• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FALUCIUSVědecké vtipy
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    nemá to bejt spíš šroubovice než spirála?

    (kdo za tím stojí? Vesmírní lidé nebo někdo podobnej?)
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    MHO: Když si uvědomím jak to v mé DNA krouží všechno kolem sebe po eliptických drahách a jak mé chromozomy padají do černých děr, jak se společně s vesmírem rozpínám že váha nestačí, je mi až úzko. :-D
    PISKOTIS
    PISKOTIS --- ---
    Když fyziku dělají grafici. Nošení cedníku na hlavě prohlubuje spirály.
    MHO
    MHO --- ---
    Země se pohybuje kolem Slunce ve spirále
    https://www.youtube.com/watch?v=pm79nULxmes


    Není to sice vtip, ale zasmál jsem se u toho.
    JFM
    JFM --- ---
    BULDA: Kdysi na civilce jsem pracoval v jednom ústavu AV. Chtěli po mě natisknout na lepicí štítky anglické pokyny k hasičákům. Na hasičácích stálo, že se s nimi můžou hasit zařízení pod napětím do 1 kV a v anglických pokynech bylo "current max. 1kW". Říkám, že je to špatně, dejme tam "voltage max. 1 kV". Odpovědí mi bylo: "Vy jste nějakej chytrej, takhle to schválil řiditel!"
    BULDA
    BULDA --- ---
    ENDER: Kolega v práci čte Blesk. Titulek k jednomu článku zněl nějak takhle: Překopl kabel v kterém teklo napětí 35 000 kW.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    TRAVIX:
    Jo a nektere leky jsou natolik silne, ze je mohou brat jenom uplne zdravi lide.
    TRAVIX
    TRAVIX --- ---
    SHEALA: Dnešní lékařská věda už je na takové úrovni, že na světě prakticky není zdravého člověka.
    A. Huxley
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    HARVIE: Proč ne, TeX to dělá přesně tak. https://en.wikipedia.org/wiki/Software_versioning#TeX
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    na udrzeni stolice je anal-b
    EL_KO
    EL_KO --- ---
    MEJLA77: á, Newtonův kanón...

    MEJLA77
    MEJLA77 --- ---
    RAINBOF: neudrží stolici, prášek si vkládá do sklenice od zubů a klouže na promočeném ledu ... myslím, že by to mohli máznout třeba nějakým solidním mazivem a jelo by to ještě lépe, klidně by to mohl být i ocelový kotouč a dojel by mnohem dál...

    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    SHEALA: I kdybys na prááshka ten led nalepila, tak stejně roztaje a je z toho zase hovno.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    myslela sem že každej led má na sobě jakoby "nalepený prášek" a proto nemusí tolik klouzat... jestli se to dá pochopit, píšu ve stavu značné spánkové deprivace.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    LOOKASH: praashek neudržící stolici, vkládá si skleničku do zubů čímž baví přítomnou společnost... tady ten oral vážně naštve.
    MEJLA77
    MEJLA77 --- ---
    hlavně jsem měl pocit, že naopak lépe bude klouzat led, který bude mít menší styčnou plochu...
    LOOKASH
    LOOKASH --- ---
    PRAASHEK: neudrzis ani stolici v zubech....
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    MEJLA77: takže když si budu čistit oralem-b, už neudržím sklenici v zubech? to je nahovno, čím budu na večírcích bavit společnost?
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam