• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FALUCIUSVědecké vtipy
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    PRGBEAR: pane kolego co jste na "tím propána neomlovám.." tak nějak nepochopil nebo nepřečetl. Nebo nechápete rozdíl mezi vysvětlením a ospravedlněním?
    PRGBEAR
    PRGBEAR --- ---
    KURE: ne tím způsobem, že bych ho měl permanentně za zadkem. Mě jde primárně o tu pitomou výmluvu, že otisknou úplnou kravinu, protože Covid. To už pak můžeme na Covid hodit úplně všechno.
    KURE
    KURE --- ---
    PRGBEAR: nikdys neposral nic v práci, co zachránil kolega?
    MINDA83
    MINDA83 --- ---
    JAXXE: A dá se ta aplikace přepnout i na výrobu "mrtvé" vody?
    Aby jsme tu pohádku měli komplet.
    PRGBEAR
    PRGBEAR --- ---
    ANONYMOUSSE: to je strašně alibistická píčovina, skoro bych je politoval.. Tam nezafungovaly nejen mechanismy, ale především ani mozek. By mne zajímalo, jak náramně jiná je novinařina v kanclu a z domova. To si jako v kanclu čumí přes rameno na monitory a navzájem se kontrolují aby nepsali hovadiny?
    ARCHIMEDES
    ARCHIMEDES --- ---
    ANONYMOUSSE
    ANONYMOUSSE --- ---
    ANT_39
    ANT_39 --- ---
    MHO: Nebo aspon "komercni priloha" :-(
    MHO
    MHO --- ---
    JAXXE: prosím, prosím - že je tam někde mimo záběr velkým vlídným písmem napsáno BAZINGA!
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    Tak voda s krystalickou strukturou na mě skutečně měla, při správném použití, blahodárný účinek. Tenkrát jsem tomu říkal "led" nebo "sníh". Ale co začali přidávat do vody DHMO jde všechno k čertu. SVINĚ! ZKURVILI MĚ STÁŘÍ!
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    JAXXE: Dovolím si odvedle z ústavu ukrást odkaz na článek, ať si tu "krásu" přečtete sami bez luštění:
    PressReader.com - Your favorite newspapers and magazines.
    https://www.pressreader.com/czech-republic/lidove-noviny/20201202/281599538064650
    ARCHIMEDES
    ARCHIMEDES --- ---
    LYCO, JAXXE: O.M.F.G.
    KAMAHL
    KAMAHL --- ---
    hahahaha, tak to je na nějakou anticenu
    JAXXE
    JAXXE --- ---
    ERGOSUM: pokud mate dostatecne cerstve streamovane frekvence fotonu, tak urcite ;))
    JAXXE
    JAXXE --- ---
    ARCHIMEDES: prevzato ted z Facebooku...

    "Marek Pokorný

    Přiložte mobil ke sklenici a během chvilky v ní díky naší speciální aplikaci máte živou vodu!
    "Důvodem, proč není v žádném obchodě s aplikacemi, je to, že frekvence fotonů musí být čerstvé, uložené v paměti telefonu nefungují."
    Opravdu by mě zajímal názor lidovky.cz
    jestli toto myslej vážně. A zajímal by mě názor editora, přes kterého to šlo a šéfa rubriky věda. Nevím, jestli jím je Josef Tucek
    . Aplikace v mobilu oživí vaši vodu a pomůže tak v boji s covidem? Jako fakt?
    Mimochodem, s autorkou tohoto textu jsem měl v minulosti čest pracovat. Pamatuju, jak jsem jí dělal editora v půlce 90ek. Vracel jsem jí nesmyslný text, kde tuším měsíční náklady na zdravotnictví či co vyšly na člověka na nízké stokoruny.
    - Nenapadlo tě, že to je nesmyslný číslo?
    - Ne, proč? Poslalo mi to ministerstvo.
    - Tebe fakt nenapadlo, že to není reálná suma? Nepřemýšlela jsi o tom?
    - Proč bych o tom přemýšlela, když mi to poslalo ministerstvo?
    Pak jsem zjistil, že původní údaj byl tuším v markách či dolarech, které nepřevedla na koruny.
    Podobných historek "proč bych o tom přemýšlela" s ní bylo víc. Pak rychle zmizela v ženských časopisech jako Chvilka pro tebe apod..."
    ARCHIMEDES
    ARCHIMEDES --- ---
    JAXXE: Noviny, rubrika???
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    JAXXE: Také si myslíte, že živá voda covidu prospívá? :-)
    JAXXE
    JAXXE --- ---
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    KAERO: myslim, ze to je dukaz kruhem, protoze kazdy kdo umi cesky je cech, a jedno jedno jestli se cesky ucil od vyzivovatelu/pecovatelu nebo ucitele.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam