• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FALUCIUSVědecké vtipy
    Pokud je v tom něco vědeckýho a je to k něčemu, hažte to sem. Berem všechno: chemii, fyziku, filozofii, matematiku, psychologii... a další


    Za přílišné a především opakované OT budou dárkové poukazy v podobě RO a ovocných košů s banány.

    Kecy k věci tu nechám, hlavně když budou vtipný. Zbytek mažu.





    Ňáký odkazy... vozte to sem na dvoukoláku a pište to tam hráběma.
    http://wiki.matfyz.cz/wiki/Category:Humor
    http://www.frozen-planet.mysteria.cz/pages/vtipy/m-vtipy.php
    http://fora.tv/2009/11/08/Science_Laughs_Science_Comedi
    rozbalit záhlaví
    TRAVIX
    TRAVIX --- ---
    PJT: ATUARFIK: Tak jim vysvětlete, že antedatování smlouvy je naprosto běžné a přijatelné. Posuzuje se to tak, že tou písemnou smlouvou pouze "potvrdíte" nějaký vztah, který jste měli v minulosti, třeba dohodnutý ústně.

    Přijde chlápek do advokátní kanceláře a ptá se, kolik si advokát účtuje za své služby. "1000 korun za 3 zodpovězené otázky," zní odpověď.
    "A není to příliš vysoká cena?" diví se muž.
    "Je," povídá právník, "a jaká je vaše třetí otázka?"
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    PJT: Tak, a teď jsi mu ještě přihrál "nejoptimálnější". :D
    PJT
    PJT --- ---
    TRAVIX: nejsmutnější je, že jsou to naši zaměstnanci, takže na výběr moc není... Neantidatovat = nezískat projekt. Ano, to je nejoptimálnější, kdo nic nedělá, nic neriskuje.
    MATHES
    MATHES --- ---
    XBAHNO: sry, ale "sry"
    TRAVIX
    TRAVIX --- ---
    A abych nebyl úplně offtopic:

    Vinou neschopného právníka se může soudní řízení protáhnout i o několik měsíc.
    Schopný právník zvládne i několik let.
    TRAVIX
    TRAVIX --- ---
    PJT: K tomu radím: Najít si lepší právníky.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    PJT: sri, ale: ... antedatovat... Antidatovat neni ani nejidealnejsi ani nejoptimalnejsi.
    PJT
    PJT --- ---
    Moje zkušenost s právníky je následující: Bylo nutné pro jeden projekt podepsat smlouvu o spolupráci. Do konce srpna. Od července si právníci pinkali texty, ladili slova a hlavně ke každému mnou navrženému řešení vysvětlovali proč to nejde. Na otázku jak by to tedy šlo odpovídali, že od toho tu oni nejsou. Poté co se prošvihly všechny termíny jsme je spolu s technickým řiditelem spřátelené firmy donutili si v pátek v listopadu odpoledne sednout spolu a během hodiny bylo řešení akceptovatelné jejich i naším právníkem (mimochodem jedno z těch navrhovaných již v červenci). Domluveno, finální text mi předali po dalším týdnu spolu s papírem, že oni podpis smlouvy nedoporučují, protože se musí antidatovat a já a náš ředitel přebíráme plnou odpovědnost za právní následky tohoto úkonu. Na dotaz zda si dělají srandu mi bylo vysvětleno, že odpovědnost za zpoždění smlouvy a odpovědnost za právní dopady této skutečnosti jsou dvě odlišné věci.

    Myslel jsem, že té slečně jednu vrazím...
    MAGUMI
    MAGUMI --- ---
    VANEK: Pravdu díš. A ještě mě u toho umíš rozesmát. :)
    VANEK
    VANEK --- ---
    MAGUMI: Pak mají tři a více pravd. (To není problém, to je výzva a příležitost!)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    MAGUMI
    MAGUMI --- ---
    TRAVIX: Jeden právník má vždycky pravdu. Problém je, když se sejdou dva a víc.
    TRAVIX
    TRAVIX --- ---
    SCHWAB: Ukázal jsem to kamarádovi. Okamžitě odpověděl, že ani jedna odpověď není správná, protože "záleží přece na tom, jak definuješ správná".

    Kamarád je právník...
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    LVA: kdyby tam byla nula, nebyla by pak spravna odpoved 25%? It's a trap :D
    LVA
    LVA --- ---
    Je to nula, taky si myslim. Jake je by bylo reseni, kdyby jedna odpoved o 25% byla vymenena za tu nulu?
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    JORIM: Souřadnice to jsou, ale jiný typ, než se nejčastěji používá. Googli UTM coordinates.
    JORIM
    JORIM --- ---
    YAR: Jen technická, neví někdo, co znamenají ta čísla? Tipoval jsem to na souřadnice, ale to končí kdesi v Asii, nehledě na to, že stupeň má 60 minut a tam je 80.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    Při dosažení a překročení rychlosti 127 km/h mi začaly kapky vody na předním skle téct "nahoru".
    Manželka: Drahý, jet tak rychle, že opouštíš gravitační pole naší planety - je to rozumné???
    MOTASH
    MOTASH --- ---
    PATISLAV: Jen jestli nemáš zapnutou stabilizaci obrazu...
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    KAERO: Hypotéza s gravitací nebude validní. Když jsem monitor otočil vzhůru nohama, pořadí odpovědí se nezměnilo.
    KAERO
    KAERO --- ---
    ALCATOR: zajimave je, ze prvni odpoved "jedenkrat" ma mnohem vice hlasu nez posledni odpoved "jedenkrat". To svedci o tom ze obe odpovedi nejsou totozne, i kdyz by se zdalo ze to je naopak podle moznosti v ankete. A take to neodpovida gravitaci, to bych cekal ze vice odpovedi bude v te posledni (dolni), nez v prvni (horni). Pokud ovsem odpoved neni lehci nez vzduch, coz ale asi je pravda, protoze energie informace jednoho hlasu je v systemu se 4mi moznostmi velice mala.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam