• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FALUCIUSVědecké vtipy
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    IVANA_ANAVI: THX_1138: nechci vám kazit radost, ale když pominu, že ten název svádí k domněnce, že to je mešuge, a když pominu kecy na tom webu:

    - správný rozsah
    - správný formát a stylistika
    - správná citační norma (dokonce i používá rozumné proložené citace namísto těch hovadských číselných)
    - značně nadprůměrný počet zdrojů

    po zběžném přečtení:
    - odkazuje na doložené citace historických osobností
    - odvozuje z doložené historické faktografie
    - pracuje s historickými reáliemi (vznik Bank of Engalnd, vznik FED)
    - pracuje s doložitelnými skutečnostmi (převádění vlivu na nadnárodní instituce - můžeme vidět na EU, inflační politka - můžeme vidět na EU i USA)
    - uváděné vztahy jsou popisovány i zcela seriózními a nezpochybňovanými autory (fungování ECB a tištění nekrytých Eur skrz Řecko od dvojice Pikora & Šichtařová je pro lidi co rozumí ekonomii fakt čtení k zblití, vazba řízené inflace k ekonomickému propadu u FEDu je historická reálie, v současnosti lze srovnat Quantitative Easing například s tímto - čistá a ověřená číselná data)
    - historické reálie které jsem tam našel a ke kterým sám něco vím (vznik Bank of England např.) jsou také správně

    Při zběžném pročtení jsem nenašel jedinou vyslovenou hovadinu. Některé závěry by byly diskutovatelné, ale v rozsahu Bc. práce jdoucí přes několik okruhů témat nelze čekat plnou analýzu a navíc použitá argumentační logika je dostatečně silná na to, aby mohla být obhajována v seriózní diskusi.

    Celkově mi práce připadá jako zběžná analýza mocenských a finančních klik v historii a současnosti - a mocenské kliky jsou něco, co prokazatelně existuje minimálně od dob Římského Prvního Triumvirátu (mé znalosti dějepisu jsou dost zrezivělé, dost možná známe i dřívější případy).


    Takže co KONKRÉTNĚ že se vám na té práci z čistě odborného hlediska hodnocení bakalářské-diplomové práce nelíbí? (pokud jste se ji vůbec namáhali otevřít?)
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    OrgoNet: Bakalářská práce: Elitní spolky
    http://orgo-net.blogspot.cz/2014/02/bakalarska-prace-elitni-spolky.html

    "Název práce je Elitní spolky. Práce popisuje, jak spolky jako Bilderberg, Trilaterální Komise atd., tak klan Rothschildů, jeho vliv na dějiny, NWO a další věci. S bakalářkou a její obhajobou jsem měl docela problémy, ale nakonec se mi to podařilo protlačit.
    Původně, vloni koncem června jsem se s bakalářkou nedostal vůbec k obhajobě a ke státnicím, jelikož se oponent mé bakalářské práce vyjádřil velmi rázně v můj neprospěch. Věřím, že si to dovedete představit... Musel jsem tedy půl roku čekat na další termín zkoušek. Nechtěl jsem se práce vzdát, protože jsem chtěl napsat něco přínosného a ne neustále popisovat milion krát popsaná témata.
    Začal jsem se tedy radit s odborníkem - Danielem Solisem. Práci jsem přepracoval. Solis mi napsal i posudek oponenta a nakonec jsem práci obhájil.
    Práci Vám posílám. Pokud by se Vám líbila, byl bych rád, kdybyste ji umístil na Vašich stránkách. Rád bych, aby lidé věděli, že se už i na akademické půdě dá takové téma zpracovat a že se takové informace dostávají do povědomí stále více lidí.
    V práci není mnoho řečeno a nemohl jsem o hodně věcech psát na přímo, ovšem jsem rád, že se mi to podařilo protlačit alespoň takhle.
    Zdraví
    Jakub Vacovský"
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    MASSO: přítelčina dvojice odpovědí byla (bez zaváhání): ne / di do prdele, takže to možná nebude tak slibné combo jak by se mohlo zdát... což by mohlo vysvětlovat některé sociální stereotypy vážící se k matfyzákům & spol.
    ADAMJ
    ADAMJ --- ---
    SICKBOY4000: V tomto pripade bych se spravnou odpoved pouzit zdrahal :)
    BROUKOID
    BROUKOID --- ---
    MASSO: To zavani nepochopenim problemu, ktere omezuje prostor moznych odpovedi na dvouprvkovou mnozinu {"ano", "ne"}. Ve skutecnosti prostor odpovedi musi obsahovat vsechny mozne verbalni i neverbalni komunikacni signaly (dukaz je zrejmy).

    Ovsem spravna odpoved je samozrejme: "Di do prdele"
    NIZBORSKY
    NIZBORSKY --- ---
    ARTUS: Tak holky rikaji "mozna", pokud si to dobre pamatuju.
    ARTUS
    ARTUS --- ---
    MASSO: Pravděpodobně.
    MASSO
    MASSO --- ---
    "Pokud tě pozvu na rande, bude tvá odpověď stejná jako ta na tuto otázku?"
    KAMAHL
    KAMAHL --- ---
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    DA_NIELA: butter flying efect
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    FESTER
    FESTER --- ---
    SINECURVE
    SINECURVE --- ---
    KAMAHL
    KAMAHL --- ---
    Ptolemy and Homer (Simpson)
    http://www.youtube.com/watch?v=QVuU2YCwHjw
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    BROUKOID
    BROUKOID --- ---
    SIRIEN: 1) oxytocin, 2) we don't, 3) with condom
    GAARQ
    GAARQ --- ---
    SIRIEN: because u.s.a. ;)

    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    FATBOZZ: what is love? How do we love God? How do we love our neighbor?
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam