• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COPPYFarmářské trhy
    Chystáte se? Byli jste? Doporučite? Co si o nich myslíte? Cokoliv pro příznivce (možná i odpůrce?) farmářských trhů!





    FARMÁŘSKÉ TRHY NA WEBU

    Nakoupené zboží na FT nejraději ukládám do:

    191 hlasy od 161 respondentů

      rozbalit záhlaví
      COPPY
      COPPY --- ---
      GREGI: no v souvislosti s článkem od OLIII: je to celkem zvláštní dotaz:)
      OLIII
      OLIII --- ---
      COLOMAN
      COLOMAN --- ---
      Kde kolem Prahy sú ovocne farmy, kde si clovek muze nazbierat ovocie sam a pak si ich zaplati... udajne jahody su dachde v Kunraticich,, ale mne sa zda, ze je ich vic...
      existuje dajaky seznem takychto fárm, ze kde co roste a za jaku cenu zberu,, popripade dajake hodnotenia?
      diky moc
      MARIPOSA
      MARIPOSA --- ---
      PETRA_CHATEAU: vajíčka mívá i farma němcova, jsou tam každý den trhů
      KUBAN88
      KUBAN88 --- ---
      tohle by místní osazenstvo také mohlo zajímat:

      Torád
      Torád
      http://www.torad.cz/
      ALTIBO
      ALTIBO --- ---
      Mardou: diky...kilová sklenice je za 130 korun...
      MARTA_KLOFACOVA
      MARTA_KLOFACOVA --- ---
      PETRA_CHATEAU: kdyz jdu v sobotu tak vetsinou mivaj ... ale jestli se zeleznou pravidelnosti to rict nemuzu ...
      PETRA_CHATEAU
      PETRA_CHATEAU --- ---
      dneska sem vyrazila na kubáň pro vajíčka a nic. nevíte, jestli tam sou třeba jen nějakej den?
      MARTA_KLOFACOVA
      MARTA_KLOFACOVA --- ---
      KUBAN88: kez by to delali castejc a pekne takhle vypisovali ty poctivy prodejce ...
      KUBAN88
      KUBAN88 --- ---
      MARDOU
      MARDOU --- ---
      ALTIBO: na zdraví! a za kolik bude kilová sklenice? díky
      ALTIBO
      ALTIBO --- ---
      zdravim..snad nikoho neurazí sladká informace, že jsme zrovna vytočili 300 kg farmářského medu...snad se objeví i na trzích f(arma Kršnův dvůr.).. pokud ale opravdu chcete ochutnat tak mi napište :D
      LEPEK
      LEPEK --- ---
      asi trochu ot:

      máte někdo typ, jestli se dá pořídit v okolí čáslavy nějaké bio maso? ideálně nějaká drůbež, ale zajímá mne i jiné.
      ... případně nějak šetrně chované.
      BARA_ONLY_ONE
      BARA_ONLY_ONE --- ---
      Tak jsem se právě vrátila z farmářského tržiště na Kubáni a svačím čerstvý tmavý chléb namazaný tvarohem a posypaný na jemno nakrájeným koprem a pažitkou. Miluji farmářské trhy!
      MARTA_KLOFACOVA
      MARTA_KLOFACOVA --- ---
      CMLKA: jo sorry, ja uz o tech okurkach proste nemuzu ani slyset :D
      CMLKA
      CMLKA --- ---
      uff sem v praci, priste varovat pls! :)
      MARIPOSA
      MARIPOSA --- ---
      Dají už se u nás v květnu sklízet skleníkové okurky? Na trzích je mají dobrý měsíc, přitom v přehledu toho, kdy se co sklízí, jsou uvedené až na červen. Nechci být zbytečně paranoidní, ale když jsem se po nich na Jiřáku sháněla včera, pár dní po vypuknutí aféry s kontaminovanými španělskými okurkami, neměli je ani u jednoho stánku, ačkoliv běžně je mají. Když jsem se na ně výslovně ptala, dostalo se mi odpovědi, že už jsou (po deváté ráno, podotýkám) vyprodané...
      KUBAN88
      KUBAN88 --- ---
      CMLKA
      CMLKA --- ---
      IKARIE: jj maji maji, hned tam na zacatku, meli dokonce i nejakej cervenej ci co, tam maj super veci, vyborny ruzny salaty - řimsky, lollo, rukola, atd. taky tam je vzdycky mega fronta...
      IKARIE
      IKARIE --- ---
      CMLKA: spenat chci ulovit v sobotu na jiraku
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam