlou snehovo-ledovou kouli z kundy.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Takze na kun a vzhuru k lepsim zitrkum.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: On toho Churchilla snad fakt cetl, nebo aspon Mara Prchal. Navic tam ma podchycene i formalni veci, jakoze novy nouzovy stav vyhlasuje na zaklade novych skutecnosti. Tleskam. Ne cloveku, tleskam forme a sdeleni. Smutne, ze. Clovek by chtel tleskat i cloveku.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Vite co je hrozne? On zas mel statnicky projev... chjo.

    Nový nouzový stav. Díky hejtmanům
    http://www.youtube.com/watch?v=smXASRk0rtw
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jinak jsou dve nove cau lidi. Dan Panda bohuzel neucinkuje.

    Pozadal jsem stan, topku a piraty (u nacku a komancu na to nemam rodidla) at se verejne vyjadri k podpore nebo nepodpore iniciativy snih a jejiho programu. Odpoledne tu samou vyzvu v podobe otevreneho dopisu nymanda z ostravy (1.1milionu volicu za msk) poslu do medii. Tak uvidime.

    Vim jak budu volit. Ten, kdo podpori Snih, ma muj hlas. A nebudou to silnicari, i kdyz : dekujeme!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Share as much as you can

    Překlad The Lancet: Akční plán celoevropské obrany proti novým variantám SARS-CoV-2 » Společně to zvládneme
    https://www.iniciativa-snih.cz/akcni-plan-celoevropske-obrany-proti-novym-variantam-sars-cov-2/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    GILHAD: dobry storky ;)

    Okruhy jsou prave bozi, a me se ted hrozne libi, ze okruh je kdejake parkoviste.

    U Olomouce se delaly skoly smyku na zamrzlych jezerech, i vlastni karou i pujcenou, taky desna prdel.

    Souhlas, je to uzitecne jako jakykoliv skill, cim vic, tim bezpecnej.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    kdybys někde v elektronický podobě vyštrachal tohle [CZ/ENG/RU] tak dej prosím vědět:

    Zabij jako první - Ronen Bergman | Databáze knih
    https://www.databazeknih.cz/knihy/zabij-jako-prvni-425410
    LIBRIUM
    LIBRIUM --- ---
    OVERDRIVE: mimimi Minimi
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Launcher (u gilhada nevim, zda ma deti): mas nauceny safety? Nebo je moc brzo?
    Nejaky neprekonatelnosti?
    Ja treba nechal po objektu rozmistene kratke a hodlam hrat hru. Vem to a strilej. Odloz to, bezpecne. Vyres si, v jakem stavu si to nasla (a jo, je to vzdy nabite).
    Samo to zatim nemaka, jakoze v kresle, po drillu, i posoatku. Za mesic to same da s nalezenym gunem (dobre, za 2 dny, ale,..).
    Tzn u nas se ted hraje combat lvl -1.
    Furt jeste z niceho nevystrelila. A nevystreli dlouho.
    Takove to jako trigger happy inhybice a tak, to je fakt fun skill.

    Kazdopadne hrajete nekdo doma airsoft? Ja zacnu ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: furt ji dluzim rozborku, ale nechci to zatim komplikovat... pripadne mi, ze clovek nemusi uplne chapat, aby se naucil zakladni veci typu sagfety. Ty pruzinky a ozubeny kolecka v hodinkach furt vypadaj huste, kdyz clovek nechape, jak z 24h zpocitat 12h cyklus (to mi dalo pokourit u dcery).

    Pruzinky projdou casem, a popravde pochopit perkusni musketu mi zabralo taky streku.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: podle prispevku zaklad za 2:20, to by slo. Uvidime zitra. Na to, ze zezacatku brecela, a kdyz jsem po ni kricel, kvuli gun safety (a umyslne), tak taky. Tak dobry. Mam radost, ze ma radost. Z toho mam fakt radost.
    Jeji instruktor (byl-li jaky) byl CURAK!!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam