• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SUN_VU_KUNGSvatostánek Opičího krále - tvorba nejrůznějšího druhu - SUN VU KUNG at work
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Vypověděl jsem některé smlouvy, rozloučil se s některými klienty, vyčistil stůl. Protože se chci víc zaměřit na sebe, na to, co chci já. Otvírá se mi několik větších projektů, ale hlavně začínám připravovat velkou věc, časem snad půjde říct víc. Teď chci dokončit různé rozpracované kusy, aby mohla mít prioritu moje vlastní práce.

    Postupně to sem všechno dám, také se začnou možná uvolňovat embarga na věci, na kterých jsem pracoval v posledních měsících a letech, takže i to.
    Začínám jednou skicou :)

    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Chci jen připomenout - za pět dní je tu další ročník konference SPLASH - http://get-splashed.cz/ příznivci grafiky, určitě nezmeškejte. Já tentokrát přednášky nemám. Na konferenci bude představená nová kniha Phantasia 2, tam naopak práce nakonec mám :)

    Videa z předchozích akcí:

    SPLASH 2012
    http://www.youtube.com/watch?v=Hso4QyLHtaQ&list=PLhEc5gJaLR6Cx0bJ9GS-3hl-8bfZ729vv


    Splash 2013 - Promo
    http://www.youtube.com/watch?v=YgWvMZwBwpU&list=PLhEc5gJaLR6Cx0bJ9GS-3hl-8bfZ729vv


    Splash 2014 - Promo
    http://www.youtube.com/watch?v=9YW7Qj-Slmw
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Magický ostrov - osobní věc, snad určitá metafora věcí, o kterých se vám v noci zdá, které vnímáte, jako by byly nedaleko, nadosah a jen po nich natáhnete ruku, iluze se rozplyne a stanou se nedostupnými. Kdesi hluboko je ale naděje, která vás nakonec dovede k tomu, abyste jich dosáhli.

    Nejlepší zobrazit v plném rozlišení.

    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Pracovní věc, série vizuálů, která mne docela bavila - protože obsahuje koncept práce, který mne baví - dohledávat si reference a zkoumat je, protože jde o zachycení nějakého konkrétního období nebo prostoru. Ne že by mne bavilo tohle hrabání se v reáliích jako takové - baví mne ten přínos, který pak zůstane v hlavě, rozšíření vizuální knihovny o prvky, které potom automaticky použiju v jiné práci, aniž bych je musel hledat.

    Klíčový důraz na světlo. A samozřejmě málo času, takže žádné velké mazání se s detaily.









    PLUMM
    PLUMM --- ---
    SUN_VU_KUNG: tumblr :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Tak zase něco pracovního - scéna pro dokument německé televize, bohužel, nakonec se nerealizoval. Taky to není úplně hotové, ale už jsem to nechal být. Marco Polo a Kublai Khan:

    Byla to zajímavá práce, protože jsem musel nastudovat hromadu materiálů z historie, o architektuře, o dělení dynastií a o tom, jaký vlastně měly styl atd... ne jen pro tuhle konkrétní věc, ale obecně pro celý projekt. Něco z toho mi v hlavě zůstalo a to se hodí :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    OK, takže galerie založena, díky za hlasy:
    [ Visual Stream ID Sun_Vu_Kung ]
    ARAON
    ARAON --- ---
    SUN_VU_KUNG: Zahlasovano.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Tak mi kdyžtak zahlasujte, jestli chcete ;)
    [ nyx :: kluby :: graficka tvorba ]
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    jj, udělám asi normální diskusi a prostě to tam nakopíruju, co jsem tam už dal.
    NAMORNICEK
    NAMORNICEK --- ---
    SUN_VU_KUNG: tak zatím to nejde ....
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    CAR2N: právě řeším, jak to udělat aby to šlo :D :D
    CAR2N
    CAR2N --- ---
    a budeme se tam moct taky podivat? :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    SUN_VU_KUNG: hm, tak to nefunguje tak, jak jsem potřeboval :D Zase tak mocinky privátní to být nemusí :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Tak jo, založil jsem si privátní klub, do kterého budu dávat věci, které mne nějak vizuálně zaujaly, protože blogy a stránky, které sleduji toho na mne valí denně spoustu a je tam hodně věcí, které by zajímaly třeba i někoho jiného:

    [ Visual Stream ]
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    MOUSEK: No jo, zrovna dělám koncept artilerie :)
    MOUSEK
    MOUSEK --- ---
    Pred časom som niečo započul okolo nášho opičáka ... zalezený je vo vysokých kopcoch digitálnych papierov svojich konceptov kde ani živá duša nevkročí a dupľom už nie po tom čo sa na tom svojom papierovom hrade i vyzbrojil zbraňou a pri pohľade na ňu si hrdo usrkáva 10+ ročnej whisky. ;)
    MEJLA77
    MEJLA77 --- ---
    zrovna za ty jsem ti dával + ... mimochodem tam ty obrázky pořád vidím... dostal jsem jednou ban v jiném klubu a napsal jsem správci, že s tím nesouhlasím, že je to podle mě nespravedlivé, chvíli byl na mě odměřený (nechci psát přímo drzý), ale když jsem mu na jeho argumenty věcně odpověděl a dal linky s mými příspěvky, tak to uznal a ten ban zrušil... a to to mělo být nevratně :) Sice jsem tam od té doby nic nedal, ačkoliv jsem mohl, ale spravedlivost vyhrála :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    SUN_VU_KUNG: halt některým lidem se nezavděčíš :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam