• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Vsechna zvirata jsou si rovna,
    z kanalu smrdi hovna.
    Nejsou lidi.

    #haiku
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Hotely zpivaji, vsednich pokoju splin, osobnost propujcuji vybalena zavazadla. Mlci cesty a silnice. #haiku
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Vsechna zvirata jsou si rovna,
    z ucpanych kanalu smrdi hovna.
    Nejsou lidi. #haiku
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---



    aneb sen rybarovy zeny:

    The Dream of the Fisherman's Wife - Wikipedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/The_Dream_of_the_Fisherman%27s_Wife

    Hadejte jak jsem to hledal: napsal jsem do google: woman coitus octopuss japan ;]
    dobre haiku ;]]]]]


    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Konecne!!! Chtel jsem stejnou zalobu vyvolat rok z5 a muj pravnik do toho pdmitl jit (ac je to stejny pravnik, jak Cervene Trencle)... takze dnes schvalil senat ustavni zalobu na pana, co se pokakava 2x za dobu prepravy Praha - Ostrava.

    Jinak uzitecne vlastnictvi kulickove 6mm, CO2 plnene vzduchovky:
    - pes, ktery kazdy den steka 4-6h u plotu : po jednom zasobniku uz nesteka, 4 roky reseni nevyresitelne psychopatie, ani elektricky obojek od majitelu, jen doufam, ze neprisel o oko, ale nikdo si nestezoval
    - mrouskajici se kocky - sorry, v tomhle ohledu jsem pro daleko vetsi kastraci (samic!!! - jo, muzem si o tom pokecat) - no co, jsem kazisuk, zasobnik taky stacil, zadny damage, oci jim sviti dal vsechny
    - slimaci a hlemizdi - dlouho jsem to hubil ledasjak a furt je to potiz, smrdi, hniji, neda se to smyt z rukou... proste mrdka likvidujici cokoliv, 2 slimaci znici hrach, slunecnici, rebarboru, vrbu... trnite jim nevoni - kazdopadne prochazka po zahrade s ratio 2 kulicky na 1 slimaka... vytece z neho cosi hnedeho, nekdy cerneho... tech, s velkym domkem (i malym) je mi vic lito, ale kdyz jsou jich stovky... proste ne! Jedy zabiji jezky, kdyz nejhur, tak kuny a psy (ne! Umim cist a vazit)... kazdopadne slimaci vs kulickova Beretta 92az... navic je to i zabavne, kdyz clovek vidi, jak z peclive opatrovaneho chilli, ci boruvek, vystrikne cerna vetrelci asi-krev.

    Tolik k lidumilstvi a pacifismu. Prave jsem KONECNE zacal ve vleklem valecnem sporu vyhravat.

    Pak vyleze spolubydlici (ktery resi to, ze se v 35*C topi, tak, ze posle rozlicenou zenu, aby me zpicovala, jako toho, kdo ma na svem uzemi, kde je konstantne v zime zima, za to, ze mam termostat, tak, ze muzu za to, ze jim topi topeni... ani to neni schopen vyresit, jako na baraku nic a v zivote taky nic. To je fuck, dlouhodobe trauma z toho, ze jedna z nejvzacnejsich zen si poridila misto me ultra neschopnou lamu, ktera ke kazdeme a) ma furt b), takze krasny kytky do stropu, jsou chudaci, co utikaj pred tyranii... ha ha ha, eeeh HULENI, cim dal vic tu vec nesnasim, ve spatnych (zavislych == tam, kde to uzivateli nahrazuje realitu surrealitou) se chova jako povestny ohen: “dobry sluha, spatny pan” (mozna je dobre, ze zoufalci v 40-50 huli, lepsi nez me koketovani s tvrdymi drogami. Zas na druhou stranu: neznam nikoho, komu je 40-50 a porad huli a zaroven mi pripadne inspirativni, tvurci, pohyblivy a kreativni... vetsinou se spis chovaj jak ozrala ve 40 rano... huleni bezne zabiji ruzne dracaky a shadowruny, ted jsem videl, jak 2x zabilo zkousku kapely... zas to vyjde levnej nez herak, a fakt je to lepsi jak piko... o hodne... to je jedno, co ze jsem to chtel?!?! ;)



    Kazdopadne jsem docet Brautigana Richarda - Chytani pstruhu v Americe. Takovy pohyblivy zen, haiku (4/27)... proti Melounovemu Cukru je to min ucelene, Cukr je vseobjimajici spasny Comix, pstruzi jsou v basnich nakresleny upadek USA, jak kdyz Verneovky licily budoucnost, co nastala davno pozdej. Hmm, davno? O generaci a pul.

    Konfederacni general z Big Sur me rozesmoval asi nejvic... pro pokrocile, imho. Cukr je proste neznost sama, a v ni, zapeceny trn ze skorpiona (pro pokrocile, imho - jinak je nezna krasa a ztrestenost)...


    Zdaji se mi znova sny, je mi tezko, ale neobvykle vic zadrene pod povrchem.. to nevysvetlis. Jen furt mluvim, a prej se nenadechuju ani nenecham...


    Konec se blizi no!!! Bo neni cas!!!


    BTW::HLEDAM NEKOHO, kdo by mi nahostoval sererver s public IP a treba neco pod OpenVPN. Je to server typu konzole pro proverene z Labky, vmka pro jejich hrani, irc konzole, www ceho budou potreba si vystavit ven. Elektrinu zaplatim, je to nejake vcelky plnokrevne Semimicro, spis sandBox, ale nic nebezpecneho/jedovateho. Vsecko na to mam, jen v te jedne mistnosti v Labce to hrozne hluci, takze to nemam kam dat fyzicky...

    Zaviraji se mi oci. Dost neschopnych, kteri jsou typickym vtipnym produktem systematickeho huleni a je to pro me hur jak kvalitni fetak tripu, extosek, halucinogenu a heraku; dost smutku, ze musim furt mluvit, ac bych radej mlcel, za mluveni pusu nedostanu (a ja to VIM); dost hadek, ktere chci, aby zahoreli, ale ne v suchem troudu, nybrz v kozise selmicky, co nehori, nebo se povali...

    Dost vseho, co jsem nestih napachat, SMRK slimakum.

    Zavrena vicka a zitra odvaha zacit resit mnohe konce.

    S laskou, ten, jehoz jmeno je psano na vodni hladine...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam