• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: Ale pusti.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: Do nemecka Te nepusti.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: Produkt nouzoveho stavu.

    Ja to rikal, ze statu nepatri do rukou vetsi pravomoci a moznosti.

    Ale nevadi, v nejhorsim se stehuji...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tohle jako fakt?

    Vláda schválila zákon, který může až o půl roku odložit parlamentní volby — HlídacíPes.org
    https://hlidacipes.org/vlada-schvalila-zakon-ktery-muze-az-o-pul-roku-odlozit-parlamentni-volby/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Stara klasika

    Takový vývoj veršů ukazuje, že zpěvák dosud neopustil temnou mystickou notu, na kterou hraje už od založení jeho templářského řádu s pravopisnou chybou. Kluci se tenkrát tak ožrali, že založili templářský řád s latinským názvem Ordo Lumen Templi. Bohužel nikdo z nich neuměl latinsky, tak ten název nic neznamená, ale to nevadí: Stejně ho má Landa vytetovaný na hrudi. Avšak návrat k templářům není tím nejhorším, co v textu najdeme.


    Cely clanek k nalezeni tu, a furt pobavi - to sou aspon rodinne problemy. Mislite, ze se Bures dal taky k lumenum?

    Je to horkem, nebo začal Landa hulit? | Reflex.cz
    https://www.reflex.cz/clanek/komentare/81330/je-to-horkem-nebo-zacal-landa-hulit.html

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---


    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    No, a stalo se

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A co treba Vietnam?

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Nebo neco chytreho?

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tak neco jineho hezkeho?

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Pokud mate dojem, ze moc nespim,... tak ja taky. Chjo. Tak aspon neco hezkeho.

    https://twitter.com/cllrbattley/status/1359840220020158464

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: Ja popravde nevim. Mam to tak, ze papirove noviny poznam po formatu a popravde si nepamatuju. Mozna Der Bild, ci co. Proste MladaFronta, Pravo, Hospodarky, Blesk...

    Vzdy jsem si to bral v letadle, a vim, ze ctu levicovy The Guardian (Jerusalem Post), spis demokraticke New York Times, The Economist, Hospodarky, Pravo, Respekt, Reporter.

    A pak konkretni novinare.

    Nectu Reflex, Blesk, Tyden spis jen tak. Ctu Zahradkar, kvuli 4 strankovym clankum o necem, ale ne Receptar Prima Napadu, kde jsou obrazky a text pod nima, min hodnotnej nez wikipedia.

    Nejsem u tisku moc systematicky a vybiram tak nejak... to se hrozne blbe vysvetluje: na pocit? Treba nektere medium nejaky cas ctu, a pak zjistim, ze nechci. Nebo treba zrovna z Der Spiegel se mi libi investigativa, ale zbytek je MladaFronta/Novinky, nezajem. Tzn: treba na Der Spiregel nemam ujednoceny nazor a pletu si jej s novinky.cz, proste zdroj tak trochu na picu, i kdyz vcelku seriozni medium. Navic webova verze je jina redakce nez tistena.

    Zas jako International Investigative Journalist Iniciative, ci jak se to jmenuje (treba Panama Papers), tak to maj hodne na hrbete nemci.

    Nevim, proste Der Spiegel na webu jsou pro me Novinky.cz, coz js pro me Blesk pro chytrejsi aka 101+1 nebo Tyden... proste stred spis k popularite, nez k vecnosti.


    Jsem unavenej jaxsvin, placam kokotiny. Jdu spat. 3 dny za sebou jsem videl 3:33, 4:44 a 5:55 a veskere minuty mezi tim. Sorry.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: A s cim nevis? Nebo jak tohle funguje...?

    Jeste mi prijde, ze mozna laka to slovo "Spiegel", ze to zni v cestine srandovne.

    Pritom der Spiegel = zrcadlo. Uplne stejne jako mas v UK noviny, ktere se jmenuji "The Mirror" (Daily Mirror).
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: Jo splet
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    GILHAD: No ja jen, ze duchy jde i hrat. Treba u nas se to jeden cas povazovalo za munici. A to jako nee. Ono to ma dusi, treba jeste ti tveho totemu, tak ti kdeco odpusti, ale neco, co ma int vyssi nez vyvolavac a charisma treba obdobnou, klidne se muzou stat peknou nemesis, luciferem a kde cim. Domena je taky od toho, ze ji treba duchove mohou sdilet, do nejake se jim nechce a podobne.
    V tomhle bude elemental spis pekny de-mental, to je proste force of nature, ale ti duchove muzou bejt vetsi pruda, nez Adla po ranu ;)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: Hele tohle mi vysvetli. Sis to spletl s necim jinym, nebo jak? :-)

    Mi prijde, ze to neni poprve, co vidim nekoho z CZ, ze si mysli ze Spiegel je neco jako Blesk a zajimalo by me, kde se tohle bere! :-)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: Pro predstavu...



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: Pardon. Ne. Beru z5.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam