• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FALUCIUSVědecké vtipy
    Pokud je v tom něco vědeckýho a je to k něčemu, hažte to sem. Berem všechno: chemii, fyziku, filozofii, matematiku, psychologii... a další


    Za přílišné a především opakované OT budou dárkové poukazy v podobě RO a ovocných košů s banány.

    Kecy k věci tu nechám, hlavně když budou vtipný. Zbytek mažu.





    Ňáký odkazy... vozte to sem na dvoukoláku a pište to tam hráběma.
    http://wiki.matfyz.cz/wiki/Category:Humor
    http://www.frozen-planet.mysteria.cz/pages/vtipy/m-vtipy.php
    http://fora.tv/2009/11/08/Science_Laughs_Science_Comedi
    rozbalit záhlaví
    MAGUMI
    MAGUMI --- ---
    SLEEPLESS8: Na konci devatenáctého století to postupně to vyšlo z módy, stejně jako třeba pijavice.:) Rtuť se taky používala jako lék, hlavně na pohlavní nemoci, a i alchymisté si s ní užili spoustu srandy ve svých předpisech a postupech.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    MAGUMI: A proč to přestali používat?
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    SLEEPLESS8: stačí jedna kulička, nic víc pít to nemusíš ;-)a je to vážně fofr, kam se hrabou ty sračky pro čištění před kolonoskopií....
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    ELHO_CID: Mám v piči rybičky. Já na toxický odpad nevěřím. To je stejná pičovina jako chemtrails, globální oteplování, cholesterol, nebo vitamíny. Všechno je to jen západní propaganda. Šíření strachu.
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    no vtipy stranou, mě by to fakt zajímalo s tou rtutí... jako při požití jestli to vůbec organismus vstřebá, nebo to projde skrz? takovej atom rtuti je přece jenom celkem velkej a sliznice střevní má propustnost jenom pro určitý molekuly... nebo kecam blbosti?
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    SLEEPLESS8: Myslím, že rybičky by se ti nepoděkovaly, kdybys jim to spláchl na hlavu. Musel bys na nočník a ten pak opatrně odevzdat jako toxický odpad.
    KRAL_KAREL_IV
    KRAL_KAREL_IV --- ---
    TEAPACK: Takže proto bylo to video tak krátké?
    MAGUMI
    MAGUMI --- ---
    SLEEPLESS8: Dlouho se takhle používal tableta z antimonu. Měla tu nezanedbatelnou výhodu, že prošla tělem beze změny, a tak ji šlo používat stále znova. Dokonce se v rodině dědila. :)
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    TEAPACK: takže když mám zácpu, mám se napít rtuti?
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    XBAHNO: mohu potvrdit, že to trvá cca 15s =D takže doporučuji kontrolu volných záchodků v doběhu =D
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    KAERO: Ne, rtut se skrz to strevo probehne sama. Velmi ucinny projimadlo. Proto je taky v pripade napiti relativne malo toxicka, protoze probehne skrz takovym fofrem, ze se nestihne poradne vstrebat.
    KAERO
    KAERO --- ---
    ARCHIMEDES: no ale pokud to ukazuje kazde navsteve v tovarne, tak byt jim tak si ten galinstan precejen poridim :)

    kdyz se napijes rtuti, tak ti skonci v jamkach a klickach tenkeho/slepeho streva a musis se vhodne otacet a stoupat na ruce abys to dostal az do zachoda? :)
    ARCHIMEDES
    ARCHIMEDES --- ---
    OLTSKUL: On to podle mě asi úplně nepije, spíš jen smočí rty. Při krátkém styku s kovovou rtutí jednou za čas se člověku nic hrozného nestane.
    Taky by to mohl být ve skutečnosti galinstan, ten se chová podobně a je výrazně míň toxický, ale je mnohem dražší - takže asi ne :)
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    ?

    The director of a factory is drinking mercury to prove that this is not dangerous
    https://www.youtube.com/watch?v=Q7Px2I1lFiU


    MEJLA77
    MEJLA77 --- ---
    z ústavu ....

    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    že by Micro$oft oněčem věděl?

    OTAVA
    OTAVA --- ---
    imgur mame v praci blokovanej, nevidim to - nejak takhle ?

    ASNEK
    ASNEK --- ---
    OTAVA:
    well... that is a question worth philosoraptor
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    GALE: nemuzu vyloucit, ze jsem ho omylem smazal ja - napsal jsem k nemu komentar, ktery se sem ale nehodil, chtel jsem ho smazat, ale mozna jsem klikl vedle - pokud jsem to udelal ja, tak se omlouvam
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Why people buy vacuum cleaners, isn't vacuum clean enough ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam