• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SUN_VU_KUNGSvatostánek Opičího krále - tvorba nejrůznějšího druhu - SUN VU KUNG at work

    Tvorba ID SUN VU KUNG. Digitální práce, kresby, malby, plastika...

    KNIHY (přehled nejdůležitějších knih z mé knihovny, kdyby někoho zajímaly jakékoliv informace ke konkrétní knize, stačí napsat)
    www.jdolezalek.com - portfolio
    rozbalit záhlaví
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    KOMPAS: Ne, já o tom vůbec nic nevěděl, nikdo mne nekontaktoval. Nevěděl jsem ani, že je nějaký festival, na kterém se to vyhlašuje. Prostě vůbec nic... výsledek jsem si musel dohledat na netu.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    SUN_VU_KUNG: To jsou opravdu experti jestli ti ani nedali vědět. :D
    ZACK
    ZACK --- ---
    MACOMIX: Mas pravdu, hry mam probehly jen pro obecny prehled, ale Ashley Wooda mam "plnou" knihovnu :)
    MACOMIX: presne! :)
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    SUN_VU_KUNG: Gratuluju :-)

    Podle toho, co tam říkali, tak nějaké ceny budou dopředávat ještě na podzim na nějakém jiném conu, tak si to tam můžeš převzít :-)
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    MACOMIX: pobavilo;)
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    JUDAS: nekecej:)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    MACOMIX:
    JUDAS: omg :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    MORGAIN: Hm, tak je to fakt, opravdu mám Aeronautila za obálku k Století páry... to jsou věci :)
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    MACOMIX: ta bouchacka vypada jako vesmirna lod!
    MACOMIX
    MACOMIX --- ---
    SUN_VU_KUNG: sorry, musel jsem to narychlo zkusit :D
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    MACOMIX: to je ale už jiná třída, to je jasné :)
    MACOMIX
    MACOMIX --- ---
    SUN_VU_KUNG: tak on ani Metal Gear neni uplne normalni zbran :) http://farm4.static.flickr.com/3574/3485335860_dab7b63eab.jpg
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    MACOMIX: aha, jasně, to znám, já jen že mám ty oficiální artbooky a tam je to všechno vcelku realistické (až na toho s tím vulcanem a barelem nábojů na zádech :)
    MACOMIX
    MACOMIX --- ---
    SUN_VU_KUNG: rekl bych, ze Zack mel na mysli neco podobneho: http://farm4.static.flickr.com/3655/3485334784_08afdbc0ac_z.jpg
    Ze skvele knihy Ashley Wood's The Art of Metal Gear Solid
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SUN_VU_KUNG: ctu teprva kocku :D
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    SUN_VU_KUNG: Do toho nevidím, to jde naprosto mimo mě. Já se na FF vyskytuju z jiných důvodů a to vyhlašování jsem poslouchala jen protože jsem čekala u zvukaře na další vystoupení. A jméno mi bylo povědomé :-).
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    AVATAR: Teď mám rozečteného dalšího právě na obálku... ale přiznám se, že já tyhle velké série moc nemusím, už mě trochu ty postavy a svět nudí. První a druhá kniha byly fajn, Hromoklín mi přišel o dost slabší, Povstání je asi na úrovni prvníh knih...


    MORGAIN: Století páry bylo opravdu minulý rok...
    Mě přijde divné, že někdo předpokládá, že ti, co jsou nominovaní o tom nějak vědí (asi mají křišťálovou kouli :) a tak už stepují na tom místě od začátku akce... Pokud pořádám nějakou anketu s cenou, za situace, kdy případný výherce vůbec neví o své nominaci a dokonce ani o výhře, tak pak je něco asi špatně a nejde se divit, že si cenu nepřevzal :)

    No každopádně díky za informaci :)
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    SUN_VU_KUNG: Ten rok 2007 jsem teď našla.

    Jinak já nevím, jestli se to jmenovalo Stroj času, moc jsem neposlouchala (zajišťovali jsme vystoupení takže jsme se zabývali jinýma věcma), ale podle mě tam tvoje jméno zaznělo hned u 2 nominací a jsou to asi obálky knih, které vyšly v roce 2010.
    Mohlo to taky být Století páry nebo něco jiného (znělo to nějak steampunkově :-)).

    Jinak on to poznamenal tak jako spíš smutně, že si to nepřevezmeš, než vyčítavě. A zřejmně někdo nominuje nějaké knihy a tak (je tam kategorií víc) a účastníci FF pak hlasují a tam se to vyhlásí na závěrečném večeru.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Ja ted ctu ty upiry od Knighta... docela dobry cteni, zadna hanba, zes tomu delal obalku ;)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    MORGAIN: Tak knihu Stroj času neznám, tak to byl asi někdo jiný... já jsem letos moc obálek neudělal, jednak mám spoustu další práce a druhak opravdu nejsem taková mašina jako JPK a další naši klasici, abych za měsíc nabouchal pět obálek.

    Jinak je pravda, že jednoho aeronautila jsem asi vyhrál :D to bylo někdy v roce 2007 nebo tak nějak za obálku ke knize Chladná hra (kterou mimochodem úžasným způsobem zmasakrovala tiskárna a její barvoslepí tiskaři).

    Docela mě překvapuje, že si stěžují, že jsem si nic nepřevzal, když jsem ani nevěděl, že něco takového je :)
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    SUN_VU_KUNG: Nedělal jsi obálku k nějaké knize nějak jako Stroj času?
    Oni říkali, že sis ji už podruhé nepřijel převzít (podle kontextu jsi ji už někdy vyhrál).
    Jinak teda, myslím, tvé jméno jsem postřehla u dvou nominací a vyhlašovalo se to teď v sobotu na Festivalu Fantazie.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam