• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COPPYFarmářské trhy
    RIP
    RIP --- ---
    MANXX: Mimochodem, ze zdravotně-dietetických důvodů jsme řešili, čím v klasické úpravě chřestu nahradit strouhánku, A moje žena vymyslela, že na drobno naseká vlašské ořechy a opraží na pánvi. Můžu vřele doporučit, fakt squostná kombinace.
    MANXX
    MANXX --- ---
    RIP: Taky jsme měli v sobotu z Klánovic a byl opravdu výbornej. Už se těším na další.
    RIP
    RIP --- ---
    KAREN: Chřest neklepe, chřest přímo buší na dveře. Už minulou sobotu jsme si ho koupili v Klánovicích a juž máme sežráno. Byl výborný, jen je třeba litovat, že se u nás častěji vyskytne bílý než zelený, ten je imho ještě lepší.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    GIO: hele ono to teprve tak ted beztak dostava vyznam, ze uz treba je neco vypestovany, jinak ty prvni trhy byly vicemene o nicem..
    GIO
    GIO --- ---
    CMLKA: ajooo, jo táák, tak to musim vyrazit!.)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    GIO: jasny, vzdyt pisu, ze maji zacit ted o vikendu, 23. dubna rikala mama a pak kazdou prvni a treti sobotu...
    GIO
    GIO --- ---
    no ted tam jeste nic nebylo. normalni trhy s tamanamaa par stankama co tam jsou vzdycky..
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    a ty budou taky o vikendu ne? rikala mama aspon....
    GIO
    GIO --- ---
    ale ja chci farmarsky.)
    LINOLEUMKA
    LINOLEUMKA --- ---
    GIO: v beroune velikonocni od zitrka do soboty ,)
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    ZUZIPA: ja tam ty morsky ryby docela vitam, pac je mam rad a uplne burt, kde je koupim, mi prave neni, jelikoz ty zataveny ve vanickach v regalu supermarketu vypadaj kolikrat odpudive a obihat specializovany obchody s cerstvejma rybama moc nestiham. tady mi odkrojili steaky z nadhernyho obrovskyho kusu tunaka... a ze to neni tunak z Trebone mi bylo jasny :) ale jinak te chapu... s tim boomem, co trhy vloni zazily, se holt ted nabali dost prizivniku, co budou ojebavat i na zelenine.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    GIO: uz se dockas! :)
    GIO
    GIO --- ---
    a v beroune furt nic!!
    KAREN
    KAREN --- ---
    GIO: no rozjizdi se to pekne, super))
    KAREN
    KAREN --- ---
    a chrestova sezona taky klepe na dvere, pokud se nepletu)
    GIO
    GIO --- ---
    KAREN: stopro realny.
    KAREN
    KAREN --- ---
    CMLKA: jo, tahle listova zelenina urcite... redkvicky ze skleniku nebo nejakyho pareniste asi taky budou realny)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    ja uz koupila redkvicky na trhach a videla sem salat, podle harmonogramu ovozel, co mam vytisklej to je realny...
    KAREN
    KAREN --- ---
    ZUZIPA: to asi muze clovek jen tipovat podle vzhledu, vune, ... v sezone. ted treba sezenes ceskou jen uskladnenou korenovou zeleninu, na ktery je videt, ze uz jaksi neco pamatuje, jablka (pripadne hrusky), zacaly mozna tak nejaky nate, listi, bylinky, ted bude chrest... pak uz leda overeny prodejci - v holesovicky trznici jsem se v lonsky sezone tak nejak rozkoukala a vim, ke komu jit a na koho se vykaslat - takze misto farmarskejch trhu budu chodit pro zeleninu hlavne tam, az se rozjede sklizen)
    ZUZIPA
    ZUZIPA --- ---
    GIO: Přece na mácháči ne?;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam