• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COPPYFarmářské trhy
    OLIII
    OLIII --- ---
    COLOMAN
    COLOMAN --- ---
    Kde kolem Prahy sú ovocne farmy, kde si clovek muze nazbierat ovocie sam a pak si ich zaplati... udajne jahody su dachde v Kunraticich,, ale mne sa zda, ze je ich vic...
    existuje dajaky seznem takychto fárm, ze kde co roste a za jaku cenu zberu,, popripade dajake hodnotenia?
    diky moc
    MARIPOSA
    MARIPOSA --- ---
    PETRA_CHATEAU: vajíčka mívá i farma němcova, jsou tam každý den trhů
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    tohle by místní osazenstvo také mohlo zajímat:

    Torád
    Torád
    http://www.torad.cz/
    ALTIBO
    ALTIBO --- ---
    Mardou: diky...kilová sklenice je za 130 korun...
    MARTA_KLOFACOVA
    MARTA_KLOFACOVA --- ---
    PETRA_CHATEAU: kdyz jdu v sobotu tak vetsinou mivaj ... ale jestli se zeleznou pravidelnosti to rict nemuzu ...
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    dneska sem vyrazila na kubáň pro vajíčka a nic. nevíte, jestli tam sou třeba jen nějakej den?
    MARTA_KLOFACOVA
    MARTA_KLOFACOVA --- ---
    KUBAN88: kez by to delali castejc a pekne takhle vypisovali ty poctivy prodejce ...
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    MARDOU
    MARDOU --- ---
    ALTIBO: na zdraví! a za kolik bude kilová sklenice? díky
    ALTIBO
    ALTIBO --- ---
    zdravim..snad nikoho neurazí sladká informace, že jsme zrovna vytočili 300 kg farmářského medu...snad se objeví i na trzích f(arma Kršnův dvůr.).. pokud ale opravdu chcete ochutnat tak mi napište :D
    LEPEK
    LEPEK --- ---
    asi trochu ot:

    máte někdo typ, jestli se dá pořídit v okolí čáslavy nějaké bio maso? ideálně nějaká drůbež, ale zajímá mne i jiné.
    ... případně nějak šetrně chované.
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    Tak jsem se právě vrátila z farmářského tržiště na Kubáni a svačím čerstvý tmavý chléb namazaný tvarohem a posypaný na jemno nakrájeným koprem a pažitkou. Miluji farmářské trhy!
    MARTA_KLOFACOVA
    MARTA_KLOFACOVA --- ---
    CMLKA: jo sorry, ja uz o tech okurkach proste nemuzu ani slyset :D
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    uff sem v praci, priste varovat pls! :)
    MARIPOSA
    MARIPOSA --- ---
    Dají už se u nás v květnu sklízet skleníkové okurky? Na trzích je mají dobrý měsíc, přitom v přehledu toho, kdy se co sklízí, jsou uvedené až na červen. Nechci být zbytečně paranoidní, ale když jsem se po nich na Jiřáku sháněla včera, pár dní po vypuknutí aféry s kontaminovanými španělskými okurkami, neměli je ani u jednoho stánku, ačkoliv běžně je mají. Když jsem se na ně výslovně ptala, dostalo se mi odpovědi, že už jsou (po deváté ráno, podotýkám) vyprodané...
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    IKARIE: jj maji maji, hned tam na zacatku, meli dokonce i nejakej cervenej ci co, tam maj super veci, vyborny ruzny salaty - řimsky, lollo, rukola, atd. taky tam je vzdycky mega fronta...
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    CMLKA: spenat chci ulovit v sobotu na jiraku
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam