• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COPPYFarmářské trhy
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    ZUZIPA: v pohode, chapu :) stanek se sladkovodnimi rybami jsem tam bohuzel nepotkal.
    ZUZIPA
    ZUZIPA --- ---
    SPLIFFBOY: Neni nad tuňáka z český farmy;) (Sorry musela jsem lezou mi tam tyhle stánky na nervy;))
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    na jiraku ma o vikendu stanek prodejna fishpoint z vinohrad, minule jsem tam bral nejaky steaky z tunaka, mnam.
    CHICA
    CHICA --- ---
    RIP: waaau 660 kaček to je docela velkej "pes"!! jinak na rybí stánek koukám v Holešovické tržnici každou sobotu....ale nějak jsem se ještě neodvážila, rybu jsem ještě doma nikdy nevařila. Snad se ale brzy odhodlám! určitě to stojí za to! mňam :)
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    já sem si teď koupila na kubábi pleťový mlíko z konopnýho oleje a konečně mi mizí ekzém
    CULI
    CULI --- ---
    IKARIE: a neni to tim, ze ted to zacal byt velky boom a je to na vice mistech v Praze zaroven a to i pres tyden ?
    RIP
    RIP --- ---
    OLIII: 660 za kilo. Čili jediný filet přes dvě kila. Plus poměrně silná kůže, která se musí sundat, sundavá se dost blbě a výslednou váhu masa to ještě sníží. (Chutná to skvěle, ovšem asi zůstanu u lososa /kterého měl taky/, když je čerstvý, za míň peněz je to snadnější manipulace a chuť přinejmenším stejně dobrá).
    A bylo to v Klánovicích, jenže bez záruky, stánek s rybami tam byl za celou dobu existence trhu poprvé a nemůžu zaručit, že jindy bude zase...
    OLIII
    OLIII --- ---
    RIP: Kolik přesně je "jak pes"?:-)
    A na jakej trh se vlastně mám vydat pro rybky?
    RIP
    RIP --- ---
    V sobotu jsem u rybáře koupil filet z jesetera (čerstvého, v pátek ještě plovoucího), je to drahé jak pes, ale člověk musí zkoušet nové věci ,aby kulinárně nezakrněl :-)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    no jo, rikam, jak neni jeste zadna poradna zelenina a ovoce, tak je to dost o nicem ale ja tam chodim pro chleba a syry, minule jsem vzala uzeny zebra na fleky, biohovezi, vajicka, me to prijde akorat :)
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    tak ja byla dneska na jiraku a nic moc, mela jsem z lonska pocit, ze to je vetsi. ty uzasne vypadajici muffiny a cupcakes jak hazela cmlka jsem tam nevidela, koupila jsem si za 60kc tri cesneky a nakou silenou stavu z cervene repy a zas sla .. lidi fura a kdo nemel pruteny kosik pres ruku byl dost out :))
    YFF
    YFF --- ---
    MARTA_KLOFACOVA
    MARTA_KLOFACOVA --- ---
    Virtuální mrkev | Cuketka
    http://www.cuketka.cz/?p=6111

    presne ten duvod proc chci aby ten prodejce o vyrobcich neco vedel, pripadne to byl i primo sam vyrobce ...
    RIP
    RIP --- ---
    Včera první Klánovice, jarní standard, zatím žádné zázraky, ale fajn, klídeček.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    JUDAS: no ony jsou z brna ze jo...
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    CMLKA: jezis v Brne :D Ja myslel nekde ve meste tady v Praze :D Skoda dortiku skoda. DIik
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    JUDAS: ja myslim, ze nekde v brne jo v par cukrarnach, si zagoogli
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    daji se tyhle zakusky koupit nekde v kamenne prodejne pres tyden?
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    toz tu pojidam karamelovy dortik kokino s mascarpone a karamelizovanymi makadamovymi orechy, je to trochu takovej cheescake s opravdu bohatou karamelovou polevou, je to dobre, jen asi priste vyzkousim neco cokoladoveho, tohle je na me asi moc karamelove a rikaly tam nejake damy, ze jejich kastanove zakusky jsou skvele...hmm no ale dobre to bylo! klidne bych si dala jeste ;)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    GIO: ja si taky nedala, protoze sem si rikala, ze ten krem bude desne maslovej, ale myslim, ze za ochutnani to stalo, takze priste :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam