• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MYSTICTURTLERoad Trip - cestujeme po 4 kolech
    ANOTHERFINEMESS
    ANOTHERFINEMESS --- ---
    Jinak 1500km v 27 let starym kei auticku 100% bez problemu :)
    ANOTHERFINEMESS
    ANOTHERFINEMESS --- ---
    Jo L400 ... webasto si na tom resil?
    4PTO
    4PTO --- ---
    ANOTHERFINEMESS: L400? jakou mas 4x4?
    ANOTHERFINEMESS
    ANOTHERFINEMESS --- ---
    Tak zastavka cislo 2 je Svobodný stát Durynsko :)
    ANOTHERFINEMESS
    ANOTHERFINEMESS --- ---
    Jinak prvni zastavka je v Brugach, druhou naplanuju dneska vecer :)
    ANOTHERFINEMESS
    ANOTHERFINEMESS --- ---
    Chtel jsem vzit autovlak Z Dusseldorfu do Vidne. Ale je to podvod. Nejde koupit listek. Online to nejde, na zavolani to nejde (nechaji me 15 minut cekat, pak jakoze jo, pak me nechaji 15 minut cekat a pak me reknou ze ten listek nejde koupit). Pak jsem zkousel nejakeho preprodejce www.railtravelshop.com ktery mi teda napsal email "reservation confirmed" ale to nema s listkem nic spolecneho, coz potvrdili kdyz jsem jim zavolal, a pry nevi jestli kolega to uz opravdu zabookoval nebo ne, kdyz jsem mu rekl at to ted zrusi tu reservaci :P. Ten vlak asi ani neexistuje a je to proste podvod kvuli dotacim.
    MUXX
    MUXX --- ---
    Kudy chces jet? Ja to jel dycky na rychlo po dalnici a dodnes me mrzi, ze jsem si neudelal ani jednu zastavku.
    ANOTHERFINEMESS
    ANOTHERFINEMESS --- ---
    O vikendu chystam "road trip" z Londyna do Prahy v kei car :) a mam tam jedno misto volne pokud na nem nebude sedet kufr :P
    ANOTHERFINEMESS
    ANOTHERFINEMESS --- ---
    Resil jste nekdo webasto do Space Gear/Delica?
    LITHIUM
    LITHIUM --- ---
    LAUPIOVKA: Ahoj na kolik by takova cesta vyšla stačí přibližný odhad a na jak dlouho by to bylo?
    LAUPIOVKA
    LAUPIOVKA --- ---
    Ahoj, sháním parťáka/parťačku na cestu do Maroka. Chtěla bych vyjet zhruba v květnu. Mám transporter, kterej se budu snažit předělat na obytňák.
    KYCLTKA
    KYCLTKA --- ---
    Ahoj všem, právě jsme se vrátili z road tripu NY + Florida. Pro případnou inspiraci připojuji zpracované video z GoPro záběrů:
    NY+Florida 2016
    NY+Florida 2016
    https://www.youtube.com/watch?v=HMQQB2ZCzT8
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    ROMANET: to je zvlastni, co vim, tak minimalne Gabor to avizoval...
    ROMANET
    ROMANET --- ---
    ja to vidim v prvnim klubu a prijdr mi to zajímavý. jen se teda divim, že o tom nevim, kdyz oba fotografy sleduju na fb.
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: zaspamovala jsem vic nez 3 kluby, vsechny cestovatelsky. kdyz vidis, ze se jedna o to samy, proste to necti a neklikej, easy... ;-)
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    TEKKANNE: zaspamoval jsi s tím minimálně 3 kluby. Opravdu nikdo není zvědavý na to, číst to několikrát po sobě v naprosto nesouvisejících klubech.
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: běž si tam sám...mucinky*
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    TEKKANNE: běž s tím spamem do píči.
    ROMANET
    ROMANET --- ---
    PETRPEDROS: asi záleží, co chcete vidět. hory? zámky? hrady? rozhledny? jezera? přehrady? řeky? chcete se courat lesama? po polích? chcete jen tak courat nebo chcete top místa česka? chcete turisty nebo radši ne? atd...

    tohle si ujasnit, a pak dumat. ideálně vzít nějakou cestovní knížku po česku. a listovat a řikat si, co by vás tak zajímalo.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam