• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SUN_VU_KUNGSvatostánek Opičího krále - tvorba nejrůznějšího druhu - SUN VU KUNG at work
    MAEDHROS
    MAEDHROS --- ---
    LOP4TA: Dost ji kazí fakt, že vychází z Grimmovic verze. A jak mám jinak Grimmy ráda, jediná pořádná karkulka je ta, která končí jakmile vlk karkulku sežere (ideálně poté, co ji nakrmí její vlastní babičkou a přinutí spálit šaty).
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    WENDIGO: no, chechtající se okurka v igelitce ale nesplňuje ani jednu z charakteristik kýče :) Prostě není jen umění s velkým U a na druhé straně kýč, je spousta věcí mezi tím, které nejsou ani jedno, ani druhé, nebo balancují na hranici... A ta kurka je tedy někde mezi tím... ty obrázky co postnul Devcager jsou naprotitomu dokonalou ukázkou kýče :)
    WENDIGO
    WENDIGO --- ---
    DEVCAGER: No myslim ze jako screensaver to muze krasne plnit svuj ucel, neni to umeni ktere by nekoho melo posadit na zadek, na druhou stranu od te doby co jsem v galerii videla jako umeni prezentovanou igelitku ve ktere se otacela moturkem pohanena okurka a chechtala se na prochazejici mam takovej pocit ze kruh kyc - umeni se uz stejne uzavrel. Rozhodne napad a provedeni na screensaver super, osobne mi tam vadi spis ta hudba ktera u screensaveru nebude a tady jen pusobi jako "uaaaa tohle je taaak dramaticke" a proto to pusobi jako kyc.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    LOP4TA: hehe, tak ta je fakt super :)
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    DEVCAGER: sry za spam ale tohle je karkulka dle meho gusta: http://www.youtube.com/watch?v=dMboBfGI6iY&feature=fvst
    DEVCAGER
    DEVCAGER --- ---
    SUN_VU_KUNG: je to úplně normální flash z Premieru a vim, že to je 2D. Ale zaprvý jsem styl založenej na tomhle ještě neviděl a za druhý, Karkulka je naprosto skvělá!!
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    PARAMITE: no tak to je správně, kýč se musí líbit :D
    PARAMITE
    PARAMITE --- ---
    Me se ten kyc libi :D
    ALIENJEDNA
    ALIENJEDNA --- ---
    SUN_VU_KUNG: lol. to je hodne psychedelické, jak takovy ty img s rozvlnenou hladinou pod obrazkem.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    DEVCAGER: To je příšernej kýč :) normálně v AE udělané animace z 2D základu.
    DEVCAGER
    DEVCAGER --- ---
    Jen tak pro zajímavost, mrkni na obrazy tohodle týpka http://michelvictor.deviantart.com/art/Red-Riding-Hood-213809167 dá se na ně někdy i klikat. Je to paráda, pro mě teda novinka. Ještě jsem to neviděl.
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    HE11_KNIGHT: a z ceho presne to dela?
    R0C3S3K:
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    LOP4TA: Matrose je víc než dost :) čas to je už jen tvoje věc.
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    LOP4TA: zajdi do modelarskejch potreb, tam urcite nejakej zaklad pujde sehnat,,, cas si musis udelat,,, ;)
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    hrozne by me to bavilo ale kde na to brat cas a matros... :D
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    MOUSEK: Ono s cvikem v ruce a dostatkem "náhradních dílu". To jde opravdu dobre a rychle.
    MOUSEK
    MOUSEK --- ---
    Zaujímave je že ako to tak rýchlo dokáže produkovať ... 10 takých skulptúr za rok a to sú 3/4 metrové kusy.
    BORO
    BORO --- ---
    SUN_VU_KUNG: dík, mi málem upadla čelist .), je to boží!
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    BORO: tak Parka to řeší za mě, tady toho najdeš dost :)
    Book Review: The Marvel Art Of Marko Djurdjevic | Parka Blogs
    http://parkablogs.com/content/book-review-marvel-art-of-marko-djurdjevic
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    BORO: to nevím, je to dárek ;) Uvnitř toho je docela dost, Marko je holt produktivní. Jak bude chvilka, udělám pár screenů.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam