• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SUN_VU_KUNGSvatostánek Opičího krále - tvorba nejrůznějšího druhu - SUN VU KUNG at work

    Tvorba ID SUN VU KUNG. Digitální práce, kresby, malby, plastika...

    KNIHY (přehled nejdůležitějších knih z mé knihovny, kdyby někoho zajímaly jakékoliv informace ke konkrétní knize, stačí napsat)
    www.jdolezalek.com - portfolio
    rozbalit záhlaví
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    HE11_KNIGHT: a z ceho presne to dela?
    R0C3S3K:
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    LOP4TA: Matrose je víc než dost :) čas to je už jen tvoje věc.
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    LOP4TA: zajdi do modelarskejch potreb, tam urcite nejakej zaklad pujde sehnat,,, cas si musis udelat,,, ;)
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    hrozne by me to bavilo ale kde na to brat cas a matros... :D
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    MOUSEK: Ono s cvikem v ruce a dostatkem "náhradních dílu". To jde opravdu dobre a rychle.
    MOUSEK
    MOUSEK --- ---
    Zaujímave je že ako to tak rýchlo dokáže produkovať ... 10 takých skulptúr za rok a to sú 3/4 metrové kusy.
    BORO
    BORO --- ---
    SUN_VU_KUNG: dík, mi málem upadla čelist .), je to boží!
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    BORO: tak Parka to řeší za mě, tady toho najdeš dost :)
    Book Review: The Marvel Art Of Marko Djurdjevic | Parka Blogs
    http://parkablogs.com/content/book-review-marvel-art-of-marko-djurdjevic
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    BORO: to nevím, je to dárek ;) Uvnitř toho je docela dost, Marko je holt produktivní. Jak bude chvilka, udělám pár screenů.
    BORO
    BORO --- ---
    SUN_VU_KUNG: kolik stál ten marvel art? vypadá luxusně..nějaké nahlednutí dovnitř?
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    WENDIGO: no, on myslel Krise Kuksiho :) Kýč není ani on, ani Marco, to je jasné, knihy s kýčem nesbírám :)
    WENDIGO
    WENDIGO --- ---
    MOUSEK: Oznacovat comics art, navic v tomhle pripade jeden z tech nejlepe provedenych a velmi originalnich, za kyc je vazne priznakem naproste neznalosti tohoto zanru i definice pojmu kyc. Sequential art je dle meho nazoru jedna z nejtezsich umeleckych disciplin, nejakou hypermoderni patlaninu zvladne kazdy blb, dobre zapomoci sekvence obrazku vyjadrit pribeh [a dobry comics by se mel ridit pravidlem show don't tell - tedy ze text ma jen doplnovat obraz a ne obracene] to je jinaci kumst. Nechci tu zacinat hadku na tema co se komu libi ale trochu respektu k tak narocnemu zanru by vazne nebylo na skodu.
    AETHER
    AETHER --- ---
    SUN_VU_KUNG: koukam, ze sis vzal k srdci neci pripominku, ze jsou ty Tve postavy moc staticke, co? :) zacinam se tesit!
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    MOUSEK: jednak jsem ho dostal a druhak si nemyslím, že je to kýč.
    MOUSEK
    MOUSEK --- ---
    toho gýčmana kuksiho si nemusel i keď má super trpezlivosť a remeselnú zdatnosť :D
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Tak po Vánocích zase doplňuju trochu knihovnu :)









    BIOH
    BIOH --- ---
    když se urazim tak to rozchodim zas ;-)
    ZACK
    ZACK --- ---
    DEVCAGER: Opravdu jsem nechtel nikoho urazit. Uz budu zas drzet hubu, slibuju.
    DEVCAGER
    DEVCAGER --- ---
    ZACK: mě by se to minimálně lehce dotklo, kdybys na můj příspěvek reagoval poznámkou o negramotnosti :) Já jsem jen chtěl BIOHa uklidnit.
    ZACK
    ZACK --- ---
    DEVCAGER: On ten prispevek vypada, ze je napsany vazne? Nechapu, co hystercite.
    DEVCAGER
    DEVCAGER --- ---
    ZACK: To s tím comics a komix nemyslíš vážně, že ne? Zaprvý se počešťuje, slovo "komiks" najdeš v českých slovnících. A "x" na konci jistě víš co znamená ve slově "comix" a to samé v počeštělém "komix". Ne že by ho BIOH použil správně, ale tvůj výrok, že ten kdo napíše komix namísto comics je negramot, je bohužel úplně zcestný.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam