• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Aneb mezitim u nas doma

    Pryč s Newtonovými zákony. Podle ministerstva na ně žáci nestačí. Akademici rezolutně protestují - Echo24.cz
    https://echo24.cz/...ymi-zakony-podle-ministerstva-na-ne-zaci-nestaci-akademici-rezolutne-protestuji
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ten pocit: kdyz nemuzete zverejnit to, jak si vcera vase psice vylyzovala namrzlou snehovo-ledovou kouli z kundy.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Takze na kun a vzhuru k lepsim zitrkum.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: On toho Churchilla snad fakt cetl, nebo aspon Mara Prchal. Navic tam ma podchycene i formalni veci, jakoze novy nouzovy stav vyhlasuje na zaklade novych skutecnosti. Tleskam. Ne cloveku, tleskam forme a sdeleni. Smutne, ze. Clovek by chtel tleskat i cloveku.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Vite co je hrozne? On zas mel statnicky projev... chjo.

    Nový nouzový stav. Díky hejtmanům
    http://www.youtube.com/watch?v=smXASRk0rtw
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jinak jsou dve nove cau lidi. Dan Panda bohuzel neucinkuje.

    Pozadal jsem stan, topku a piraty (u nacku a komancu na to nemam rodidla) at se verejne vyjadri k podpore nebo nepodpore iniciativy snih a jejiho programu. Odpoledne tu samou vyzvu v podobe otevreneho dopisu nymanda z ostravy (1.1milionu volicu za msk) poslu do medii. Tak uvidime.

    Vim jak budu volit. Ten, kdo podpori Snih, ma muj hlas. A nebudou to silnicari, i kdyz : dekujeme!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Share as much as you can

    Překlad The Lancet: Akční plán celoevropské obrany proti novým variantám SARS-CoV-2 » Společně to zvládneme
    https://www.iniciativa-snih.cz/akcni-plan-celoevropske-obrany-proti-novym-variantam-sars-cov-2/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    GILHAD: dobry storky ;)

    Okruhy jsou prave bozi, a me se ted hrozne libi, ze okruh je kdejake parkoviste.

    U Olomouce se delaly skoly smyku na zamrzlych jezerech, i vlastni karou i pujcenou, taky desna prdel.

    Souhlas, je to uzitecne jako jakykoliv skill, cim vic, tim bezpecnej.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    kdybys někde v elektronický podobě vyštrachal tohle [CZ/ENG/RU] tak dej prosím vědět:

    Zabij jako první - Ronen Bergman | Databáze knih
    https://www.databazeknih.cz/knihy/zabij-jako-prvni-425410
    LIBRIUM
    LIBRIUM --- ---
    OVERDRIVE: mimimi Minimi
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Launcher (u gilhada nevim, zda ma deti): mas nauceny safety? Nebo je moc brzo?
    Nejaky neprekonatelnosti?
    Ja treba nechal po objektu rozmistene kratke a hodlam hrat hru. Vem to a strilej. Odloz to, bezpecne. Vyres si, v jakem stavu si to nasla (a jo, je to vzdy nabite).
    Samo to zatim nemaka, jakoze v kresle, po drillu, i posoatku. Za mesic to same da s nalezenym gunem (dobre, za 2 dny, ale,..).
    Tzn u nas se ted hraje combat lvl -1.
    Furt jeste z niceho nevystrelila. A nevystreli dlouho.
    Takove to jako trigger happy inhybice a tak, to je fakt fun skill.

    Kazdopadne hrajete nekdo doma airsoft? Ja zacnu ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: furt ji dluzim rozborku, ale nechci to zatim komplikovat... pripadne mi, ze clovek nemusi uplne chapat, aby se naucil zakladni veci typu sagfety. Ty pruzinky a ozubeny kolecka v hodinkach furt vypadaj huste, kdyz clovek nechape, jak z 24h zpocitat 12h cyklus (to mi dalo pokourit u dcery).

    Pruzinky projdou casem, a popravde pochopit perkusni musketu mi zabralo taky streku.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: podle prispevku zaklad za 2:20, to by slo. Uvidime zitra. Na to, ze zezacatku brecela, a kdyz jsem po ni kricel, kvuli gun safety (a umyslne), tak taky. Tak dobry. Mam radost, ze ma radost. Z toho mam fakt radost.
    Jeji instruktor (byl-li jaky) byl CURAK!!!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Adelo, hele, abychom se o necem mohli bavit, musime zacit od zacatku.
    Neco vicekrokoveho.
    Ja navrhoval peceni chleba.
    Adla si vybrala palne zbrane. Wow dobry.
    Tak jsme si dali prvni lekci. Zaklady mechaniky zbrane, proc a jak to strili. Bez rozborky. Viz prispevek “cute” s animaci.
    Dalsi krok: space safety, gun safety, ruigger safety.
    Pak jsem na ni nekolikrat umyslne rval a vzal ji zbran z ruky, kdyz trigger safety se promenilo v drzim to jak pana kokot.

    O hodinu pozdej, cela safety, adla rozzarene oci, vsechny kroky dobre, tam i z5. S nekolika ruznejma kratkejma. Pusku ji zatim nedam, revolver taky ne. Vsecko PA.

    Dobry. Dokonce i zvladne zakladni manipulaci ve stresu, typu. Tadymas neznamej kus.

    Furt ji to bavi.

    Poznamka: vubec nechapu, kde vzala zbrojak a je to SPATNY!!! Ale dame to dohromady. Pak upecem chleba.

    Strilet zacnem tak za 2-3 dny.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    OVERDRIVE: No, ja si taky zaplatil par jizd na okruhu v Moste (zaveje a mrznouci dest included) a fakt jsem rad, ze jsem si mohl v bezpeci (siroke rovne dojezdove pasy kolem asfaltu ) osahat, co moje auto dokaze a co uz ne. A zjistil jsem, ze ackoli jezdim docela dynamicky, tak v normalnim provozu jsem naprosto hluboko v zelene. A ze kdyz to teda zacnu hrotit, tak se to chova docela civilizovane a pravouhle zatacky devadesatkou se smykem na vsechny ctyri kola jsou docela psina a plynem si uridim, kolik presne decimetru od krajnice z ni na konci vyjedu. Na rovinkach nas rodinny vuz ostatni sportaky proste mijely, v zatackach jsem je zase dotahoval zpatky :)

    A kdyz to (ted fakt nevim co presne, ale neco jako bracha manzela dcery bratra te moji nebo tak nejak) pri kaceni stromu motorovkou shora tak nejak protahnul skrz drevo az kloubu od palce, tak se mi to docela hodilo. Dalsi ridic, co tam byl se klepal tak, ze by z parkoviste nevyjel, zachranka tak prej mozna za dve hodiny, zkuste ho sem dopravit sami,jde o minuty ... tak jsem ho vzal ja a "krajni nouze" jel, co to bezpecne slo - cili nasobek toho, co bylo povoleno. Ja nevedel, kam jedu, ale on drzel ruku pohromade, krvacel a suverenne navigoval. V nemocnici ponekud otres, ze tam uz jsme, ze nas cekali mnohem pozdeji - no nejak mu to zastrikovali, aby netekl, ale ze operovat TOHLE u nich nikdo neda, tak mozna v te Prahe ..., ale ze ta sanita se nekde zasekla a tak jestli bychom ... ze fakt jako kazda ta minuta ... no jasne ze jo, po o kreskach co dovolil teren, po dalnici, co dovolil motor a odhadovanou dobu sanitou jsme zase hrube podlezli. No latali ho tam par hodin a dnes tim normalne hyba :)
    Ale fakt ta zkusenost z toho okruhu bodla - bez ni bych si ty okresky v oranzovem rezimu fakt netroufnul, protoze bych ho povazoval za infracerveny.

    Ale holt v bojovem rezimu (zhluboka dychat, pohybovat se pomalu a presne a naopak pekelne rychle myslet strategicky dopredu, zatimco o aktualni takticke detaily se stara telo samo) se z toho da vymacknout mnohem vic, nez bych vubec cekal :)

    Coz mi pripomina, jak jsem vezl z chaty domu mamu te svoji a ona si pochvalovala, jak klidne a pomalu jedu, to ze jeji (ja fakt na ty rodokmeny nejsem), co ji tu normalne vozi, jezdi jak silenec a reze to obcas dokonce i 110 - nejak jsem nemel to srdce ji rict, ze mi to vyklada pri 150 :)

    Takze jo, ty okruhy a jine vyfikundace muzou mit neco do sebe, pokud to clovek dokaze zprocesovat a zurocit :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Adelo, znas aspon jeden “zakon zachovani...?”, ja nevim: zakon zachovani hmoty? Energie? Hybnosti?

    Ne, ja cetla Kunderu.

    V pate tride?

    Hele a co E = m.c^2; co znamenaji ta pismenka?

    E = nic
    m = nic
    c = Adelo dopice!!! Prosim!!!! Aspon konstantu!!! Prosim!!!

    Nic.


    Aha.

    A umis aspon vogonskou poezii?

    Nic.

    Az se budu priste zenit, udelam si takovy test. Bude odpovidat znalostem pate tridy. Otestuju i trojclenku a malou nasobilku. Hlavne, ze kurva vi, kde se pise jakt y/i a s/z.

    Zkusim zachvilku podly dotaz na neprimou umeru, ale obavam se, ze mi Mgr. (socialni prace) jako Bc. (Knihovnictvi) nedokaze odpovedet.

    Eukariotickou bunku nebo treba vzorec fotosyntezy i s vysvetlenim jednotlivych znaku ani nezkousim.


    #naDne #idiot
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Dalsi zakladni recept pro lamy (masovy):

    Jatrove (jakekoliv) raznici:
    - vem spejli, nabodavej rytmicky - kus jater, slaninu, klobasu, kus cibule, kus jakekoliv zeleniny (papriky jsou v klidu, jde i celer, muze byt i cesnek, jabko, male rajce, ...)
    - rozehrej panev 1/2 sadla 1/2 oleje
    - vhod co nejvic tycek s navle cenym raznicim

    Mezitim uvar brambory, rejzi, nebo jez jen tak, nebo s chlebem
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Zas neproslo, ze hejtman by se melo psat hate-man.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Pritom ona furt resi, jak bylo desne bozi, ze dala petku za to, aby si dala skolu smyku.
    To mi pripada, jak kdyz by ridicak dostaval kazdy, aniz vby nekdo slohnul tatovi skodovku.

    Nic proti, Adla ridi paradne a je jediny ridic co znam, ktery jezdi, co auto da, podle situace, pac cas je drazsi nez benzin, ale to, ze se boji obratit auto na strechu, je furt skoda ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam