• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SUN_VU_KUNGSvatostánek Opičího krále - tvorba nejrůznějšího druhu - SUN VU KUNG at work
    NECRON
    NECRON --- ---
    ROMI: bozi akacko nahodou! + ikona smz ;-)
    ROMI
    ROMI --- ---
    SUN_VU_KUNG: a tohle je fakt moc pekny :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    SUN_VU_KUNG: ty voe Huntere, proc tady mas tak debilni idecko? :) kdo te pak ma poznat :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SUN_VU_KUNG: tak zase visco, kdyz ti to pripomina pusku, tak by bylo slusny to tvurci napsat, kdyz tu moznost mas:))
    ARAON
    ARAON --- ---
    Nejlepší puškaloď je USS Sulaco. ;-)
    ALIENJEDNA
    ALIENJEDNA --- ---
    SUN_VU_KUNG: slušný, puška je zřejmě dost populární "věc" :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    btw: ta kosmická loď USS Camano, co všem tak připomíná pušku, se stala před pár dny na deviantartu daily deviation.. moc nechápu proč, jsou tam mnohem lepší věci, ale při tom, co se v poslední době stává DD je to i možné :) Skoro každý druhý komentář mi musel sdělit, že to vypadá jako puška, případně like shark! Někdo tam začal i vyhledávat kterému typu m16 se to blíží... někdy ty lidi fakt nechápu :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    DRAGON: teď nebyl vůbec čas :( Samá komerce a k rozpracovaným věcem jsem se nedostal. Ale zase něco bude :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    ORGANIZATOR: Takhle, já to zase nějak neprožívám, beru to s rezervou. Jen mě donutilo se zamyslet nad tím, jak takové věci vlastně někdo plánuje a že pak vůbec nefungují. Prvního Aeronautila z roku 2007 nemám dodnes :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    KID_MCHUTT: a sejít se není problém (po nakouknutí do infa), koneckonců se známe celkem dlouho.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ORGANIZATOR: co konkrétně? To, že jsem jeden z těch, které Vašek nasral? A žalovat ho nemá smysl, protože i přes to, že je to, co udělal s prominutím kurvárna, škoda není dostatečná? A ano, nemám s tím problém, do Chotěboře kvůli autoráku nepojedu, obzvlášť, když se oba vyskytujeme v Praze po většinu pracovního týdne.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Nejaké novinky ? ;)
    ORGANIZATOR
    ORGANIZATOR --- ---
    KID_MCHUTT: Fascinující tvrzení. Do očí mi to také řeknete a podepřete pořádnými argumenty? Nebo jen kryt anonymitou budete šířit pomluvy?

    SUN_VU_KUNG: Situace je mi líto, omlouvám se, nicméně my jako organizátoři Festivalu fantazie (největší festival fantastiky v ČR) neorganizujeme anketu Aeronautilus. My ji podporujeme finančně a u nás se vyhlašuje, ale organizaci, nominace, komunikaci nezajišťujeme. Podílím se osobně na hlasování o kategoriích Velmistr žánru a tiskneme hlasovací lístky účastníkům. Ale administrátorem soutěže je Jaroslav Mostecký. Nominace připravuje organizační výbor ankety (já ho ani neznám). Výsledky jsou známy až pár hodin před vyhlašováním, takže organizátoři nemají šanci vítěze zvát, měli by zvát nominované, nevím, proč se to neděje, ani proč neběží komunikace alespoň dodatečně, tím jsem sám zklamán. Zřejmě spoléhají jen na to, že na FF jezdí značná část osobností fantastiky. To je samozřejmě nedostatečné a já se pokusím s Jardou Mosteckým promluvit a požádám ho o příslušné změny ankety a komunikaci ohledně možností převzetí cen i dodatečně (proběhne na FanCity 26.-30.10. v Praze).
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    KID_MCHUTT: Díky, vůbec do toho nevidím :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    SUN_VU_KUNG: VP = Vašek Pravda, hlavní ork
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    KID_MCHUTT: Co je VP? Já tedy moc nechápu, jak jde dělat nějaké vyhodnocení s předáním cen a žádným způsobem neinformovat zainteresované lidi, aby alespoň věděli, že se něco takového děje... natož se potom divit, jak je možné, že si ten člověk cenu nepřevzal... to je opravdu záhada největší... jen mě to ujišťuje o tom, že profesionalitu aby člověk v ČR pohledal...
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    MORGAIN, SUN_VU_KUNG: jestli to bylo na FF, není se čemu divit - věci, které VP dělá, nebývají úplně v pořádku.
    MOUSEK
    MOUSEK --- ---
    Nejaké novinky ? :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    KOMPAS: Ne, já o tom vůbec nic nevěděl, nikdo mne nekontaktoval. Nevěděl jsem ani, že je nějaký festival, na kterém se to vyhlašuje. Prostě vůbec nic... výsledek jsem si musel dohledat na netu.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    SUN_VU_KUNG: To jsou opravdu experti jestli ti ani nedali vědět. :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam