• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FALUCIUSVědecké vtipy
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    KAERO: za 14k bych raději zakoupil kvalitní elektrický bič a zajel na přednášku neohlášen
    KAERO
    KAERO --- ---
    SHERD: a ja bych na to aji sel, uz jsem dlouho kvalitne nezvracel, a ja vzdy rad davam lidem najevo co si o nich myslim :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SHERD: já si to video nakonec pustil a je to normálně absolutní sračka. to snad nemůže nikdo s (řekněmež) IQ 50+ brát vážně... navíc ani nevytáhne mrtvou/živou kočku (teda pokud jsem to vzhledem ku kvantovému přetáčení neminul). je tohle vůbec možné? hrozně mě irituje celkový výraz toho cirkusu, mám chuť pána uhodit nějakým nezávislým předmětem.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SHERD: vždycky, když si budeš říkat o něčem takovém, že je to smutné, vzpomeň si na to, že existují lidé, kteří platí velké častky za to, že je někdo naučí vykadit rakovinu :)
    SHERD
    SHERD --- ---
    K4STAN: Smutné je, že tahle "hláška" existuje už několik let a lidi za ty kurzy platí.
    Kvantová terapie - TKDM
    https://www.kvantovaterapie.cz/tkdm/
    ( cena za pět dní: 14000kč. )
    K4STAN
    K4STAN --- ---
    MHO: "pouzit techniku kvantoveho doteku metrixu" ... jooo tak tahle hlaska ma solidni potencial se chytnout :D
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    MHO: nakonec vytáhne kočku z krabice a budeme eště čumět
    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    MHO: Mne by nejvic zajimalo, jestli opravdu veri, ze to funguje tak jak to rika, nebo to cely vymyslel nekde s kamosmi u piva.
    GAARQ
    GAARQ --- ---
    MHO: fascinuje mě, jak tu spoustu totálních pikotin dokáže říkat s vážnou tváří.

    MHO
    MHO --- ---
    SH_PANDA: Hlavně když ten člověk je vlastně složen z ničeho. Na prázdnotu to zasralo dost místa někde na cloud-disku.
    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    MHO: ty argumentacni veletoce jsou epicke.
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    MHO: Z kvantového hlediska leží mezi stavem kdy plácáš blbosti a nikdo tě nebere vážně a stavem kdy plácneš blbost a všichni ti věří vrchol kdy jsi pravdu i když to všichni považovali za blbost. Dosáhnout onoho vrcholu je ovšem energeticky náročné. Proto On se snaží tunelovat.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    KAERO: Podle mých informací je to původně "the goddamned particle," což se ale jaksi nehodilo do médií;)
    KAERO
    KAERO --- ---
    MHO: heh. ktery idiot vlastne zacal nazyvat Higgsonuv boson bozskou castici?

    no tak jsem si odpovedel a podle wiki to jsou nejspis Leon M. Lederman (nobelovka) a Dick Teresi v knize The God Particle (1993)
    MHO
    MHO --- ---
    Jak se kvantuje a jak se dělá kvantová vlna?
    https://www.youtube.com/watch?v=JrhBEBtYVeY
    PJT
    PJT --- ---
    OLTSKUL: To mi připomělo:

    "Nuny? Nuny! Zde Smol Pachol, es em lomos!"

    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    sorry, neni to vtip... sorry, je to plachata..

    Hawkinguv náhrobek..

    par tweetu z ukladani popela zde: https://twitter.com/wabbey


    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    KAERO: Mne pride spis vtipne to patchovani na urovni zkompilovaneho kodu. Stejne meli napsat konverzi MS Equation Editor Object -> LaTeX object a interpret LaTeXu zakomponovat do Wordu, jak to udelal Apple s Pages.
    KAERO
    KAERO --- ---
    SH_PANDA: ale jasne. reseni je nepouzivat cizi uzavrena reseni. jenze ne kazdy to dela, presneji vetsina lidi pouziva MS a editor rovnic. ale o to tu nejde. vtip mi prijde v tom, ze se proste rozhodli, a tak mate smulu a starejte se jak umite, je nam ukradene, ze jste nam 20 let verili :)
    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    KAERO: $\LaTeX$ ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam