• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FALUCIUSVědecké vtipy
    RAGUPKI
    RAGUPKI --- ---
    Nyní koluje internety:

    log(😅) = 💧log(😄)

    HNILOB
    HNILOB --- ---
    ASNEK
    ASNEK --- ---
    ASNEK
    ASNEK --- ---
    SUMIE_DH
    SUMIE_DH --- ---
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    BROUKOID: V té knize je to jinak. On je neopustil, ale normálně zešílel.
    BROUKOID
    BROUKOID --- ---
    ..ted sem si vzpomnel na knizku "Monstrous Regiment" od Terryho Pratchetta, kde je nejaka zeme, kde maj svaty knihy, ktery sou "online", tj samy se dopisujou... jenze jejich buh ("Nuggan") je opustil, a tak ted chytaj "statiku" a tak se do nich pisou strasny kraviny (jako napr. ze modra barva a cesnek je proti bohu) a ty kraviny se kumulujou, a obyvatele ty zeme tak vlastne nemuzou delat nic, protoze vsechno je "abomination"...

    ( https://en.wikipedia.org/wiki/Monstrous_Regiment_(novel) )

    no a ta svata kniha ktera "chyta statiku" a tak pise picoviny mi pripomina tyhle "esotericky" texty..
    BROUKOID
    BROUKOID --- ---
    J4C0B1M: neee.. neee.. na me jednou nekdo vytahl v hospode, kde sem mirumilovne popijel pivo a vyzadoval, abych si precetl asi 10 stranek podobnejch nesmyslu a pak mu rekl co si o tom myslim... a ja to nedal dal nez za asi 3. vetu, protoze to bylo vsechno v tomhle stylu, tj. neco jako: "Je davno dokazano, ze hmota sestava z vibraci, ale tyto vybrace mohou byt negativni, i pozitivni, proto je vhodne obalit negativni pol v zasuvkach tzv. faradayovou kleci, ktera odstrani tyto negativni vibrace a umozni nam naladit se pouze na pozitivni, ktere nabijeji kationty v bunecnych membranach a oteviraji tak cakry pro ... UUUIIIIuUUUUUUUIIIIIIIIIIUIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!

    proc mi nemuzou lidi normalne dat do drzky, proc musej vytahovat takovyhle veci?
    KAERO
    KAERO --- ---
    J4C0B1M: a ja myslel ze tohle umi kazdy? vedomim ovlivnovat hmotu kolem nas. treba moje vedomi kazdym okamzikem vysila energeticke vlny ktere se siri specialnimi energetickymi drahami. tyto energeticke vlny zpusobuji pohyb molekul dle me vule a kaskadovym efektem dochazi k presunum celych kilogramu hmoty.
    kdyz to teda popisu exaktne - muj mozek posila nervama pulsy, ktere ovladaji stahovani svalu a ja tak zvedam cinku v telocvicne. kdyz sedim za ovladanim jerabu, jsem schopen zvednout i desitky tun najednou! uznavam ze prvni popis znel zahadneji :)
    MHO
    MHO --- ---
    J4C0B1M:


    Třeba na bodě 7 - Teleportace je hodně pravdy. Moje děti dokáží teleportovat obsah celého svého pokoje do celého bytu. Dle jejich tvrzení se ničeho z toho nedotkli a přitom - bordel všude kam se podívám. Inu mysl je úžasná.
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    J4C0B1M: Za me je dobrej vtip ze to desatero ma osm polozek!
    FREAKOX
    FREAKOX --- ---
    RAGUPKI
    RAGUPKI --- ---
    BBC Radio 4 - In Our Time, The Cambrian Period
    https://www.bbc.co.uk/programmes/p003k9bg
    Hláška z relace o kambrické explozi, rozebírají, že většinu zkamenělin objevených v Burgesské břidlici lze snadno kategorizovat:
    "..some of them are a bit off the wall like Hallucigenia, things like that...Hallucigenia was basically a lobopod, yeah?"
    "It's a friend of the fly and the scorpion, which we should have realized when we first found it, but, you know, life is slow and graduate students are ambitious..."
    ASNEK
    ASNEK --- ---
    LWEEK
    LWEEK --- ---
    KAERO
    KAERO --- ---
    QWWERTY: jo, na tom tretim obrazku jde v obliceji uplne videt ta skepse k tomu co objevil :)
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    KURE
    KURE --- ---
    z diskuse pod článkem o zavedení rychlostního limitu 30kmh v Paříži:

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam