• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FALUCIUSVědecké vtipy
    MAGUMI
    MAGUMI --- ---
    SLEEPLESS8: Dlouho se takhle používal tableta z antimonu. Měla tu nezanedbatelnou výhodu, že prošla tělem beze změny, a tak ji šlo používat stále znova. Dokonce se v rodině dědila. :)
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    TEAPACK: takže když mám zácpu, mám se napít rtuti?
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    XBAHNO: mohu potvrdit, že to trvá cca 15s =D takže doporučuji kontrolu volných záchodků v doběhu =D
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    KAERO: Ne, rtut se skrz to strevo probehne sama. Velmi ucinny projimadlo. Proto je taky v pripade napiti relativne malo toxicka, protoze probehne skrz takovym fofrem, ze se nestihne poradne vstrebat.
    KAERO
    KAERO --- ---
    ARCHIMEDES: no ale pokud to ukazuje kazde navsteve v tovarne, tak byt jim tak si ten galinstan precejen poridim :)

    kdyz se napijes rtuti, tak ti skonci v jamkach a klickach tenkeho/slepeho streva a musis se vhodne otacet a stoupat na ruce abys to dostal az do zachoda? :)
    ARCHIMEDES
    ARCHIMEDES --- ---
    OLTSKUL: On to podle mě asi úplně nepije, spíš jen smočí rty. Při krátkém styku s kovovou rtutí jednou za čas se člověku nic hrozného nestane.
    Taky by to mohl být ve skutečnosti galinstan, ten se chová podobně a je výrazně míň toxický, ale je mnohem dražší - takže asi ne :)
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    ?

    The director of a factory is drinking mercury to prove that this is not dangerous
    https://www.youtube.com/watch?v=Q7Px2I1lFiU


    MEJLA77
    MEJLA77 --- ---
    z ústavu ....

    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    že by Micro$oft oněčem věděl?

    OTAVA
    OTAVA --- ---
    imgur mame v praci blokovanej, nevidim to - nejak takhle ?

    ASNEK
    ASNEK --- ---
    OTAVA:
    well... that is a question worth philosoraptor
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    GALE: nemuzu vyloucit, ze jsem ho omylem smazal ja - napsal jsem k nemu komentar, ktery se sem ale nehodil, chtel jsem ho smazat, ale mozna jsem klikl vedle - pokud jsem to udelal ja, tak se omlouvam
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Why people buy vacuum cleaners, isn't vacuum clean enough ?
    GALE
    GALE --- ---
    Můžu poprosit o vyjádření, proč byl můj příspěvek smazán?

    Dle mého je tvrzení, že amoniový kationt je KYSELÝ, je vtipné. Teda pokud to není vtipné, tak je to aspoň hodně ale opravdu hodně smutné. A že takový amoniový kationt okyseluje půdu... chudáci kyselé deště, jak ty k tomu přijdou, že jim ten bídák tak fušuje do řemesla.

    Hovořím o tomto příspěvku na iDnes.cz:
    Skot kromě metanu produkuje i velké množství amoniaku, jehož reakce s vodou vede ke vzniku KYSELÉHO amoniového kationtu. To v důsledku vede k okyselování půdy. Vědci proto vymýšlí způsoby, jak plyny produkované skotem zužitkovat a vytvořit z nich ekologické palivo
    Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/...dily-do-povetri-kravin-fgc-/zahranicni.aspx?c=A140128_073303_zahranicni_zt
    RFK
    RFK --- ---
    RAINBOF: Bezdrátovym přenosem :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MATHEZ: me by zajmalo jak tu bunecnou pamet probodeny dite preda kdyz je mrtvy.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    HARVIE: 53,5 gramu = 1 instagram
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    MYYYSHA
    MYYYSHA --- ---

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam