• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SUN_VU_KUNGSvatostánek Opičího krále - tvorba nejrůznějšího druhu - SUN VU KUNG at work

    Tvorba ID SUN VU KUNG. Digitální práce, kresby, malby, plastika...

    KNIHY (přehled nejdůležitějších knih z mé knihovny, kdyby někoho zajímaly jakékoliv informace ke konkrétní knize, stačí napsat)
    www.jdolezalek.com - portfolio
    rozbalit záhlaví
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    SUN_VU_KUNG: Ten rok 2007 jsem teď našla.

    Jinak já nevím, jestli se to jmenovalo Stroj času, moc jsem neposlouchala (zajišťovali jsme vystoupení takže jsme se zabývali jinýma věcma), ale podle mě tam tvoje jméno zaznělo hned u 2 nominací a jsou to asi obálky knih, které vyšly v roce 2010.
    Mohlo to taky být Století páry nebo něco jiného (znělo to nějak steampunkově :-)).

    Jinak on to poznamenal tak jako spíš smutně, že si to nepřevezmeš, než vyčítavě. A zřejmně někdo nominuje nějaké knihy a tak (je tam kategorií víc) a účastníci FF pak hlasují a tam se to vyhlásí na závěrečném večeru.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    MORGAIN: Tak knihu Stroj času neznám, tak to byl asi někdo jiný... já jsem letos moc obálek neudělal, jednak mám spoustu další práce a druhak opravdu nejsem taková mašina jako JPK a další naši klasici, abych za měsíc nabouchal pět obálek.

    Jinak je pravda, že jednoho aeronautila jsem asi vyhrál :D to bylo někdy v roce 2007 nebo tak nějak za obálku ke knize Chladná hra (kterou mimochodem úžasným způsobem zmasakrovala tiskárna a její barvoslepí tiskaři).

    Docela mě překvapuje, že si stěžují, že jsem si nic nepřevzal, když jsem ani nevěděl, že něco takového je :)
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    SUN_VU_KUNG: Nedělal jsi obálku k nějaké knize nějak jako Stroj času?
    Oni říkali, že sis ji už podruhé nepřijel převzít (podle kontextu jsi ji už někdy vyhrál).
    Jinak teda, myslím, tvé jméno jsem postřehla u dvou nominací a vyhlašovalo se to teď v sobotu na Festivalu Fantazie.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    MORGAIN: O tom vůbec nic nevím :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    ZACK: Metal Gear solid, tam byly spíš celkem realistické zbraně, ne? Pokud je to teda ta hra... jinak fakt nevím, prostě jsem různě experimentoval s tvary a jeden mi vyšel tak, že se mi líbil - břitovitá příď a různé přičleněné agregáty... tak jsem to potom jen rozvinul... uvidím co vznikne z těch dalších, skáču teď od jedné věci ke druhé a nějak pořád není nic dotažené :)
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    Nevyhrál jsi letos cenu Aeronautilus za obálku knihy? To jméno, které na FF říkali mi bylo hrozně povědomé.
    ZACK
    ZACK --- ---
    SUN_VU_KUNG: clovece, tohle by se mi libilo spis jako zbran, takovej ten metal gear typ, co ma zhruba dve tuny a tricetikilovana hrdinka tim mava jednou rukou. By me zajimalo, co ti tenhle tvar vnuklo :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    ELLTY: Je to tak... bohužel, je to už celkem torzo toho, co tam bylo původně a nikdo se o to nijak nestará, takže to pozvolna upadá... Měl bych samozřejmě plány, jak udělat úplně novou prezentaci, ale ze strany majitelů klubu není žádný zájem, úplně v klidu si vystačí s hlavou od figuriny s nasazeným papírovým respirátorem coby dekorací...
    ELLTY
    ELLTY --- ---
    SUN_VU_KUNG: Zlutak? vazne? Vzdycky me zajimalo, ci je to prace:))
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    DEVCAGER: znám už dlouho...
    DEVCAGER
    DEVCAGER --- ---
    možná tu někoho nebo přimo tebe opakuju, ale tohle je zajímavej blog s videorecenzemi grafických publikací http://parkablogs.com/
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    MOUSEK: No já za to nemůžu, byl jsem osloven a protože to bylo vedeno seriózně, tak jsem neměl problém říct ano :)
    MOUSEK
    MOUSEK --- ---
    a je to tu ... už aj v na exkluzívnych bulvárnych plátkoch sa hunter objavuje ;)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    :) Rozhovor :)

    Rozhovor: Mého prvního klienta zavřeli | prochlapa.cz
    http://www.prochlapa.cz/rozhovor-meho-prvniho-klienta-zavreli.html
    BASIK
    BASIK --- ---
    SUN_VU_KUNG: no mne je to jasny :) taky sem si to pro sebe takhle logicky oduvodnil, ale je to ten element, kterej mne rusi no
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    BASIK: já jsem vycházel z předlohy tankových bitev, kdy ty tanky jedou prostě v určité konfiguraci a míří všechny dopředu.
    BASIK
    BASIK --- ---
    DRAGON: mne na tom vadi jedina vec, a to, ze sou vsechny tanky jak pres kopirak :) kdyby druhej nejblizsi koukal nekam jinam, jakoze se "za pozorovatelem" neco deje, tak by me to asi tak netahalo za oci

    a tohle [ SUN_VU_KUNG @ Svatostánek Opičího krále - tvorba nejrůznějšího druhu - SUN VU KUNG at work ] je proste supr ... ja bych taky chtel takhle umet se svetlem :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LEON_KOWALSKI: SUN_VU_KUNG: screamers je jedno z mejch nej becek, co sem videl, hned za moon 44 :)
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    SUN_VU_KUNG: s tou mlhovinou se pridam k lojzovi,,,
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SUN_VU_KUNG: jasny, ja jen ze kdyz uz kritika, tak aspon napsat PROC ;)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    LOJZA: souhlasím, ale mě právě ty ostré prvky v té mlhovině přišly docela zajímavé, takové dynamické, tak jsem to nakonec nechal... ono těch lodí chci namalovat víc a jednodušeji, tohle vypiplávání s Camanem už nechci, není to zase takový motiv, který by dokázal člověka udržet u toho dlouho, takže to pak začně nudit a proto to musím udělat rychleji a náznakovitěji. A při té příležitosti zkusím nějaké jiné mlhoviny...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam