• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COPPYFarmářské trhy
    CHARVYBURGER
    CHARVYBURGER --- ---
    Zdravim, chteli bychom zacit prodavat na trhu. Ma tu s tim nekdo zkusenosti. Jak co se tyce potravinarske kontroly a co se tyce poplatku a tak. Klidne do posty. Diky.
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    MILUNI: teď to sem nesu... dobytek jeden řeznickej
    MILUNI
    MILUNI --- ---
    ZUZIPA
    ZUZIPA --- ---
    Mě na to ta křupavá strouhanka strašně chutná - naopak už jí nemáčim znova v másle;)
    M0R
    M0R --- ---
    RIP: tohle znám s květákem
    MANXX
    MANXX --- ---
    RIP: Nemůžu si pomoct, ale ta strouhanka mi přijde fakt zbytečná. To máslo úplně stačí.
    RIP
    RIP --- ---
    Chřest se strouhankou
    Chřest
    50 g másla
    5 vrchovatých lžic strouhánky
    máslo na polití

    Chřest oloupeme, odkrojíme konce a vhodíme do vařící osolené vody, uvaříme do měkka, trvá to přibližně 5 - 8 minut. Mezitím rozpustíme na pánvičce máslo, vsypeme strouhanku a opečeme do lehkého zahnědnutí. Na talíři posypeme chřest strouhankou a polijeme rozpuštěným máslem.
    MANXX
    MANXX --- ---
    RIP: Tak to neznám. My to děláme jenom s máslem.
    RIP
    RIP --- ---
    MANXX: Mimochodem, ze zdravotně-dietetických důvodů jsme řešili, čím v klasické úpravě chřestu nahradit strouhánku, A moje žena vymyslela, že na drobno naseká vlašské ořechy a opraží na pánvi. Můžu vřele doporučit, fakt squostná kombinace.
    MANXX
    MANXX --- ---
    RIP: Taky jsme měli v sobotu z Klánovic a byl opravdu výbornej. Už se těším na další.
    RIP
    RIP --- ---
    KAREN: Chřest neklepe, chřest přímo buší na dveře. Už minulou sobotu jsme si ho koupili v Klánovicích a juž máme sežráno. Byl výborný, jen je třeba litovat, že se u nás častěji vyskytne bílý než zelený, ten je imho ještě lepší.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    GIO: hele ono to teprve tak ted beztak dostava vyznam, ze uz treba je neco vypestovany, jinak ty prvni trhy byly vicemene o nicem..
    GIO
    GIO --- ---
    CMLKA: ajooo, jo táák, tak to musim vyrazit!.)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    GIO: jasny, vzdyt pisu, ze maji zacit ted o vikendu, 23. dubna rikala mama a pak kazdou prvni a treti sobotu...
    GIO
    GIO --- ---
    no ted tam jeste nic nebylo. normalni trhy s tamanamaa par stankama co tam jsou vzdycky..
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    a ty budou taky o vikendu ne? rikala mama aspon....
    GIO
    GIO --- ---
    ale ja chci farmarsky.)
    LINOLEUMKA
    LINOLEUMKA --- ---
    GIO: v beroune velikonocni od zitrka do soboty ,)
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    ZUZIPA: ja tam ty morsky ryby docela vitam, pac je mam rad a uplne burt, kde je koupim, mi prave neni, jelikoz ty zataveny ve vanickach v regalu supermarketu vypadaj kolikrat odpudive a obihat specializovany obchody s cerstvejma rybama moc nestiham. tady mi odkrojili steaky z nadhernyho obrovskyho kusu tunaka... a ze to neni tunak z Trebone mi bylo jasny :) ale jinak te chapu... s tim boomem, co trhy vloni zazily, se holt ted nabali dost prizivniku, co budou ojebavat i na zelenine.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    GIO: uz se dockas! :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam