• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SUN_VU_KUNGSvatostánek Opičího krále - tvorba nejrůznějšího druhu - SUN VU KUNG at work
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    já si ji převzal osobně, ale pokud vím, tak všechny předobjednávky by měly být vyřízené (protože ti, co si ji z mého okolí objednali ji už dávno mají) - takže pokud ti nepřišla, tak doporučuji se obrátit na maxareu...
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    R0C3S3K: Mně to přišlo před dvěma týdnama (10. 5. myslim), autor nejsem.
    Napsal bych, kde to vázne, bejt tebou:)
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    mel jsem to predobednany na webu, dostali jste to s predstihem jako autori??? myslim, ze mi to jeste neprislo,,,
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    ZELGARIS: Co vím, tak to mají úplně všichni - chyba tiskárny.
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    SUN_VU_KUNG: Jsem rad, ze nejsem jediny, kdo ma taky tak "ojebanou" tu spodni hranu na obalce ^_^
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    jinak recenze je obligátně zde: http://www.darkart.cz/?p=761
    ale moc mi to nešlo, večer předtím jsme trochu blbli v řecké restauraci a já vím, proč se ouzu vyhýbám :D
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    MERLKIR: ne, to je chyba korektorky... nechala tam u nějakého překlepu otazníky a neodtranila je... mě zase v textu nevychytala špatně rozdělené slovo a zasáhla do textu a přepsala ho tak, že se mi tam opakuje jedno slovo víckrát, na což si normálně dávám pozor... prostě odvedla velmi mizernou práci, což se bohužel stává...
    MERLKIR
    MERLKIR --- ---
    Ouu :D Ten text jsem psal asi za 10 minut a prošel jsem ho tak jednou, je možné že jsou to hrozné bláboly.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    MERLKIR: napsal jsem stručnou recenzi, takže nějaké info tam... zrovna u tebe v textu jsou nějaké ty otazníky o kterých píšu :)
    MERLKIR
    MERLKIR --- ---
    :(( mi leží u rodičů, ještě jsem ji neviděl. :(
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Tak konečně mám doma taky jeden kousek :)

    PARAMITE
    PARAMITE --- ---
    ESPERANZA: Hurray!
    ESPERANZA
    ESPERANZA --- ---
    PARAMITE: Dle webu Tritonu vyjde Povstání 30.května.
    SWT
    SWT --- ---
    SUN_VU_KUNG: Výstižné! Máš to zmáklý jak teoreticky tak prakticky, gratuluju ... moc pěěkný.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    PARAMITE: tohle já nemůžu nijak ovlivnit, obálka je hotová určitě tak měsíc, takže nevím, na co se čeká, ale myslím, že by to mohlo být venku do pár týdnů.
    PARAMITE
    PARAMITE --- ---
    SUN_VU_KUNG: Neodpustim si maly offtopic ... a kdy uz tak priblizne ta kniha bude? :) Puvodne to melo byt uz v breznu :/
    NYEMI
    NYEMI --- ---
    SUN_VU_KUNG: Dekuju!
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    R0C3S3K: No o tom to je, vytáhnout z té fotky to podstatné, pochopit, na čem je její síla a účinek založený... díky tomu člověk pak ví, jak funguje soumrak, jak vypadá večerní nebe, když slunce čerstvě zapadlo atd... A přitom se to snažit zachytit co nejjednodušejí, jen z hlediska těch podstatných věcí, které už nejde odejmout, aniž by to nezměnilo vyznění... mazání se s detaily snižuje vědomí o celku. Navíc si člověk dostatečně užije i jen s mícháním barev, aby seděly k těm na fotce... někdy musím vzít barvu kapátkem a porovnat ji s tou, kterou jsem opticky zvolil, abych se ujistil, jak daleko od ní jsem :) Barva jako taková nikdy nefuguje stejně, jako když se položí vedle jiné barvy, jeden z nejzákladnějších zákonů barevné malby. Plán byl takový udělat denně alespoň jednu takovou studii, a nedat jí víc než pár desítek minut... ale už za plánem dost pokulhávám :)
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    SUN_VU_KUNG: me fascinuje, ze i kdyz je to pomerne nahrubo, proste to pusobi krasne realisticky,,,
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    NYEMI: myslíš tuhle krajinečku? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam