• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COPPYFarmářské trhy
    PIZI
    PIZI --- ---
    MILUNI: V Makru mivaji.
    MILUNI
    MILUNI --- ---
    netusite nekdo, kde se da sehnat okra?
    ZUZIPA
    ZUZIPA --- ---
    LILY: Jo to chápu, ale třeba když už to je takhle honem tak bych uvítala cedulku s informací o původu - třeba alespoň v názvu... Vim, že to neni až tak podstatný, ale mě by to potěšilo...
    LILY
    LILY --- ---
    ZUZIPA: Na Kubáni je to taky rychle rychle, další prosím. Ale já se nedivím, páč lidí jsou tam mraky a fronty dlouhé i bez vykecávání.
    RIP
    RIP --- ---
    ZU_22: To zcela potvrzuju, je to takové komunitně milé a intimní :-) Naproti tomu se člověk musí logicky smířit s tím, že po té aureole ouplně prvního průkopníka Klánovice logicky klesly na místo, které jim patří, totiž místo nevelkého lokálního tržíčku, kde je toho nevyhnutelně podstatně míň než na těch větších...
    ZU_22
    ZU_22 --- ---
    ZUZIPA: ano, v Klanovicich je k tomu vsemu i prijemne prostredi a clovek se tam citi naramne, proto tam take kazdou sobotu jezdim :) nastesti to mam celkem blizko
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    tohle je pecka.. teda pro me.. protoze uz nebudu dojizdet na trhy po Praze :D

    Farmářské trhy v pasážích Galerie Fénix
    http://www.galeriefenix.eu/aktualne/akce-galerie-fenix.html
    ZUZIPA
    ZUZIPA --- ---
    ZUZIPA: co mě ale nemile překvapilo byl rozdíl oproti trhu v klánovicích asi před 3 měsícema (nevim přesně). Tam se se mnou každej prodejce snažil i při frontě trochu pokecat (sdělit mi odkud to je apod), na Pankráci to bylo frk frk a di... Doufám že bude všechno dobré jak to vypadá - přeci jenom ceny jsou vyšší než v běžnym obchodě a vychcánků je v čr hodně...
    ZUZIPA
    ZUZIPA --- ---
    Já před hodinkou dorazila z Pankráce: rajčata, hrušky, kapusta, brambory, pečivo, vajíčka, uzeninky (špekáčky bez mouky - už se na ně těšim na víkend nad vohněm) - prostě jsem do práce dorazila ověšená jak vánoční stromeček a všichni mi očuchávali můj ovozel že tam musej taky zajít za tejden;) Taky jsem tam koupila váženej parmezán (obyč gran moravia, ale potěšil páč byl čerstvě nakrájen). Jinak měli a nekupovala jsem krůtí maso, pštrosí maso a různý uzený vepříky (boky, kolínka...)
    Nowaco mě tam neštvalo neb u něj nebyla ani noha (u zbytku stánků měli narváno - tak si myslim že to brzo zabalej)...
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    doporucuju - mamca koupila na trzich na kulataku biokure - mrazena stehna. byly vynikajici a za stejnou cenu (159/kg) maj stehna i u nas v albertu, ale nebio. na stole bylo mozne porovnani s prumyslovym kuretem - bio stehna jsou mnohem vetsi a maj o dost tmavsi maso, chutove rikala mama ze taky rozdil, ja neochutnavala.
    VIRUS31
    VIRUS31 --- ---
    Prave jsem dorazil z trhu na kubanskem namesti. Candat z grilu na kmine, cerstva feferonka a rajcata. Libovej a hodnotnej obed za vsehovsudy 70kc.
    MILUNI
    MILUNI --- ---
    Dneska rano jsem pri ceste do prace videla jak stavi trziste na Pankraci, jen je mi lito, ze az pojedu domu, uz bude po vsem :-(
    LEPEK
    LEPEK --- ---
    mě tam nowaco také dost překvapilo.
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    MILUNI: Podle mě by to fakt mělo být ryze český..
    MILUNI
    MILUNI --- ---
    Mile me o vikendu ten trh na naplavce prekvapil a Nowaco neurazilo. Brala jsem to jako doplneni sortimentu. Meli tam par kousku, zadny polotovary, jen cerstvy veci. pokud by to udrzeli takhle, tak proc ne, farmari tezko budou porodavat cerstve lososy a krevety.
    COPPY
    COPPY --- ---
    MARTA_KLOFACOVA: prej tematická výjímka!! to jsou kydy...spíš protekce. to je fakt hnus...
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    COPPY: což mi připomělo, jak tu stále vychvaluju ryby z tohoto tržiště, že minulý týden siven - a byl snad ještě lahodnější než ti pstruzi co tam mají
    RETAL
    RETAL --- ---
    Tuhle středu byly na trhu v Čakovicích i lesní houby.
    COPPY
    COPPY --- ---
    V sobotu 14.8. se na Náplavce objeví křepelčí vajíčka, brusinky, domácí jogurty i kefíry.
    Škoda, že jsem zrovna mimo Prahu.(
    http://www.farmarsketrziste.cz/aktuality/na-naplavku-jedou-krepelci-vejce-brusinky-biosvestky-a-grilovane-ostiepky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam