• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FALUCIUSVědecké vtipy
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    KENJIRO: No pokud se celá život modlila k Mohamedovi, tak by to bylo možné. :-)
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Film Legie mrtvých:

    "Staroegyptská velekněžka se po čtyřech tisících letech vrací k životu, aby za pomoci své legie mrtvých ovládla svět. V okamžiku, kdy je v Mohavské poušti objevena prastará egyptská hrobka, vydává se parta mladých studentů archeologie rozkrýt její tajemné nápisy."

    Upřímně, já být studentem archeologie, asi by mi objev prastaré egyptské hrobky v jižní Kalifornii přišel trochu podezřelý.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    od vedle:
    Dva matematici sedí v hospodě a jeden říká druhému: "Stejně je to strašné, dneska už skutečně rozumí matematice jen málokdo. Většina lidí nemá o královně věd ani nejmenší přehled..." "Já bych to neviděl tak černě, vsaďme se, že je ještě dost obyčejných lidí, kteří rozumí vyšší matematice. Dokážu ti to." Vsadí se o pětikilo a nevěřící matematik odchází na toaletu, ten druhý si přivolá servírku, strčí jí stovku a říká: "Slečno, mám na vás prosbu. Za chvíli, až se vrátí můj kolega z WC, vás zavolám a na něco se vás zeptám. Vůbec se nestarejte o to, co jsem tou otázkou myslel, jen mi odpovězte x na třetí lomeno třemi, ano?" Slečna kývne, že pochopila, a odchází, matematik se vrací z toalety a prahne po důkazu. Druhý matematik přivolá servírku a pokládá jí otázku: "Slečno, prosím vás, víte, kolik je integrál z x na druhou?" Slečna odpoví: "X na třetí lomeno třemi." Odchází od stolu, ale ve dveřích jí to nedá, aby se neotočila a nedodala směrem k překvapeným matematikům: "Plus konstanta..."
    TROOBADOOR
    TROOBADOOR --- ---
    Analysis and Qualitative Effects of Large Breasts on Aerodynamic Performance and Wake of a “Miss Kobayashi’s Dragon Maid” Character

    https://www.researchgate.net/...racter?channel=doi&linkId=5a5ef35a458515c03ee11245&showFulltext=true
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    Snad tu s tím nebudu moc OT:

    Včera mě docela pobavila prodavačka v prodejně e-cigaret. Byl jsem si vybírat nějaký nový příchutě.
    A prodavačka mi říká: tohle teď lidi dost kupujou - a ukazuje mi lahvičku s čímsi modrým, vzdáleně připomínajícím iron.
    Koukam na to, a ptám se Co to je ?
    prodavačka: Jmenuje se to Heisenberg
    A jak to chutná ?
    Jak bych to popsala, nóó, tak jako dost neurčitě ...
    KAERO
    KAERO --- ---
    Skolni jidelna:
    KYRKYJ
    KYRKYJ --- ---
    TRAVIX
    TRAVIX --- ---
    Ukradeno z textových:

    And God said "Go forth and multiply."
    The snakes said "Oh Lord almighty, we cannot follow your command, for we are adders."
    Thus spake the Lord "Go and fell those trees and build furniture out of them. For adders can multiply with the aid of log tables".
    YAMAOTOKO
    YAMAOTOKO --- ---
    ZCR
    ZCR --- ---
    MARWIN_KOVAREX: trollové slabší kusy jasných recesí odchytávají, a rajtují na nich, případně si je drží jako sexuální otrokyně; u silnějších prostě počkají, až zdechnou, a pak hodují na jejich zamřelých mrtvolách.
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    to video samo o sobe je docela gut, ale v komentech pak tu "rovnici" dal rozvedou :)
    https://www.reddit.com/comments/7pkjqr
    KAERO
    KAERO --- ---
    MHO: inercialni vztazna soustava nefunguje v ceskych vlacich, ale v japonskych jo. coz je primy dukaz lokalnosti fyzikalnich principu.
    MHO
    MHO --- ---
    ELHO_CID: dříve jsem věřil v existenci inerciální vztažné soustavy. Ale pak jsem se pokusil močit ve vlaku za jízdy.
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    Já šel ještě dál, věřím na rovnoměrně přímočaře se pohybující hmotný bod.
    PJT
    PJT --- ---
    ANARCHY: Máš naprostou pravdu, ale pokud špagetové monstrum zjednodušíme na kouli ve vakuu, je to velmi pravděpodobné :-)
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    PJT: To ale stoji na axiomu, ze si spagetove monstrum nedokaze predstavit ruzoveho slona
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam