• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FALUCIUSVědecké vtipy
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    Kolega v Ústavu doplnil sbírku.
    Na tý MUNI to snad maj daný jako standard, to je fakt nablití. Tentokrát dokonce Mgr level

    diplomka

    (tahle aspoň letmým pohledem vypadá, že se dá číst, na druhou stranu se mi moc líbí rozšíření práce o 18 prázdných stránek na konci)
    _FREZA_
    _FREZA_ --- ---
    SULTHAN: Od toho je LyX. :-) Mam overene ze historicka i geolog to zvladli bez potizi...

    TRISSIE: Heh, kdyz jsem se prvne ucil LaTeX tak jsem se trochu podivil kdyz na dotaz "latex manual" google (ci coto tehdy bylo) odpovedel "best asian fetish"...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    RAB1T: to vyrovna prislusne mnozstvi ucitelu v latexu. Pokud by se hromadili bisexualni jedinci tak staci do latexu oblect i uklizecku pripadne vratnyho.
    ...jen nevim zda by se mi do takovy skoly chtelo chodit :D
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    TRISSIE: Problém by byl, že by parchanti odmítali chodit na jiné hodiny a školu by začalo navštěvovat podezřelé množství tatínků.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    87HIGHFLYER: učitelka výtvarky v latexu?
    To by mohla být dobrá inspirace pro studenty :-)
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    Navrhuju začít používat značku "#VTIP" (bez uvozovek), pro případ že by jste se někdo nějakým omylem rozhodnul vtip vložit. Půjde to pak snadno vyfiltrovat :-)
    _FREZA_
    _FREZA_ --- ---
    BERUSKA_CA: Mam sice 6 dioptrii a v grafice ani typografii se nevyznam, ale po vizualni strance je mi k placi z asi tak 99% dokumentu co se mi dostanou do ruky, zbyle cca 1% jsou clanky z matematiky/computer science, jejichz autori se naucili prenechat odbornou praci LaTeXu (ci necemu podobnemu) a nevrtaji do toho. Obzvlastni hruza je Word v rukou kancelarskych krys, tresnicka na dortu pak pouziti Excelu jako sazebniho systemu...

    Jen takova poznamka na okraj kdyz uz jsme u toho. ;-)

    SNIPERCZE: Na druhou stranu: nejsou ty stylisticke gradienty mezi cut'n'paste z knih od ruznych autoru umelecky zamer? Treba se nam slecna snazi neco sdelit mezi radky?
    MYYSHA
    MYYSHA --- ---

    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    WILDENBURY_SQ: tak tohle bych viděl na práci autokorekce ve wordu...v mý bakalářce mi takhle vtipně opravil tak dvěstě slov, zjistil sem to šest hodin před odevzdáním, a málem sem se posral...
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    HARDY: Tyjo :)) Psycholocibin, antropin a lisergamit.. No dobre, kdyz uz se zajimam o problematiku drog, nemusim prece znat jejich nazvy.

    Ale délka - 9 - tetrahydrokannabinol ??? Ten me rozsekal, stejne jako informace, ze "námel je cizopasná houba vyskytující se nejčastěji na žitných ostrovech" .. Wtf??

    ZCR: Začti se a je to strašný. STRAŠNÝ. A nebo radsi ne, neplytvej casem.
    GAARQ
    GAARQ --- ---
    OMNIHASH: lol, divný, co?

    HARDY
    HARDY --- ---
    Bída českého vysokého školství v obrazech
    http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2011110301
    Tady máme rovnou bakalářku i diplomku v jednom. Comicsans to už sice není, ale ty hypotézy a lysergamit jsou taky dobrý.
    ZCR
    ZCR --- ---
    LONESTAR: něco jako "Strukturálně-technologická nehomogenita ve výtvarném výstupu bakalantů na počátku 21. století - případová studie"?
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    ZCR: napiš o tom bakalářku :D)
    ZCR
    ZCR --- ---
    Hm, a docela by mě zajímalo, proč je ten velký skleněný objekt tak odlišný od těch zbylých tří barevných hrud.
    MEJLA77
    MEJLA77 --- ---
    SIRIEN: bakalářská práce vysázena písmem comic sans!!! to patří do grafických zhůvěřilostí :) Stylově je to převlečený mistr Yoda :)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    hehe, já letos potkal frajera, co ho loni vyhodili s bakalářkou a letos přines tu samou...neprošlo to, a hodně ho to překvapilo :D
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    no cist se to neda. proto to dala.
    ZCR
    ZCR --- ---
    SIRIEN: bakalandčiny větné konstrukce jsou jako její výtvory: křehké, beztvaré a plné bublin :-]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam