• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FALUCIUSVědecké vtipy
    BOTUL
    BOTUL --- ---
    První teoretik kvantové fyziky byla česká babička.
    "Bylo, nebylo..."

    První inženýr kvantové fyziky byl Hamlet.
    "Být, či nebýt?"

    První realizátoři holografických kvantových systémů byli komunisté.
    Vynalezli holobyt.

    První člověk, který kompletně skloubil kvantovou teorii s teorií relativity byl Klaus.
    Opravdu, opravdu, ne.
    BOTUL
    BOTUL --- ---
    Kuzlatka se zachovala podle doporuceni maminky kozy - zkontrolovala hlas, tlapku i ocasek. Presto dosla kuzlatka sezrani. Kde udelala kuzlatka chybu?

    Chyba byla, mile deti, v tom, ze behem procesu autentifikace poskytla vlkovi udaje, ktere mit nemusel a mit nemel. Napriklad tedy ze selhal test hlasu ci test ocasku. Kuzlatka mela pouze oznamit negativni vysledek overeni identity a nezduvodnovat.

    Stejnou chybu udelala i Karkulka, kdyz vlkovi vykecala nejen kam jde, ale i svuj login, takze neni divu, ze kdyz se vlk identifikoval jako "karkulka", babicka ho vpustila. Karkulku omlouva pouze to, ze kdyby tyhle informace vlkovi neposkytla, sezral by ji na miste a nepokousel se sezrat dve mouchy jednim hackem.
    BOTUL
    BOTUL --- ---
    k té barové tématice:) ...

    Ir vyšel z baru.
    BOTUL
    BOTUL --- ---
    Prváci sú prvýkrát v škole a pani učiteľka sa pýta:
    "Deti, kto z vás vie koľko je 1 + 2?"
    Nikto nič nehovorí.
    "Nemusíte sa hanbiť prihlásiť sa."
    "Naozaj to nikto nevie?"
    Prihlási sa malé dievčatko:
    "Ja neviem koľko je 1 + 2, ale viem, že je to určite to isté ako 2 + 1, pretože operácia sčítanie nad poľom reálnych čísel je komutatívna."
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    HYENA: Mas tam faktorial vid, takze to neni jentak obycejna jednicka, ale slozite vypadajici jednicka :)
    RAKDVER
    RAKDVER --- ---
    BAZI: Jojo, připomělo mi to českou krabičku čaje zdobenou japonskými znaky ... pro karate a točené pivo.
    HYENA
    HYENA --- ---
    BAZI: No hlavně v posledním je důležitý jmenovatel 1! :)
    BAZI
    BAZI --- ---
    FATBOZZ: Mě to přijde jako vzoreček, pak něco nedávající smysl bez kontextu a pak kravina. Tak to dopadá, když vědecké vtipy dělají nevědci... :)
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    Roumenův Rouming - Meanwhile in the sun
    http://kecy.roumen.cz/roumingShow.php?file=Meanwhile_in_the_sun.jpg



    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    z ilustrovaných vtipů
    CELLINDRA
    CELLINDRA --- ---


    Tohle jsem ještě praktikovat nezačala, mám se ještě co učit!
    ICHE
    ICHE --- ---
    Když Graham Bell vynalezl telefon, měl už tři zmeškané hovory od Járy Cimrmana.
    FALUCIUS
    FALUCIUS --- ---
    Promazáno! A už mě neserte:-)
    CELLINDRA
    CELLINDRA --- ---


    Náhodou se mi jednou stalo, že jsem ve snu pochopila důkaz, se kterým jsem si lámala hlavu celej večer. Samozřejmě jsem si to ráno už nepamatovala.
    LUKAS87
    LUKAS87 --- ---
    náš fyzikář z čvut fel, jakejsi Ing. Ladislav Sieger, CSc., jednou prohlásil, že veškerý lidský poznání lze efektivně rozdělit do tří kategorií: na fyziku, matematiku a historii.
    do fyziky lze s dostatkem snahy totiž zahrnout i humanitní vědy jež se snaží o popis toho bordelu, co máme kolem sebe (a nebo v hlavě), matematika slouží jako vyjadřovací aparát, a do historie lze počítat veškerej zbytek.
    je to myslim hezká úvaha. ale nepolimizujte semnou o tom, já to obhajovat nemůžu :)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    POMPO: "Historie - udalosti ktere se nikdy nestaly, sepsane nekym kdo u toho nebyl"?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    CELLINDRA: Comic Sans je podle mě nejlepší z fontů, hele:
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam