• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SUN_VU_KUNGSvatostánek Opičího krále - tvorba nejrůznějšího druhu - SUN VU KUNG at work
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Práce na vizuálech Budvaru je hotová, takže se konečně mohu pustit do jiných věcí... i svých vlastních.

    Ukázky prvních dvou vizuálů (ze čtyř), které jsou už použity v kampani (bez kolorování agenturou):



    MOUSEK
    MOUSEK --- ---
    SUN_VU_KUNG: Uvažujem nad sloganom pre Plumma čoby som dal na tričko.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Takže v pátek RAW, jo? :) transparenty a mávátka s sebou :) Mousek speciálně :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    BENKI: Myslím, že se nemusíš bát :)
    BENKI
    BENKI --- ---
    SUN_VU_KUNG: Jestli ti to pujde stejne jako to čmárání, jdu si hodit špagát :D ...hodně zdaru, jsem zvědav!
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SUN_VU_KUNG: však čas je nejlepší přítel v těhle věcech, tak kompletuj, orientuj a těšíme se na výsledek :) A virus - pravdu díš, proto říkám, dobrá volba :) Btw - dnb label Virus - jeden z nejslavnějších labelů tohohle žánru ever, se jmenuje Virus prý právě kvůli téhle krabičce, ze které Eda s Opticalem ty první releasy vykroutili ;)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    ALIENJEDNA: já spíš nějaký ten ambient, IDM, crossovery s jazzem a tak :) Techno jest pověšeno na hřebík :)


    GENERIXX: nejdřív musím přizpůsobit systém, dokoupit zvukovku a nearfield monitory a pak teprve možná něco začnu :) Jinak to pak bude asi na soundcloudu, ale bude mi chvíli trvat se v tom zorientovat :) No a Virus - ten mám už strašně dlouho, mám takový pocit, že to byl jeden z prvních v ČR vůbec :) Není moc virtuálních analogů, které by měly tak dobrý zvuk :)

    Ale hlavně musím kreslit :D
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SUN_VU_KUNG: tak na to jsem teda zvědavá, šoupej sem výsledky pak :) A velkej plus za Virus, dobrá volba ;)
    ALIENJEDNA
    ALIENJEDNA --- ---
    SUN_VU_KUNG: Super, těšíme se na našláplej výstup !
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    SWT: to bude zvukomalba ;))
    SWT
    SWT --- ---
    Kde to má štětce nebo pastelky? :) Dobře ty ...
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Tak nevím, jestli dělám dobře, ale oprášil jsem jednu svoji starou lásku :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    LABORANTKA: No, asi je, já tam byl poprvé :)
    LABORANTKA
    LABORANTKA --- ---
    SUN_VU_KUNG: To vypadá na hodně zajimavou partu lidí :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    CORNHOLIO: No tys nemohl uniknout, když jsi byl hlavní aktér :) Mimochodem, hlas jsem hodil tobě :) A viděl jsem, že toho máš hodně, tak jsem to nechal na jindy :) Ale až budeš někdy v Praze, tak klidně :) Vůbec těhle akcí je nějak málo :D
    MOUSEK
    MOUSEK --- ---
    CORNHOLIO: no to by bol zaujímavé akoby si sa tomu vyhol :D
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    SUN_VU_KUNG: Ahá, já si ani nevšiml, že jsi tam byl! Nebyl čas na socializaci, příliš mnoho lidí...
    Taky jsem se snažil uniknout tomu, abych byl na záznamu. Moc se to nepovedlo:)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Mě trefí :) Tak já se snažím celý večer uniknout tomu, abych byl na nějaké fotce a pak jsem v náhledu videa :))
    RAW Semi 1 Report
    https://vimeo.com/88253774
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Tak neodolám a ještě jedno album, co mne teď... dostalo. In the middle of this nowhere... nebo tres domine...

    Hammock - Oblivion Hymns (Full Album)
    http://www.youtube.com/watch?v=yAvdlLXR7pk
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    KJON: Asi máš pravdu, ale jsem opatrný :) Funki Porcini poslouchám taky skoro nonstop a zatím dobrý :) Každopádně díky za tip, poslechnu si...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam