• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FALUCIUSVědecké vtipy
    VANEK
    VANEK --- ---
    ZCR: Mě by hlavně zajímalo, jestli Erika Hájková je taky nějak spřízněná s tím hlavním Hájkem.
    ULTRAMARINE
    ULTRAMARINE --- ---
    MAKOSHARK: v tomhle smyslu jo.
    Ja uz z toho clanku byl tak zmatenej, kde se tam prolinaji nesmysly se spatne pochopenyma skutecnostma s tvrzenima, se kteryma bych i souhlasil, ze si vubec nejsem, co kdy maji na mysli. (Viz treba energie - kdy tu a tam odkazuji na realnou energii, meritelnou v J a jindy zase na "tu jinou" v Angstromech).
    Spis si uz z toho delam srandu...
    MAKOSHARK
    MAKOSHARK --- ---
    ULTRAMARINE: Ja myslim, ze tahle veta dava docela smysl, viz:
    http://well.blogs.nytimes.com/2013/07/31/making-the-case-for-eating-fruit/?_r=0
    Fiber provides “its greatest benefit when the cell walls that contain it remain intact,” he said. Sugars are effectively sequestered in the fruit’s cells, he explained, and it takes time for the digestive tract to break down those cells.
    http://jama.jamanetwork.com/article.aspx?articleid=1693739#Conclusions
    The absence of harm from high fruit consumption likely relates to the slow digestion rate of whole fruit compared for example with a sugar-sweetened beverage, producing portal fructose concentrations that do not exceed hepatic metabolic capacity. Although soluble fiber helps to reduce sugar absorption rates from the digestive tract (primarily by increasing luminal viscosity), the physical form and cellular structure of whole fruit probably have a greater effect, by sequestering sugar away from the absorptive surface of the small intestine.
    ULTRAMARINE
    ULTRAMARINE --- ---
    ZCR: Ja to docet az do konce (ano, ztratil jsem par minut zivota) a co by me opravdu zajimalo, je, jak autorka se dobrala k nekterym hodnotam, treba tem A, vyzaruje ovoce a zelenina.
    Jestli to jako sama merila, treba pomoci vychylky svicky a nasobila to dnem v tydnu, nebo se to docetla v nejake renomovane kucharce nebo ji to poradil odbornik v oboru zeleninystiky...
    ZCR
    ZCR --- ---
    ULTRAMARINE: já mám dojem, že autorka kdysi zaslechla něco o buněčné stěně a ... tak úplně ji nepochopila.
    ULTRAMARINE
    ULTRAMARINE --- ---
    ZCR: Tohle muselo dat hodne prace (rozumej stat hodne Ansgtromu) vyplodit takovej zgrynd.
    "Veškerá zelenina i ovoce jsou chráněny pevnými celulosovými obaly, ty se při trávení musí nejprve narušit a rozpustit, aby tělo mohlo živiny zpracovat. "
    Oni to zerou i se slupkama? Bych jim poradil, at si ty banany oloupou, bez ohledu na polaritu bananu, tedy z jake strany to stoji nejmene Angstromu ho loupat.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    ZCR: tohle je hodně tenkej led na kterej se vydáváš
    ZCR
    ZCR --- ---
    MAGUMI: beztak záleží na tom, ze které strany ho oloupeš... haHÁ!
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ZCR: nojo, já zapomněla, že co banán, to nejmíň 5 deka draslíku ;)
    ZCR
    ZCR --- ---
    MAR_TINA: tak voni sou Becqerely ve všem, v čem je draslík, poněvadž 40K
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    PISKVOR: v banánech jsou Becquerely? No jestli z nich dokážeš odebrat banánový vzduch o objemu 150cm3 a dovézt mi to do tří hodin, tak ti je změřím ;)
    DXTR
    DXTR --- ---
    ZCR
    ZCR --- ---
    PISKVOR: ona nemyslela
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ZCR: Nemyslela becquerely? (Jezte banany, jsou zdrave!)
    ZCR
    ZCR --- ---
    Ona to sice Erika Hájková myslí doopravdy, ale jako vtip je to k nezaplacení:

    Biologická transmutace energie
    A teď se podívejme na elektromagnetickou energii (udává se v Angströmech) potravin, abychom poznali, které potraviny jsou klíčem k regeneraci a vitalitě. Čím více angströmů jídlo vyzařuje, tím větší má energii. Konzumujete-li čerstvé plody natrhané v přírodě, aniž byste je tepelně či jinak upravovali, přesune se jejich vysoká elektromagnetická energie do Vašeho těla a jeho buněk.

    Doplatil Steve Jobs na ovocné šťávy? Potřebujeme ke zdraví syrovou zeleninu, nebo vařené jídlo? Odpověď je méně jednoduchá, než by mainstream chtěl... | PROTIPROUD
    http://www.protiproud.cz/...nebo-varene-jidlo-odpoved-je-mene-jednoducha-nez-by-mainstream-chtel.htm
    XSYS
    XSYS --- ---
    ERGOSUM: Píšou, že je to Ramanův spektrofotometr. To video vypadá příšerně a myslel jsem, že to je hoax. Obávám se ale, že jim to příliš fungovat nebude. Přenosné skorokapesní Ramany už se vyrábí a jeden jsem měl v ruce na laborkách z analytiky II na VŠCHT. Pokud vím, docela dobře se to hodí k určování neznámých chemikálií při likvidacích chemického odpadu. Přiloží se krabička k flašce, sjede se Ramanovo spektrum a podle databáze se vyhodnotí, co je to za sloučeninu. Nejsem si ale jist, že by to nějak zvlášť dobře fungovalo pro komplexní směsi a asi už vůbec ne pro heterogenní směsi s možností určení koncentrace.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ERGOSUM: vážení hadam delaj váhou. prostě na to položíš kus žvance
    GAARQ
    GAARQ --- ---
    ERGOSUM: hmoťák? není to spíš IR?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam