• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SUN_VU_KUNGSvatostánek Opičího krále - tvorba nejrůznějšího druhu - SUN VU KUNG at work
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    MORGAIN: O tom vůbec nic nevím :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    ZACK: Metal Gear solid, tam byly spíš celkem realistické zbraně, ne? Pokud je to teda ta hra... jinak fakt nevím, prostě jsem různě experimentoval s tvary a jeden mi vyšel tak, že se mi líbil - břitovitá příď a různé přičleněné agregáty... tak jsem to potom jen rozvinul... uvidím co vznikne z těch dalších, skáču teď od jedné věci ke druhé a nějak pořád není nic dotažené :)
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    Nevyhrál jsi letos cenu Aeronautilus za obálku knihy? To jméno, které na FF říkali mi bylo hrozně povědomé.
    ZACK
    ZACK --- ---
    SUN_VU_KUNG: clovece, tohle by se mi libilo spis jako zbran, takovej ten metal gear typ, co ma zhruba dve tuny a tricetikilovana hrdinka tim mava jednou rukou. By me zajimalo, co ti tenhle tvar vnuklo :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    ELLTY: Je to tak... bohužel, je to už celkem torzo toho, co tam bylo původně a nikdo se o to nijak nestará, takže to pozvolna upadá... Měl bych samozřejmě plány, jak udělat úplně novou prezentaci, ale ze strany majitelů klubu není žádný zájem, úplně v klidu si vystačí s hlavou od figuriny s nasazeným papírovým respirátorem coby dekorací...
    ELLTY
    ELLTY --- ---
    SUN_VU_KUNG: Zlutak? vazne? Vzdycky me zajimalo, ci je to prace:))
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    DEVCAGER: znám už dlouho...
    DEVCAGER
    DEVCAGER --- ---
    možná tu někoho nebo přimo tebe opakuju, ale tohle je zajímavej blog s videorecenzemi grafických publikací http://parkablogs.com/
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    MOUSEK: No já za to nemůžu, byl jsem osloven a protože to bylo vedeno seriózně, tak jsem neměl problém říct ano :)
    MOUSEK
    MOUSEK --- ---
    a je to tu ... už aj v na exkluzívnych bulvárnych plátkoch sa hunter objavuje ;)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    :) Rozhovor :)

    Rozhovor: Mého prvního klienta zavřeli | prochlapa.cz
    http://www.prochlapa.cz/rozhovor-meho-prvniho-klienta-zavreli.html
    BASIK
    BASIK --- ---
    SUN_VU_KUNG: no mne je to jasny :) taky sem si to pro sebe takhle logicky oduvodnil, ale je to ten element, kterej mne rusi no
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    BASIK: já jsem vycházel z předlohy tankových bitev, kdy ty tanky jedou prostě v určité konfiguraci a míří všechny dopředu.
    BASIK
    BASIK --- ---
    DRAGON: mne na tom vadi jedina vec, a to, ze sou vsechny tanky jak pres kopirak :) kdyby druhej nejblizsi koukal nekam jinam, jakoze se "za pozorovatelem" neco deje, tak by me to asi tak netahalo za oci

    a tohle [ SUN_VU_KUNG @ Svatostánek Opičího krále - tvorba nejrůznějšího druhu - SUN VU KUNG at work ] je proste supr ... ja bych taky chtel takhle umet se svetlem :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LEON_KOWALSKI: SUN_VU_KUNG: screamers je jedno z mejch nej becek, co sem videl, hned za moon 44 :)
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    SUN_VU_KUNG: s tou mlhovinou se pridam k lojzovi,,,
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SUN_VU_KUNG: jasny, ja jen ze kdyz uz kritika, tak aspon napsat PROC ;)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    LOJZA: souhlasím, ale mě právě ty ostré prvky v té mlhovině přišly docela zajímavé, takové dynamické, tak jsem to nakonec nechal... ono těch lodí chci namalovat víc a jednodušeji, tohle vypiplávání s Camanem už nechci, není to zase takový motiv, který by dokázal člověka udržet u toho dlouho, takže to pak začně nudit a proto to musím udělat rychleji a náznakovitěji. A při té příležitosti zkusím nějaké jiné mlhoviny...
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    SUN_VU_KUNG: Barevně nádherný, moc se mi to líbí (asi nejvíc), ale ta levá půlka mi tam přijde taková nadbytečná... Temný prostor s hvězdami by to IMHO asi zvládnul lépe (možná pak s posunem lodi víc vlevo kvůli vyváženosti). Ale i kdyby to tam zůstalo, asi bych trochu rozbluroval tu mlhovinu (ty viditelné tahy tabletem k tomu IMHO moc nesedí - nikde jinde v obrázku se nevyskytují) a možná dal lehký glow nebo něco podobného na planetu v pozadí - její kontura mi přijde rušivě ostrá.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    DRAGON: to je v pohodě, já se nebráním tomu, když někdo řekne, jak to na něj působí.


    LEON_KOWALSKI: sakra další film co jsem neviděl :) Ale prostředím by to tam klidně mohlo sedět :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam